Guess Collection Kordon hk.

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Guess Collection Kordon hk.

Mesaj theshiver » 09 Eki 2017, 15:48

Merhaba,

Guess Collection GCI47504M1 model saat için komple kordon veya kordon parçasına ihtiyacım var. saat ve saat 560 lira para istiyor kordon için :( İnternette bu modeli baya arattım ama hiç yedek parça bulamadım. Kordonu veya kordon parçalarını nerden, ne kadara bulabiliriz ?

Resim

Resim

Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
theshiver

Re: Guess Collection Kordon hk.

Mesaj SeiKinetic » 12 Eki 2017, 14:03

Şahsen uygun fiyatlara bulabileceğinizi düşünmüyorum açıkçası. Tasarım olarak benzerlik gösteren seramik olmayan ancak silikon modeller mevcut piyasada, düşünürseniz. Başka bir seçenek olarak replikadan uydurulabilir belki, seramik konusunda ısrarcıysanız. Benzer modeller incelenebilir. O 'benzer modeller' hangileri, bilemiyorum. Ya da son seçenek olarak kırık parçayı çıkarıp, daha uzun bir toka (klips, clasp) uydurulabilir ancak bu da şans. Tabii bunların tamamı varsayım. Sanıyorum elinde bolca eski toka, yedek parça mevcut olan bir saatçi bulmak ve başka bir çözüm (seramik bakla, uzun toka vs.) aramak daha kısa bir yol. Kolay gelsin :champ:
Tutto ha una maniera.
Kullanıcı avatarı
SeiKinetic

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners