Skagen Kayış Leke Temizliği

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Skagen Kayış Leke Temizliği

Mesaj Aliekber » 17 Tem 2016, 13:27

Merhaba,

Saatin kayışında resimdeki lekeler bulunuyor. Saati ödünç verdiğim sırada olduğu için ne lekesi olduğu bilemiyorum. Bu lekeyi temizlemenin bir yolu var mıdır? Kayış saatle birlikte gelen orjinal kayış, arkasında hakiki deri yazıyor.

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Aliekber

Re: Skagen kayış leke temizliği

Mesaj Yılmaz » 14 Ağu 2016, 20:46

Deri kordonlarda sirke çok iyi temizliyor. Denemenizi öneririm. Ben koyu kahverengi ve siyah derilerde çok iyi sonuç aldım. Nemli bir beze bir iki damla sirke damlatıyorum yeterli oluyor.
Yılmaz

Re: Skagen kayış leke temizliği

Mesaj taskin » 13 Eki 2016, 00:00

@yılmaz beyin de dediğinin yanında süet ayakkabı temizleme spreyi ile hallaedebilirsiniz. önce fırça yardımı ile (diş fırçası da olabilir) bir süre lekeli bölgeyi, daha sonra da tüm kayışı fırçalayım sprey tatbik edin, arkasından temiz fırça ile tekrar temizleyin geçecektir.
Kullanıcı avatarı
taskin

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners