Teşekkürler Cengiz Usta !!!

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Teşekkürler Cengiz Usta !!!

Mesaj Gqm » 10 May 2016, 19:59

Merhaba,
Bu forum sayesinde tanıdığım Cengiz Dede'ye yine bu forum sayesinde teşekkür etmek istedim.

Uzun süredir forumu kesintisiz takip ediyorum ama pek yazmayı seven biri değilim. O yüzden aktif sayılır mıyım bilmem. :?

Geçen hafta uzun süredir takip ettiğim ve çok sevdiğim bir Omega modeline denk gelince hemen satın aldım ve koluma dahi takamadan (saati bilhassa Sirkeci'de teslim aldım ve bir önceki sahibinin bana oranla ince bilekleri sebebiyle 3 baklası poşette idi :lol: ) bakımının yapılması için Cengiz Ustaya emanet ettim.
Daha önce kötü işçilikle tecrübe ettiğim resmi teknik servis ve tanınmış bir Usta'dan sonra hiç tereddüt etmeden Cengiz Usta'ya gittim. saatimi verdim. Saati inceledi, yapılacakları ve ortalama teslim tarihini söyledi. Söylediği günden önce de tüm işlemler ve kontroller yapılmış olarak teslim aldım.

Tekrar teşekkürler Cengiz Ustam, eline, emeğine sağlık...

Sevgi ve Saygılarımla,

Süreçle ilgili teknik detaya ihtiyaç duyan olursa sanırım Cengiz Usta konuya müdahil olur.

Saatim: Omega Seamaster Racing Chronometer (America's Cup - 25695000)

Resim

Resim

Resim

Resim

Ve mutlu son.... :D :D :D

Resim
En son Gqm tarafından 10 May 2016, 21:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gqm

Re: Teşekkürler Cengiz Usta !!!

Mesaj Ground » 10 May 2016, 20:12

Mükemmel! Saat de süper.. :champ:

Cengiz usta kısmetse çayını içmeye bir gün uğrayacağım. Ellerine emeğine sağlık.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Ground

Mesaj adorno » 10 May 2016, 20:17

Cengiz usta saygideger, mutevazi ve isinin ehli, mustesna bir kisilige sahip. Saatiniz de guzelmis, gule gule kullanin.

Sent from my iPhone6+ using Tapatalk
Her başarılı erkeğin ardında en az bir kadın vardır.
Kullanıcı avatarı
adorno

Mesaj mturann » 10 May 2016, 20:55

Ustamızın ellerine sağlık. Allah eksikliğini göstermesin
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj taskin » 10 May 2016, 21:07

ustamın ellerine sağlık. ayrıca saat mükemmel!
Kullanıcı avatarı
taskin

Mesaj eyimen » 10 May 2016, 21:27

Harika olmus :champ:
Kullanıcı avatarı
eyimen

Mesaj TSayiR » 10 May 2016, 22:21

ustanın ellerine sağlık :thumbup: :thumbup:
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj bengisaat » 11 May 2016, 02:48

Bende Teşekkür ederim Burak bey, beğendiğinize sevindim
Böyle güzel dostların karşısında mütevazi olmak değil tam tersine kendim gibi oluyorum böyle övgüler aldıkça gençleştiğimi hissediyorum :)
Saatimiz geldiğinde yağları kurumaya yüz tutmuş ve dolayısıyla risk süreci de başlamıştı neyseki umduğumuz gibi oldu ve herhangi bir hasarlı aşınmış yada bozulmuş parça çıkmadı .
Çoğunuzun bildiği Saat yıkama makinasına alarak yıkanması kaliteli yağlarla yapılan yağlama ve testleri kapsayan Revizyon işlemini yaptık gerekli test aşamalarından sonra çalışır haldeyken karşısına geçip saatle sohbete daldık bu arada keyif kahvemi ve sigara da içtikten sonra :)
Saat yeni sahibini çok sevdiğini ve kolunda yerini almak için kendini hazır hissettiğini belirtince :roll: Burak beye hazır olduğunu bildirdim ve saatimiz hasretle yeni sahibinin kollarına atıldı ve görüldüğü gibi mutlu saatler ve sahipleri ordusuna bir kayıt daha gerçekleştirdik :) :thumbup:
Saatiniz yapılan işlemlere karşı 2 yıl garantim altında , bu süreçte herhangi bir aksilikte kargo alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
Yeni saatinizle uzuun ve mutlu yıllar dilerim güle güle kullanın .

Saatin revizyon aşamaları :
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.502133933312956.1073741841.407867032739647&type=3
facebook.com/saatatolyesi/
Kullanıcı avatarı
bengisaat

Sonraki

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners