Teşekkürler Cengiz Usta !!!

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Re: Teşekkürler Cengiz Usta !!!

Mesaj ermansire » 12 May 2016, 00:08

Evvela Cengiz Usta'nın eline sağlık.

Başlık vesilesiyle benim Baume Mercier vintage dedenin fotolarını da tekrar görmüş oldum. Facebook kullanmadığım için bu fotolardan haberim yoktu. https://www.facebook.com/media/set/?set ... 647&type=3

Bu Omega için tavsiyem kayış saati patlatmamış ben olsam krokodil bir deri kayış denerdim daha yakışır gibi.
instagram.com/ermansire
Kullanıcı avatarı
ermansire

Mesaj bengisaat » 14 May 2016, 21:26

Teşekkürler dostlar elimizden geldiğince en ince ayrıntısına kadar düşünüp arızanın tekrarlanması riskini tamamen ortadan kaldırmadan oldu diye teslim etmiyor aldığımın hakkını fazlasıyla vermeye çalışıyorum ,sizlerin övgüsü de işimin en güzel yanı..
Sizlerde hakkınızı helal ediniz.

Çayımı kahvemi içmeye hepinizi beklerim Malum dükkan değil atölye şeklinde açtığım için işten daha çok sohbete zaman ayırıyoruz.
Gelmeden önce haberim olsun mesai saatleri şeklinde düşünmeyin bazan öğlen gelirim bazan sabah ezanından sonra .

Ayrıca sık sık şehir dışına çıktığım için Gelmeden önce haber verirseniz geldiğinizde atölyede olurum veya şehir dışındaysam başka bir zamana sözleşiriz.
facebook.com/saatatolyesi/
Kullanıcı avatarı
bengisaat

Mesaj havuzcu » 17 May 2016, 20:11

Saat de, Cengiz Usta'da mükemmel. Bu Omega modelini ilk defa görüyorum, gerçekten hoşuma gitti, eh elbette saatin kalitesine yaraşır bir ustaya da bakımları yaptırılmış. Bu postu gördüğüme gerçekten sevindim :D
Kullanıcı avatarı
havuzcu

Önceki

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners