Tissot T033.410.16.013.01 Orijinal Kordon Temini Bilgi

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Tissot T033.410.16.013.01 Orijinal Kordon Temini Bilgi

Mesaj Beyzade » 14 Nis 2016, 01:02

Tissot saatlerin ve özellikle konu başlığında kodunu verdiğim saatin orijinal kordonunu nasıl temin edebilirim ? Veyahut sadece saat tokası da olur.. Orijinallik takıntım var, yardımcı olacak birileri varsa sevinirim..
Kullanıcı avatarı
Beyzade

Re: Tissot T033.410.16.013.01 Orijinal Kordon Temini Bilgi

Mesaj ozanozi » 16 Nis 2016, 00:14

swahct group a aynı bu şekilde kodu ile mail atın size yardımcı olacaklardır. swacht group müşteri hizmetleri yazın bulacaksınız. ben daha önce bir kaç soru ve yine sizin gibi ürün satın almak için mail atmıştım hemen ertesi gün cevap vermişlerdi gerçekten çok ilgililer fiyatı, ne zaman geleceği vs hepsini söyleyeceklerdir. iyi forumlar...
Her zaman doğruyu söyle, ama her zaman her doğruyu değil.
Kullanıcı avatarı
ozanozi

Re: Tissot T033.410.16.013.01 Orijinal Kordon Temini Bilgi

Mesaj TSayiR » 16 Nis 2016, 09:20

ozanozi yazdı:swahct group a aynı bu şekilde kodu ile mail atın size yardımcı olacaklardır. swacht group müşteri hizmetleri yazın bulacaksınız. ben daha önce bir kaç soru ve yine sizin gibi ürün satın almak için mail atmıştım hemen ertesi gün cevap vermişlerdi gerçekten çok ilgililer fiyatı, ne zaman geleceği vs hepsini söyleyeceklerdir. iyi forumlar...

++++1

Swatch groupta İbrahim bey var özellikle onunla irtibata geçin :thumbup:
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 31 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners