Vidalı Tepe Tamiri

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Vidalı Tepe Tamiri

Mesaj wWw » 08 Eyl 2015, 15:35

Merhabalar

Forumda pek aktif olarak yazmıyorum fakat elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Forumda baktım fakat benzer bir konu göremedim, varsa da gözümden kaçmış bilenler o konuya yönlendirirse oradan devam ederim yazmaya.

Hamilton Khaki Action Sunset saatimin vidalı tepesi tutmuyor, diş yakalamıyor. Yani kapatmak istediğimde vidalayamıyorum ve tepe geri dışarı atıyor.

Evlilikti, iş değişimiydi falan derken uzun süredir ihmal ettim fakat halen bütçemi toparlayamadığım için tamire göndermeye korkuyorum açıkçası. Bu yüzden 3 sorum var, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

1) Böyle bir durumda tamir masrafı ne kadar tutar acaba kabaca bilgi verebilecek olan var mı?
2) Ankara'dayım, burada bu konuda önerebileceğiniz bir usta var mı? (Bunun yanında 2-3 saatimde de pil değişimi yaptıracağım)
3) Ankara değil de şurada şu usta var işin ehlidir, fiyatı makuldür dediğiniz bir usta varsa her türlü öneriye de açığım.

Korkumu söylemem gerekirse, dünya para verip uzun süre bekleyip yaptırdıktan birkaç ay sonra yine aynı sorunu yaşamak. Yabancı forumlarda denk geldiğim kadarıyla özellikle Hamilton da bu sorunu yaşayan ve tamir ettirenler kısa süre sonra yine aynı sorunla karşı karşıya kalmışlar. Sanırım yapan usta çok önemli.

Şimdiden teşekkür ederim.

İyi günler.
Kullanıcı avatarı

Re: Vidalı Tepe Tamiri

Mesaj Denizz » 08 Eyl 2015, 18:06

Forum üyelerinden Bengi saat nick li cengiz usta ile iletişim kurun ve sorununuzu anlatın en doğru bilgiyi o size verir. kendisi istanbul da ikamet ediyor fakat eminim ankara da güvenilir bir arkadaşı vardır
Kullanıcı avatarı
Denizz

Mesaj wWw » 09 Eyl 2015, 14:09

Tesekkur ederim
Kendisiyle gorustum, en kisa surede Cengiz ustaya ulastiracagim saati.
Kullanıcı avatarı

Mesaj Denizz » 09 Eyl 2015, 22:42

Onemli degil yardımın dokunduysa ne mutlu
Kullanıcı avatarı
Denizz

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 51 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners