Seiko Sportura SPC003P1 Saat Bak覺m覺 Bilgi

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Seiko Sportura SPC003P1 Saat Bak覺m覺 Bilgi

Mesaj Cordoba23 » 21 ub 2014, 19:14

Merhaba Arkadalar;

Seiko Sportura SPC003P1 model saatim var 6,5 y覺ld覺r bende kasada biraz kararma oldu saatte 癟ok a覺r覺 olmamakla birlikte hafif 癟izikler var ve bu 癟iziklerden rozetin 羹zerinde 10 -20 -30-40-50-60 yazan siyah b繹l羹mdede var ben saatime bak覺m yapt覺rmak ve 癟izikleri gidererek parlatt覺rmak seiko metal bilezik takt覺rmak istiyorum.
Kasa ve siyah k覺s覺mdaki 癟izikleri gideren ve saati parlatan bir y繹ntem var m覺 ? Bak覺m覺 ne kadar a mal olur ?
Konu hakk覺nda g繹r羹羹 olan arkadalar yard覺mc覺 olabilir mi ?
Par癟a 癟al覺nma korkusu olmadan g羹venli ekilde bu ilemleri nerede yapt覺rabilirim teekk羹rler

Resim
Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Cordoba23

Kay覺t: 21 ub 2014, 13:21

Re: Seiko Sportura SPC003P1 Saat Bak覺m覺 Bilgi

Mesaj Anesthesia » 21 ub 2014, 19:47

Ayni saate ayni islemleri yaptirdim 4 yil once. Seiko resmi servisi merterde Tekfen plazada. Ellerinde bilezik olmamasi nedeniyle Japonyadan gelmesini beklemistim 40 gun kadar. Fiyat olarak ne verdigimi hatirlamiyorum ama guvenilirlik konusunda hicbir sorun yasamamistim.

Saat hala favori saatimdir, TSF LE'ye kadar. :)
zg羹r kalana kadar imza mimza yok
Kullan覺c覺 avatar覺
Anesthesia

Ya: 47
Kay覺t: 16 Kas 2012, 17:24

Mesaj Cordoba23 » 21 ub 2014, 21:57

Kasa da bu ilemin olabildiini biliyorum siyah b繹l羹mdeki 癟izikleride gidermek m羹mk羹n m羹 ? Saat temiz ilk g羹nk羹 gibi olmu muudu sizin ?
Kullan覺c覺 avatar覺
Cordoba23

Kay覺t: 21 ub 2014, 13:21

Mesaj Anesthesia » 21 ub 2014, 22:21

kaplamal覺 b繹l羹mde s覺k覺nt覺m yoktu, o nedenle o k覺sma ilem yap覺lmam覺t覺, ama eer yeterince istekli olursan覺z o k覺sm覺n tamamen deiimini bile salayabileceklerinden eminim.
zg羹r kalana kadar imza mimza yok
Kullan覺c覺 avatar覺
Anesthesia

Ya: 47
Kay覺t: 16 Kas 2012, 17:24

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 34 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners