Ankara'da Saat Tamir Malzemeleri Nerede Bulabilirim?

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Ankara'da Saat Tamir Malzemeleri Nerede Bulabilirim?

Mesaj sarngon » 20 Ara 2012, 23:51

Merhaba arkadaşlar forma yeni katılıyorum. Antika saat tutkum 14 yasımdan beri süre gelmekte ve artık tamir ve bakım kısımlarına da hakim olmak istiyorum . Bu yüzden hangi başlangıc malzemeleri almalıyım ve bunları Ankara'da nerde bulabilirim. ( Ankara'lı değilim :) Formda birkaç mesaj atılmış bu konuda fakat ben Ankara'da nerde bulabirim sorusuna da yanıt aradıgım için tekrar konu açtm. Herkese selamlar...
Kullanıcı avatarı
sarngon

Re: Ankara'da Saat Tamir Malzemeleri Nerede Bulabilirim?

Mesaj asymptote » 21 Ara 2012, 21:00

Ulus Çarşısı'nda saatçileri bir gezin, orada saatçi aletleri satan dükkanlar olduğunu okumuştum bir yerlerde.. Hangi aletleri almanız gerektiğine ilişkin şu başlık fikir verebilir:
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=76&t=11031#axzz2Fi0vsy7B
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 46 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners