Seiko 5 Tamiri Bak覺m覺 ve Deeri Hakk覺nda Bilgi

Saat Tamiri Ustalar覺, Ekipmanlar覺, Servis Ve Bak覺m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar覺
Say覺n yelerimiz, Saat Servis Merkezi b繹l羹m羹m羹zde saat tamiri ve servisi konular覺ndaki sorular覺n覺z覺 saat ustalar覺na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf覺ndan verilecek tavsiye ve yard覺mlar g繹n羹ll羹l羹k prensibi neticesinde yap覺lmaktad覺r. Forumumuza 羹ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard覺m zorunluluu bulunmamaktad覺r, sorular覺n覺z覺 sorarken bu durumu dikkate alman覺z覺 rica ederiz.

TSF

Re: Seiko 5 Tamiri Bak覺m覺 ve Deeri Hakk覺nda Bilgi

Mesaj Levcho » 21 Ara 2012, 21:04

mares11 yazd覺:Merhaba Levcho, ben de orlu-Tekirda'da ya覺yorum. Benim de ba覺ma ayn覺 ey geldi. Ge癟en baharda orlu'daki en iyi saat癟i'' dediiniz adama g繹t羹rd羹m babam覺n emektar 30 y覺ll覺k Seiko 5'ini. 襤nan覺n durumu sizinkinden farks覺zd覺. Uramaya bile demez demiti bana. Manevi deeri y羹ksek, klasik bir mekanik saat olduu i癟in i癟imi burkmutu bu cevap. Saati bengisaat ustam覺za g繹nderdim, geldikten sonra koluma takt覺覺mda o ustay覺 ac覺 bir tebess羹mle and覺m.

Evet, o maaza sadece sat覺c覺 ve "pil deitirici".
Tamircilikle alakal覺 yok. Bir tane Seiko alm覺t覺m ordan.
Ben Heykel meydan覺n yak覺n bir saat癟i buldum. Casio bayisi. B覺rakt覺m ordaki ustaya Seiko 5'i, cam覺n覺 da yeniledi, mekaniini de temizledi ve saat nerdeyse s覺f覺r hale geldi.
--------
Seiko SNDA43P1 / Citizen BL8097-52E / Seiko 5
Kullan覺c覺 avatar覺
Levcho

Ya: 52
Kay覺t: 15 Mar 2012, 22:18

Mesaj ulusoyosman » 24 Ara 2012, 11:39

Seiko 5 6119 model otomatik mekanizmal覺 bir saat ald覺m,performans覺 iyi, ancak saat i癟ine su al覺yor.Bu sorunun d羹zeltilmesi ve genel bak覺m覺n覺n yap覺lmas覺 i癟in bana yard覺mc覺 olabilecek bir saat tamircisi ar覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
ulusoyosman

Kay覺t: 24 Ara 2012, 11:32

Mesaj husooz » 13 ub 2016, 12:28

Herkese Merhaba;

Seiko 5 6119-8540 sahibiyim. Saatimi ge癟en hafta 襤stanbulda Seiko servisine g繹nderdim. Par癟as覺 olmad覺覺 i癟in geri g繹nderdiler. bende Eskiehirde bu konu ile ilgilenecek Saat tamircisi aramaya balad覺m.

bilgisi ve yard覺mc覺 olabileceklere minnettar kal覺r覺m ...
Seiko 5 6119-8540
Kullan覺c覺 avatar覺
husooz

Kay覺t: 10 ub 2016, 16:10

Mesaj sedir » 13 ub 2016, 19:11

Mesaj覺n覺zdan yukar覺 doru d繹rt mesaj say覺n覺z orada durunuz ve iletiime ge癟iniz. San覺r覺m sorununuz 癟繹z羹lecektir.
Vakit nakittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
sedir

Ya: 61
Kay覺t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj husooz » 13 ub 2016, 22:55

sedir yazd覺:Mesaj覺n覺zdan yukar覺 doru d繹rt mesaj say覺n覺z orada durunuz ve iletiime ge癟iniz. San覺r覺m sorununuz 癟繹z羹lecektir.

Teekk羹r ederim. Bug羹n Eskiehir'de bir saat癟i ile g繹r羹erek olumlu bilgiler ald覺m ve tamir icin b覺rakt覺m tamir sonucuna g繹re bilgi veririm.
Seiko 5 6119-8540
Kullan覺c覺 avatar覺
husooz

Mesaj bengisaat » 14 ub 2016, 00:50

Keke olumlu bilgi vermekle hallolsa ancak Bu g羹n itibariyle Eskiehire 3 tane saat g繹nderdim malesef saatlerin can覺na okumular ,neyse ki ; uygun fiyatla kurtard覺k ...
襤sterseniz Pm ile saatlerin sahiplerinin telefonlar覺n覺 wats app lar覺n覺 yazabilirim hangi saat癟ilere gittiklerini sorars覺n覺z inallah o saat癟ilerden biri deildir.
facebook.com/saatatolyesi/
Kullan覺c覺 avatar覺
bengisaat

Ya: 62
Kay覺t: 30 Eki 2010, 00:39

Mesaj husooz » 12 Mar 2016, 12:24

bengisaat yazd覺:Keke olumlu bilgi vermekle hallolsa ancak Bu g羹n itibariyle Eskiehire 3 tane saat g繹nderdim malesef saatlerin can覺na okumular ,neyse ki ; uygun fiyatla kurtard覺k ...
襤sterseniz Pm ile saatlerin sahiplerinin telefonlar覺n覺 wats app lar覺n覺 yazabilirim hangi saat癟ilere gittiklerini sorars覺n覺z inallah o saat癟ilerden biri deildir.

Merhabalar;

Saatimi ald覺m ve 3-4 g羹nd羹r sorunsuz kullan覺yorum . Tamir i癟in gittiim saat癟i EN SAAT (arifiye mah. Saat癟iler sokak Eskiehir 0222 234 37 75) 1 ayd覺r her Cumartesi giderek saatin durumunu takip ettim. sonu癟ta tamir ilemi tamamland覺.

ilginiz i癟in teekk羹rler.
Seiko 5 6119-8540
Kullan覺c覺 avatar覺
husooz

nceki

D繹n TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 31 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners