TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Ankara 40 ya┼č─▒nda Citizen tamir

Saat Tamiri Ustalar─▒, Ekipmanlar─▒, Servis Ve Bak─▒m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyelerimiz, Saat Servis Merkezi b├Âl├╝m├╝m├╝zde saat tamiri ve servisi konular─▒ndaki sorular─▒n─▒z─▒ saat ustalar─▒na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf─▒ndan verilecek tavsiye ve yard─▒mlar g├Ân├╝ll├╝l├╝k prensibi neticesinde yap─▒lmaktad─▒r. Forumumuza ├╝ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard─▒m zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r, sorular─▒n─▒z─▒ sorarken bu durumu dikkate alman─▒z─▒ rica ederiz.

TSF

Ankara 40 ya┼č─▒nda Citizen tamir

Mesaj tyuksel » 17 Kas 2020, 23:57

Merhaba, babam─▒n 35 ve 45 ya┼člar─▒nda oldu─čunu tahmin etti─čim 2 Citizen saatini yapt─▒rmak istiyorum. ─░nternetten g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla k─▒ymetli saatler de─čiller ama benim i├žin manevi de─čeri oldu─ču i├žin kullan─▒labilir hale gelmesini isterim. Bu konuda Ankara'da tavsiye edebilece─činiz iyi bir usta var m─▒? ┼×imdiden te┼čekk├╝rler.

Resim

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tyuksel

Kay─▒t: 21 A─ču 2020, 00:07

Re: Ankara 40 ya┼č─▒nda Citizen tamir

Mesaj BatuhanKLC » 18 Kas 2020, 09:40

Ben de Ankara'da ikamet ediyorum dilerseniz ─░stanbul'a Bengi saat Cengiz abiye kargolama yapabilirsiniz. ─░nternette ileti┼čim numaras─▒ mevcut.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
BatuhanKLC

Kay─▒t: 04 ┼×ub 2019, 01:31

Mesaj tyuksel » 18 Kas 2020, 11:49

Te┼čekk├╝rler, Bengi Saat Cengiz Usta'y─▒ duydum ama forum yaz─▒lar─▒nda ├žok yo─čun oldu─čundan bahsediliyordu, o y├╝zden o yo─čunlu─ča bir de bu problemini bile bilmedi─čim saatleri eklemeden ├Âncelikle Ankara'da bi usta varsa ona gideyim dedim. E─čer mutlaka o yol tercih edilecekse Cengiz Usta'n─▒n m├╝sait oldu─ču bir zamanda ona kargolamak i├žin dan─▒┼č─▒r─▒m.

BatuhanKLC yazd─▒:Ben de Ankara'da ikamet ediyorum dilerseniz ─░stanbul'a Bengi saat Cengiz abiye kargolama yapabilirsiniz. ─░nternette ileti┼čim numaras─▒ mevcut.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tyuksel

Mesaj BatuhanKLC » 18 Kas 2020, 12:51

tyuksel yazd─▒:Te┼čekk├╝rler, Bengi Saat Cengiz Usta'y─▒ duydum ama forum yaz─▒lar─▒nda ├žok yo─čun oldu─čundan bahsediliyordu, o y├╝zden o yo─čunlu─ča bir de bu problemini bile bilmedi─čim saatleri eklemeden ├Âncelikle Ankara'da bi usta varsa ona gideyim dedim. E─čer mutlaka o yol tercih edilecekse Cengiz Usta'n─▒n m├╝sait oldu─ču bir zamanda ona kargolamak i├žin dan─▒┼č─▒r─▒m.

BatuhanKLC yazd─▒:Ben de Ankara'da ikamet ediyorum dilerseniz ─░stanbul'a Bengi saat Cengiz abiye kargolama yapabilirsiniz. ─░nternette ileti┼čim numaras─▒ mevcut.

Ankara'da usta bilmiyorum ,fakat d├╝n saat kargolad─▒m sa─čolsun Cengiz Usta telefonda dahi muhte┼čem ilgilendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
BatuhanKLC

Kay─▒t: 04 ┼×ub 2019, 01:31

Mesaj tyuksel » 19 Kas 2020, 10:29

BatuhanKLC yazd─▒:
tyuksel yazd─▒:Te┼čekk├╝rler, Bengi Saat Cengiz Usta'y─▒ duydum ama forum yaz─▒lar─▒nda ├žok yo─čun oldu─čundan bahsediliyordu, o y├╝zden o yo─čunlu─ča bir de bu problemini bile bilmedi─čim saatleri eklemeden ├Âncelikle Ankara'da bi usta varsa ona gideyim dedim. E─čer mutlaka o yol tercih edilecekse Cengiz Usta'n─▒n m├╝sait oldu─ču bir zamanda ona kargolamak i├žin dan─▒┼č─▒r─▒m.

Ankara'da usta bilmiyorum ,fakat d├╝n saat kargolad─▒m sa─čolsun Cengiz Usta telefonda dahi muhte┼čem ilgilendi.

Tamamd─▒r, o zaman ben de ├Ânce bi telefonla ula┼čay─▒m sonra da m├╝saitse g├Ânderirim Cengiz Usta'ya, te┼čekk├╝rler
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tyuksel

Mesaj Eterna » 19 Kas 2020, 15:20

Kay─▒npederimden bana hat─▒ra 40 senelik Vialux saat vard─▒. ─░lk bana verildi─činde bunu takay─▒m dedim. Tabii tak─▒lacak saat de kullan─▒labilir durumda olmal─▒ diye bak─▒m yapt─▒rd─▒m. Polisaj yap─▒ld─▒, cam,kollar, kadran temizlendi vs.

Bu seneler ├Ânceydi. ┼×imdi o kadar pi┼čman─▒m ki. Tertemiz olunca sanki hat─▒ralar gitti. Saatin ├╝zerindeki izler ya┼čananlarm─▒┼č, hat─▒raym─▒┼č, duyguymu┼č...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj tyuksel » 20 Kas 2020, 21:00

Hakl─▒s─▒n─▒z, benim de akl─▒mdan mekanik tamir ge├žiyor a├ž─▒k├žas─▒, kozmetik pek bir┼čey yapt─▒rmaya gerek yok. Kullan─▒labilir hale gelsin, arada bir takay─▒m, ama dedi─činiz gibi tertemiz yap─▒p hat─▒ralar─▒ silmeyelim.

Eterna yazd─▒:Kay─▒npederimden bana hat─▒ra 40 senelik Vialux saat vard─▒. ─░lk bana verildi─činde bunu takay─▒m dedim. Tabii tak─▒lacak saat de kullan─▒labilir durumda olmal─▒ diye bak─▒m yapt─▒rd─▒m. Polisaj yap─▒ld─▒, cam,kollar, kadran temizlendi vs.

Bu seneler ├Ânceydi. ┼×imdi o kadar pi┼čman─▒m ki. Tertemiz olunca sanki hat─▒ralar gitti. Saatin ├╝zerindeki izler ya┼čananlarm─▒┼č, hat─▒raym─▒┼č, duyguymu┼č...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tyuksel

D├Ân TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 4 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners