Longines-Kurarken gelen ses sorunu

Saat Tamiri Ustalar─▒, Ekipmanlar─▒, Servis Ve Bak─▒m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyelerimiz, Saat Servis Merkezi b├Âl├╝m├╝m├╝zde saat tamiri ve servisi konular─▒ndaki sorular─▒n─▒z─▒ saat ustalar─▒na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf─▒ndan verilecek tavsiye ve yard─▒mlar g├Ân├╝ll├╝l├╝k prensibi neticesinde yap─▒lmaktad─▒r. Forumumuza ├╝ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard─▒m zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r, sorular─▒n─▒z─▒ sorarken bu durumu dikkate alman─▒z─▒ rica ederiz.

TSF

Longines-Kurarken gelen ses sorunu

Mesaj nahiser » 09 ┼×ub 2020, 00:00

Arkada┼člar merhaba, Longines Master Collection saatim var, 6498-2 kalibreye sahip. Saatimi kurarken ara s─▒ra "├ž─▒tlama, k─▒tlama" gibi bir ses duydum, bug├╝n dikkatimi ├žekti.Saatin kurulmas─▒nda,├žal─▒┼čmas─▒nda bir sorun yok..G├╝nl├╝k sapma geri do─čru 8 saniye..Bu hal neden olur, normal midir ? yard─▒m─▒n─▒z i├žin ┼čimdiden te┼čekk├╝r ediyorum..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nahiser

Kay─▒t: 03 May 2010, 15:52

Re: Longines-Kurarken gelen ses sorunu

Mesaj KadirSeiko » 09 ┼×ub 2020, 00:02

Hocam o ses hayra alamet de─čil. ├çark di┼člilerinde a┼č─▒nma olmu┼čtur muhtemelen.

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
KadirSeiko

Kay─▒t: 27 May 2019, 10:33

Mesaj nahiser » 09 ┼×ub 2020, 00:23

KadirSeiko yazd─▒:Hocam o ses hayra alamet de─čil. ├çark di┼člilerinde a┼č─▒nma olmu┼čtur muhtemelen.

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

─░lk defa bug├╝n kurarken oldu, 2 kere yapt─▒ ├Ânce anlayamad─▒m ikincisinde sanki dedi─činiz gibi kurma ├žark─▒n─▒n di┼člisi tutucudan kurtarm─▒┼č gibi anlad─▒m bende..├žok fazla kulland─▒─č─▒m bir saatim de─čil a├ž─▒k├žas─▒ a┼č─▒nma durumu inan─▒n hi├ž ihtimal vermedi─čim bir ┼čey, ne yapaca─č─▒m─▒ bilemedim ┼čimdi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nahiser

Mesaj hlkshnr » 09 ┼×ub 2020, 00:39

Sonuna kadar kurdu─čunuzda rezerv doldu─čunda ufak bir ├ž─▒tlama geliyor ama rezerv bo┼čken geliyor ve ses y├╝ksekse saat├žiye g├Âsterin

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hlkshnr

Kay─▒t: 14 A─ču 2016, 01:07

Mesaj nahiser » 09 ┼×ub 2020, 00:44

hlkshnr yazd─▒:Sonuna kadar kurdu─čunuzda rezerv doldu─čunda ufak bir ├ž─▒tlama geliyor ama rezerv bo┼čken geliyor ve ses y├╝ksekse saat├žiye g├Âsterin

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi

├ťstad rezerv bo┼ča yak─▒nken kurmaya ba┼člad─▒m, 6-7 tur att─▒ktan sonra bi ├ž─▒tlama sesi geldi, bir iki kere daha ├ževirince tekrar geldi sonra kesildi, ama ses kesildikten sonra kurmaya devam ettim yani 4-5 tur sonra rezerv tamamen doldu. Umar─▒m bir daha olmaz inan─▒lmaz can─▒m─▒ s─▒kt─▒ ┼čuan bu durum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nahiser

D├Ân TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 4 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners