─░stanbul Avrupa Yakas─▒ (├ľzellikle Bak─▒rk├Ây) Usta Tavsiyesi

Saat Tamiri Ustalar─▒, Ekipmanlar─▒, Servis Ve Bak─▒m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyelerimiz, Saat Servis Merkezi b├Âl├╝m├╝m├╝zde saat tamiri ve servisi konular─▒ndaki sorular─▒n─▒z─▒ saat ustalar─▒na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf─▒ndan verilecek tavsiye ve yard─▒mlar g├Ân├╝ll├╝l├╝k prensibi neticesinde yap─▒lmaktad─▒r. Forumumuza ├╝ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard─▒m zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r, sorular─▒n─▒z─▒ sorarken bu durumu dikkate alman─▒z─▒ rica ederiz.

TSF

─░stanbul Avrupa Yakas─▒ (├ľzellikle Bak─▒rk├Ây) Usta Tavsiyesi

Mesaj jukko » 04 Ara 2017 13:18

K─▒ymetli Arkada┼člar

Maddi de─čeri ├žok olmasa da manevi de─čeri ├žok y├╝ksek olan pilli bir Longines saat var babam─▒n 10 y─▒ldan fazlad─▒r kulland─▒─č─▒. Yere d├╝┼čme sonucunda saat durdu, tahmini olarak pilin yerinden oynad─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Ama herhangi bir ustaya vermek istemiyorum. Cengiz Usta'ya g├Ât├╝rme hem de bir ├žay─▒n─▒ i├žmek istiyorum ancak i┼čim gere─či bak─▒rk├Ây civar─▒ndan pek ayr─▒lam─▒yorum. ─░stanbul Bak─▒rk├Ây civar─▒nda tavsiye edebilece─činiz bir usta varsa saati ona g├Ât├╝rmek isterim.

Yard─▒mlar─▒n─▒z i├žin ┼čimdiden te┼čekk├╝r ederim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
jukko

Kay─▒t: 19 May 2017 01:50

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

Re: ─░stanbul Avrupa Yakas─▒ (├ľzellikle Bak─▒rk├Ây) Usta Tavsiye

Mesaj KKaraku┼č » 04 Ara 2017 21:57

jukko yazd─▒:K─▒ymetli Arkada┼člar

Maddi de─čeri ├žok olmasa da manevi de─čeri ├žok y├╝ksek olan pilli bir Longines saat var babam─▒n 10 y─▒ldan fazlad─▒r kulland─▒─č─▒. Yere d├╝┼čme sonucunda saat durdu, tahmini olarak pilin yerinden oynad─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Ama herhangi bir ustaya vermek istemiyorum. Cengiz Usta'ya g├Ât├╝rme hem de bir ├žay─▒n─▒ i├žmek istiyorum ancak i┼čim gere─či bak─▒rk├Ây civar─▒ndan pek ayr─▒lam─▒yorum. ─░stanbul Bak─▒rk├Ây civar─▒nda tavsiye edebilece─činiz bir usta varsa saati ona g├Ât├╝rmek isterim.

Yard─▒mlar─▒n─▒z i├žin ┼čimdiden te┼čekk├╝r ederim.
Merhaba,

Bak─▒rk├Ây'de elle tutulur bir usta bilmiyorum fakat vaktinde (4 5 sene ├Ânce) tramvay yolu ├╝st├╝nde Tasar─▒ Dershanesi'nin bulundu─ču Han i├žinde ya┼č─▒n─▒ alm─▒┼č bir usta vard─▒. Hala duruyor mu bilmiyorum ama bir bakman─▒z─▒ tavsiye ederim. ;)

SM-A520F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
" En k├Ât├╝ kombinasyon , bo┼č bir ruh ile dolu bir midedir ! "

Aliya İZZETBEGOVİÇ
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
KKaraku┼č

Ya┼č: 26
Kay─▒t: 12 Kas 2011 18:51

Mesaj hlkshnr » 04 Ara 2017 22:03

Cengiz ustaya kargo ile gonderebilirsin

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hlkshnr

Kay─▒t: 14 A─ču 2016 01:07

Mesaj jukko » 05 Ara 2017 13:35

Te┼čekk├╝r ederim arkada┼člar. ─░kinizin de tavsiyelerinizi dikkate alaca─č─▒m, Cengiz Usta'ya kendim g├Ât├╝rmek isterim.
Ayr─▒ca Anadolu yakas─▒ i├žin Saat Ustas─▒ tavsiye ba┼čl─▒─č─▒ var ancak Avrupa yakas─▒ i├žin yok. Bu ba┼čl─▒k da bu ama├žla kals─▒n burada.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
jukko

Kay─▒t: 19 May 2017 01:50

Tempus Saat Oris TSF Efsane Cuma % 50 ─░ndirimli Modeller

D├Ân TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 7 misafir

Click To Discover Claude Bernard Collections

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners