Cartier Ballon Bleu Bakım Bilgisi

Saat Tamiri Ustaları, Ekipmanları, Servis Ve Bakım Merkezlerinden Bilgiler
Forum kuralları
Sayın Üyelerimiz, Saat Servis Merkezi bölümümüzde saat tamiri ve servisi konularındaki sorularınızı saat ustalarına sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler tarafından verilecek tavsiye ve yardımlar gönüllülük prensibi neticesinde yapılmaktadır. Forumumuza üye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yardım zorunluluğu bulunmamaktadır, sorularınızı sorarken bu durumu dikkate almanızı rica ederiz.

TSF

Cartier Ballon Bleu Bakım Bilgisi

Mesaj ballonbleu » 31 Ağu 2014, 22:03

Merhaba,

4-5 sene once satin aldigim, 42mm, celik, otomatik Cartier Ballon Bleu saatimin celik kayisinda ve cercevesinde cizikler olustu. Polisaj yaptirmayi dusunuyorum ancak teknik servise guvenmeyecegimden ve maliyetli olacagini dusundugumden goze alamiyorum. Ayrica yaklasik 1 sene once saati temizlerken su aldi, 1-2 hafta icinde buharlasti ama yine de bakim yaptirmali miyim? Aksami zarar gormus mudur? Bu tip otomatik saatlere duzenli olarak bakim yaptirmak gerekir mi?

Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkurler.
Kullanıcı avatarı
ballonbleu

Re: Cartier Ballon Bleu

Mesaj 2fast4u » 31 Ağu 2014, 23:52

Cartier balon olmus ipini tut kacmasin diyecem ayip olacak foruma takilmiyorum ama cok sey kaciyorum anlasildi.teknik servis size guveniyor mu onuda sorgulamak lazim snballonbleu
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Baran » 01 Eyl 2014, 07:05

Su almis ve kurutmussaniz bunun ustundende 1 sene gecmisse saat çöp olmustur zaten game over gecmis olsun.
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj SeRxx » 01 Eyl 2014, 11:15

Foruma hoş geldiniz. Saatiniz orijinal ise servise güvenebilirsiniz. Değil ise güvenmeyin, saati geri alamazsınız ;)
Kullanıcı avatarı
SeRxx

Dön TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 69 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners