TSF - T羹rkiye Saat Forumu'nun 襤lk Reklam覺 Yay覺nland覺

Saat Sekt繹r Haberleri Gelimeler Yeni Modeller

Moderat繹rler: News, LadyZ

Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Saat Sekt繹r Haberleri B繹l羹m羹m羹z羹 Ziyaret Ederek Saat End羹strisindeki Yeni Modelleri, Fuarlardan 襤zlenimleri ve Gelimeleri Takip Edebilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: TSF - T羹rkiye Saat Forumu'nun 襤lk Reklam覺 Yay覺nland覺

Mesaj Drago » 27 Oca 2012, 19:09

Bond yazd覺:ok teekk羹rler, burada beenilmi ise mission accomplished zaten :D :champ: As覺l ama癟 dikkat 癟ekmesi elbette ama "Watch Freaks" olarak sitenin genel yap覺s覺na uygun oldu. Bu ill羹strasyonun baz hali daha 繹nce farkl覺 konular i癟in kullan覺lm覺t覺r. rnek mekanizma yerine kalp, soru iareti veya baka sembollerle. Benzer yap覺da farkl覺 imajlar覺nda i癟inde 癟ark kullan覺lan 繹rnekleri mevcut. Fakat bu ill羹strasyon reklam olarak yaz覺l覺 medyada kullan覺lmam覺.

"365 G羹n Saat Fuar覺" slogan覺 ve g繹rselin tamam覺n覺 ben haz覺rlad覺m ama profesyonel olarak bak覺l覺rsa 癟ok 繹zel bir ey deil zaten. Reklamda yer alan X-Ray ill羹strasyonu i癟in gelimi kullan覺m lisans覺 sat覺n al覺nd覺 ve daha sonra modifikasyon yap覺ld覺. Bu lisans yaz覺l覺 medyada gazete, dergi, katalog vb yay覺nlarda 250.000 adede kadar bas覺m hakk覺 i癟in ge癟erli. Bunun yan覺nda daha farkl覺 bir 癟ok medyada uygulama i癟inde kullan覺m hakk覺 var. Bas覺ld覺覺 medyada kullan覺lan genel reklam yap覺lar覺na oranla 癟ok daha ak覺lda kal覺c覺 olmas覺 sebebi ile istenilen etkiyi salayacakt覺r.

Asl覺nda ablam覺z d羹nya'n覺n en k繹kl羹 ve b羹y羹k reklam irketlerinden birinin 襤stanbul branch CEO'su ve executive kreatif direkt繹r羹 ama yard覺m istemedim. :D Ger癟i 100 kadar 羹lkede branchleri var bu sebeple 100 tane CEO vard覺r :D Yani bu konulara yabanc覺 deilim, asl覺nda benimde eitimim var reklam 羹zerine ama bununla ilgili bir faaliyetim yok. Bana da elence olmu oldu. u an i癟in TSF ad覺na bu reklam uygun, ilerde gerei olursa elbette daha profesyonel eyler nas覺lsa yapabiliriz ;)

Bu tarz payla覺m sistemleri i癟in reklam konusu ger癟ekte 癟ok tehlikeli, hatal覺 yerde verilecek bir reklam sonucu gelenler sitenin aktif kullan覺c覺 kitlesini ve yap覺s覺n覺 bozup rezil hale getirebilir. O sebeple doru medyay覺 bulmak 繹nemli. Bu medya 羹lkemizde 癟覺kan lokal bir ka癟 saat dergisi tarz覺 bir yap覺da deil. Uluslararas覺 bir y覺ll覺k katalog ve uzun y覺llard覺r yay覺nda bu nedenle editorial olarak 癟ok daha kaliteli ve profesyoneldir. Lisanl覺 olarak T羹rk癟e olarak 羹lkemizde yay覺nlanmas覺 saat merakl覺lar覺 ad覺na 癟ok iyi oldu.

T羹rk癟e versiyonun ad覺n覺 hen羹z yazmamamdaki sebep 羹lkemizde resmi olarak da覺t覺m覺n bitip sat覺覺na balanmam覺 olmas覺.

Orijinal ad覺 Armbanduhren.

:arrow: http://www.armbanduhren-online.de/

Resim

BOND biraz ip ucu verseniz ?? He g羹n D & R a gidip sormaktan adamlar tuhaf tuhaf bakar oldular da :roll:
Kullan覺c覺 avatar覺
Drago

Ya: 60
Kay覺t: 26 Ara 2011, 01:09

Mesaj Bond » 28 Oca 2012, 14:22

Gizlediimden deil, az 繹nce ulat覺 bana. Herhangi deien bir durum olabilir diye yay覺nc覺 firmadan kesin bilgi al覺nca eklemeyi uygun g繹rd羹m. ;)

Katalog ile ilgili bilgileri zaten eklemitim. lkemiz versiyonu Saatolog 2012 Armband Uhren T羹rkiye olarak 癟覺kt覺, sekt繹r haberlerine konusu eklenecek az sonra. 襤nceledim biraz, i癟erik ve 癟eviri olarak gayet baar覺l覺. Zaten Armband Uhren lisansl覺 edisyon olunca baka t羹rl羹s羹 beklenemezdi. Daha 癟ok saat merakl覺s覺n覺 bilgilendirmek i癟in T羹rk癟e olarak uluslararas覺 kalitede bir kataloun 羹lkemizde yay覺nlanm覺 olmas覺 memnuniyet verici. 襤癟erisinde y覺l sonunda L羹tfi K覺rdar kongre ve sergi saray覺nda yap覺lmas覺 planlanan Swiss Time in 襤stanbul " 襤svi癟re L羹ks Saatleri Sergisi" i癟inde iki kiilik davetiye mevcut. Emei ge癟enlere ve yay覺nc覺 firmaya tebrikler. :champ:

Saatolog 2012 TSF Sekt繹r Haber Konusu :arrow: viewtopic.php?f=75&t=7611#axzz1kkdYFkT3

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj bicana » 01 ub 2012, 12:41

balang覺癟 i癟in 癟ok g羹zel bir 癟al覺ma emei gecen herkese tesekk羹rler.. arkadaslar
Kullan覺c覺 avatar覺
bicana

Kay覺t: 15 Ara 2011, 21:32

Mesaj SeRxx » 02 ub 2012, 15:53

asymptote yazd覺:
biricik yazd覺:
Drago yazd覺:Bende d羹n Watch plus'覺n Ocak say覺s覺n覺 al覺p bin piman olmutum :( Sevgililer g羹n羹 nedeni ile bayan saati reklam覺 ile doldurmular... :(

oda laz覺mm :D :D bayanlar saat konusunda en az, erkekler kadar ilgi art覺k,yorum biraz yanl覺 olmu :oops: :evil:

ite budur, 繹zlenen tablo.. kutlar覺m :thumbup: :D
Fakat kendi ad覺ma unu da eklemeliyim:
Konuyla ne alakas覺 var demeyin, IWC saat markas覺n覺 seviyorum.. ;)

Asymptote, '' IWC-->> Engineered For Men '' ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj kubbealt覺 » 02 ub 2012, 16:10

癟ok g羹zel hay覺rl覺 olsun
Kullan覺c覺 avatar覺
kubbealt覺

Kay覺t: 23 Ara 2011, 15:45

Mesaj conbay » 03 ub 2012, 03:20

ok baar覺l覺 bir 癟al覺ma, site her ge癟en g羹n kurumsalla覺yor bu gidile sanala s覺mayacak:)
"Dalgaland覺覺n yerde ne korku, ne keder...
G繹lgende bana da, bana da yer ver !
Sabah olmas覺n, g羹nler domas覺n ne 癟覺kar.
Yurda ay y覺ld覺z覺n 覺覺覺 yeter."
Arif Nihat Asya
Kullan覺c覺 avatar覺
conbay

Ya: 37
Kay覺t: 23 Kas 2011, 04:17

Mesaj yavuzhan » 10 ub 2012, 02:03

Site ad覺na 癟ok g羹zel bir reklam olmu. Haz覺rlayanlar覺n akl覺na sal覺k(:
Gelmi ge癟mi 羹phesiz en b羹y羹k at. Hi癟 bir at onun kadar sevilmeyecek.
Kullan覺c覺 avatar覺
yavuzhan

Ya: 36
Kay覺t: 03 Eyl 2011, 01:08

Mesaj Saatolog » 12 ub 2012, 00:49

T羹m saat severlere merhaba,

TSF - T羹rkiye Saat Forumunun ilk reklam覺n覺n yay覺nland覺覺 Saatolog dergisinin resmi web sitesi olan http://www.saatolog.com web sitesinden http://www.saatforumu.com'a link verilmitir.

saatolog.com'a girenler "Saatolog 2012 hediyeli fotoraf yar覺mas覺na" kat覺lmak 羹zere saatforumu.com'a y繹nlendirilmektedir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Saatolog

Kay覺t: 05 ub 2012, 16:44

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Sekt繹r Haber Merkezi - Watch Industry News Center

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners