Yeni Model: Tudor Pelagos LHD

Saat Sekt├Âr Haberleri Geli┼čmeler Yeni Modeller
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Saat Sekt├Âr Haberleri B├Âl├╝m├╝m├╝z├╝ Ziyaret Ederek Saat End├╝strisindeki Yeni Modelleri, Fuarlardan ─░zlenimleri ve Geli┼čmeleri Takip Edebilirsiniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni Model: Tudor Pelagos LHD

Mesaj debra » 22 Eki 2019, 20:34

Ankthas yazd─▒:
hoodieboy yazd─▒:
Xhantos yazd─▒:
hoodieboy yazd─▒:standart bir datejust rolex'e tercih edilebilecek bir Tudor ile karsi karsiyayiz sanirim. :)

Bu modelin as─▒l esprisi soldaki tepesiyle 'solak'lara hitap etmesi. ├ç─▒kt─▒─č─▒nda sat─▒┼č fiyat─▒ y├╝zde 8 vergisi dahil 4200 CHF imi┼č...

G├╝zel bilgilendirme i├žin te┼čekk├╝rler. Ben solak de─čilim ama saatimi her zaman sol elime takar─▒m yani bir yerde bana da hitap etmi┼čler. ┼×u an ikinci el fiyatlar─▒ 3-4bin dolar band─▒nda seyrediyor.

Hocam size o zaman ├žok ilgin├ž bir bilgi vereyim: Solaklar saati sa─č koluna, sa─člaklar saati sol koluna takar [emoji106]
Bilgilendirme i├žin te┼čekk├╝rler ankthas

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj Ankthas » 22 Eki 2019, 20:54

debra yazd─▒:
Ankthas yazd─▒:
hoodieboy yazd─▒:
Xhantos yazd─▒:
hoodieboy yazd─▒:standart bir datejust rolex'e tercih edilebilecek bir Tudor ile karsi karsiyayiz sanirim. :)

Bu modelin as─▒l esprisi soldaki tepesiyle 'solak'lara hitap etmesi. ├ç─▒kt─▒─č─▒nda sat─▒┼č fiyat─▒ y├╝zde 8 vergisi dahil 4200 CHF imi┼č...

G├╝zel bilgilendirme i├žin te┼čekk├╝rler. Ben solak de─čilim ama saatimi her zaman sol elime takar─▒m yani bir yerde bana da hitap etmi┼čler. ┼×u an ikinci el fiyatlar─▒ 3-4bin dolar band─▒nda seyrediyor.

Hocam size o zaman ├žok ilgin├ž bir bilgi vereyim: Solaklar saati sa─č koluna, sa─člaklar saati sol koluna takar [emoji106]
Bilgilendirme i├žin te┼čekk├╝rler ankthas

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

Rica ederim arada b├Âyle faydal─▒ bilgiler veriyoruz, kanal─▒ma abone olmay─▒ ve bildirimleri a├žmay─▒ unutmay─▒n─▒z.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj ozturkti » 24 Eki 2019, 14:42

Ankthas yazd─▒:
hoodieboy yazd─▒:
Xhantos yazd─▒:

Hocam size o zaman ├žok ilgin├ž bir bilgi vereyim: Solaklar saati sa─č koluna, sa─člaklar saati sol koluna takar :thumbup:

ke┼čke dedi─činiz gibi olsayd─▒, bir solak olarak b├╝y├╝k rahatl─▒k ├žekerdim ├ž├╝nk├╝.
ne var ki, ├žocuklu─čumdan bu yana saati sol koluma takt─▒─č─▒mdan dolay─▒ saati sa─č koluma takt─▒─č─▒m anda ├žarp─▒p zarar vermekten korkuyorum. ayr─▒ca solaklara y├Ânelik ├╝retilmi┼č saat say─▒s─▒ ├žok ├žok az :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozturkti

Kay─▒t: 15 Eyl 2018, 01:14

├ľnceki

D├Ân TSF Saat Sekt├Âr Haber Merkezi - Watch Industry News Center

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 5 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners