Yeni Model: Apple Watch

Saat Sektör Haberleri Gelişmeler Yeni Modeller

Moderatörler: News, LadyZ

Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Saat Sektör Haberleri Bölümümüzü Ziyaret Ederek Saat Endüstrisindeki Yeni Modelleri, Fuarlardan İzlenimleri ve Gelişmeleri Takip Edebilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Bu Model Hakkındaki Düşünceniz?

1 seçenek seçebilirsiniz

Sonuçları Görüntüle

Re: Yeni Model: Apple Watch

Mesaj Thevenin » 06 Eki 2014, 21:25

Jean-Claude Biver: The Apple Watch Looks 'Like It Was Designed By A Student'

Apple's long-awaited smartwatch looks "too feminine and its design will not stand the test of time", luxury giant LVMH's watch guru has told German media.
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj 2fast4u » 06 Eki 2014, 21:43

Biver niye burnunu sokmus bu ise rakibi gordu herhalde bence ondan evvel bu cakmacilara bir care bulsun bir farklilik yaratsin
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Thevenin » 09 Eyl 2016, 01:07

Resim

Belki konuyla alakalidir :D

Apple'a gore, 2015'teki kar durumlari uzerinden, Rolex'ten sonra dunyanin ikinci buyuk saat ureticisi konumunda Apple var. Bunun sebebi de urunun Nisan sonu cikisli olmasi. Gidisat itibariyle 2016'da 1 ve 2 yer degistirmis olacak.

Yine biraz gecmise gidilesi :D :arrow: viewtopic.php?f=12&t=11924&p=219671#p219667
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj mlm » 09 Eyl 2016, 07:25

Ya Apple ve Rolex birleşirse? :D
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj EnderE » 09 Eyl 2016, 07:33

Bg17 yazdı:Ben begendim. Swatch ve Seiko ufak ufak terleyebilir, ama oyle de olmayacak bence. 21 yas altinda kac kisinin saat taktigina HIC dikkat ettiniz mi? Artik yeni jenerasyon saat kullanmiyor. Bu nedenle aliskanlik baslatmak icin fena olmayabilir.

Buyuk konusmayim ama sarj edilmesi gereken bir tane daha alert tasimaya oldukca itirazim var. Ayrica ilk jenerasyon apple urunu almaya karsiyim, ilk urun reklam ve piyasa olusturma, ikinci teknik ozellik uzerine yogunlasiyor.

Bence saat severlik sanata bakışın geliştiği , hayat tecrübesinin ve farkindaligin arttığı orta yaş ve hemen oncesinde olgunlaşıyor tabi birazda bu çağlarda ekonomik gücün artmasinada bağlı . Düşünsenize üniversiteye veya liseye giderken insanlar ekmek arası papates ile bile karin doyururken aynı insanlar is guc sahibi olunca yemek sunumunu veya servis kalitesini beğenmediği yere birdaha ayak basmiyor ( ben dahil ) .

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ender Erdogan / Eski Kullanıcı Adı Forestsoul
Kullanıcı avatarı
EnderE

Mesaj ubeykoz » 09 Eyl 2016, 22:41

Şöyleki samsung gear s2 kullandım her akşam telefonla aynı masa üzerinde şarj a taktım.Sonra pili bitmesin diye kullanmaya korkarsınız.Sonra çıkarıp bir kenara koydum.Bu tür saatlerin genel kaderi ve otomatik tissot la yola devam kaldığımız yerden.
Kullanıcı avatarı
ubeykoz

Mesaj rtalhaustun » 09 Eyl 2016, 23:25

Başından beri tasarımını beğenmemiştim, hala beğenmiyorum. İkinci versiyonda radikal bir değişime giderler diye beklemiştim, aynı iPhone tasarımında olduğu gibi. Galiba yeni bir iPhone tasarımı ile bu saatin tasarımı da değişecektir en azından öyle umuyorum. Fiyatı gayet iyi elbette.
Bir de saat merakının yaş ile paralel olduğunu düşünmüyorum. Ben de 21 yaşımdayım saatler, otomobiller ve havacılık dışında bir hobim yok. Yaşıtlarımın saatlere ilgilerinin olmama sebebi benim kanaatimce şu; tüketim için yaşıyorlar yani köklü değil günlük yaşıyorlar. Bilmiyorum kampüslerde vakit geçiren kaç arkadaşımız var bu forumda ama gittiğinizde şunu gözlemleyebilirsin ki tek hobi tütün sarmak, batak ve sosyal medya. Kimse tarihi olan bir hobi veya böyle mekanizmalara ilgi duymuyor bölümüm makine mühendisliğinde bile. Ben çok üzülüyorum bu duruma, hiç kimse ile oturup ne otomobiller ne de saatler hakkında konuşamıyorsun. Yani diyeceğim şu adamların ceplerinde para yok buna rağmen iPhone alıyorlar son kuruşlarıyla sanmıyorum bu saate para versinler.
in love w/ Cartier
Kullanıcı avatarı
rtalhaustun

Yeni Model: Apple Watch

Mesaj Thevenin » 10 Eyl 2016, 02:00

mlm yazdı:Ya Apple ve Rolex birleşirse? :D

Bu da basit olmus; ona da 'oha' deriz tabii :D
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Sektör Haber Merkezi - Watch Industry News Center

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 38 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners