Doland覺r覺lma olay覺

TSF Uluslararas覺 al覺nt覺 ve Kay覺p Saat Veritaban覺 Kay覺t

Re: Doland覺r覺lma olay覺

Mesaj Umutt » 15 Au 2019, 13:50

Ben de yakla覺k 1 ay kadar once direkten d繹nd羹m arkadalar, Tudor ilan覺m i癟in 555 057 5264 no lu tel den arand覺m, k覺sa bir pazarl覺k sonras覺 anlat覺k. Kargoyu 襤stanbul da ikamet eden bir arkada覺mdan elden alacakt覺. Israrla S羹rat kargo ile g繹ndermemi isteyince ikillendim ve t羹m 覺srarlar覺na ramen ne isim, ne semt ne kargo bilgisi paylamad覺m. Biraz atar gider yapt覺ktan sonra, benden 羹midi kesip arazi oldu kendisi.

Ba覺m覺za geldik癟e paylaal覺m, baka bir arkada覺n can覺 yanmas覺n.

LYA-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Mandos » 15 Au 2019, 13:57

Umutt yazd覺:Ben de yakla覺k 1 ay kadar once direkten d繹nd羹m arkadalar, Tudor ilan覺m i癟in 555 057 5264 no lu tel den arand覺m, k覺sa bir pazarl覺k sonras覺 anlat覺k. Kargoyu 襤stanbul da ikamet eden bir arkada覺mdan elden alacakt覺. Israrla S羹rat kargo ile g繹ndermemi isteyince ikillendim ve t羹m 覺srarlar覺na ramen ne isim, ne semt ne kargo bilgisi paylamad覺m. Biraz atar gider yapt覺ktan sonra, benden 羹midi kesip arazi oldu kendisi.

Ge癟mi olsun 癟ok dikkatli olmak laz覺m. 20.000算ye saat alan adam da 羹enmesin atlas覺n elden als覺n bir zahmet git-gel u癟akla 300 tutar. Hele sizin 繹rnekte ona bile gerek yok arabal覺 vapurla gelir al覺r iskender yer d繹ner. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj Umutt » 15 Au 2019, 14:11

Mandos teekk羹rler, adam gayet profesyonel ve soukkanl覺 bu arada. Konumas覺 eitimli, diksiyonu d羹zg羹n. Bu ii meslek edindii belli. Hepimizin dikkat etmesi laz覺m

Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Mesaj sieger » 15 Au 2019, 15:12

Aequidas yazd覺:Bence 癟ok sa癟ma ah覺s olarak g繹ndersenizde,firma olarak g繹ndersenizde su癟lu kargo firmas覺 癟羹nk羹 g繹nderilen 羹r羹n羹 baka bir kiiye teslim ediyor.
Avukata dan覺t覺n覺zm覺 acaba tazminat davas覺 a癟man覺z gerekiyor kargo firmas覺na, kara ta覺mac覺l覺覺 kaynakl覺.(asliye ticaret mahkemesinde)

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

bunlar aciklacak hocam, ama oncesinde arabulucu ile konusuluyor, oncesinde biz de ihtar gonderdik dedik ki, bak durum bu, odeyin hayir dediler madem ticari sirket gonderdi o zaman irsaliye faturasi gosterin ona gore tazminat odeyelim sorun yok, ama bu ticari gonderilmedi, ben bi arkadasima gonderdim ki saat 2003 bir saat faturasi falan yok, ben de 2. el satin aldim zaten, hani ticari bir satis yok, alici da benim arkadasim.

Ama tabi aras bunu fark edince buna bastiriyor, sirket gonderdi, o zaman fatura goster. Suclu onlar, ama su asamada benim ispat etmem gerkeiyor, sirket gonderdigi icin.
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj sieger » 15 Au 2019, 15:13

Umutt yazd覺:Ben de yakla覺k 1 ay kadar once direkten d繹nd羹m arkadalar, Tudor ilan覺m i癟in 555 057 5264 no lu tel den arand覺m, k覺sa bir pazarl覺k sonras覺 anlat覺k. Kargoyu 襤stanbul da ikamet eden bir arkada覺mdan elden alacakt覺. Israrla S羹rat kargo ile g繹ndermemi isteyince ikillendim ve t羹m 覺srarlar覺na ramen ne isim, ne semt ne kargo bilgisi paylamad覺m. Biraz atar gider yapt覺ktan sonra, benden 羹midi kesip arazi oldu kendisi.

Umut hocam cok ii denk gelmis, benimki sadece hangi kargo ile gonderiyorsunuz dedi, sonra da hangi semtte arkadasinizla bulusacagim dedi.. Ben de iskillenmedim acikcasi.
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Mesaj Umutt » 15 Au 2019, 15:32

sieger yazd覺:

Umut hocam cok ii denk gelmis, benimki sadece hangi kargo ile gonderiyorsunuz dedi, sonra da hangi semtte arkadasinizla bulusacagim dedi.. Ben de iskillenmedim acikcasi.

Sevgili Sieger, ans覺m yaver gitti diyelim, bu ve benzeri bal覺klar olmasayd覺, ben de pekala tufaya gelebilirdim. Kargo doland覺r覺c覺l覺覺 ile ilgili bir kulak dolgunluum vard覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Mesaj dogodenizli » 15 Au 2019, 15:42

sieger yazd覺:Yeni bir gelisme, ve cok da pis bir hata benim tarafimdan.

Sayet kargoyu kendi adimla gondermis olsaydim direk tuketici mahkemesine gidiyordu ve genelde tuketicinin hakli burundugu bir mecraymis orasi. ancak ben her zaman arasi kullandigimdan ve oradaki calisanlar da alisik oldugundan bana, direk sirket adiyla gondermisiz (aklima bile gelmedi) o yuzden direk bu ticari bir urun olarka geciyormus, ve arabulucu ile anlasamazsak, mahkemeye giderse ticari mahkemeye gidicek, ve isim zor gorunuyormus.. vay arkadas ya :roll:

H羹seyin Bey,bu ayr覺nt覺y覺 keke daha 繹nce paylasayd覺n覺z bizimle.Yeni fark etmi olman覺z b羹y羹k talihsizlik.

Evet bu durumda t羹zel kiilik yani ticari iletme g繹nderici konumunda bulunduu i癟in t羹ketici mahkemesine gidilemez.Dolay覺s覺yla t羹ketici mahkemesinin avantajlar覺ndan yararlanilamaz(ispat y羹k羹,ispat ekli vs.)

Sonu癟 olarak dost ac覺 s繹yler diyorum ve iinizin 癟ok zor olduunu belirtmek istiyorum. Temennim olumlu sonu癟 al覺nmas覺 ancak fatura da olmad覺覺 i癟in mevcut durumda her ey aleyhinize g繹r羹n羹yor.Zira elinizde baka ispat arac覺 yok.

Umar覺m sizin ad覺n覺za s羹re癟 olumlu iler.Sal覺cakla kalin.
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

Mesaj sieger » 15 Au 2019, 15:45

dogodenizli yazd覺:
sieger yazd覺:Yeni bir gelisme, ve cok da pis bir hata benim tarafimdan.

Sayet kargoyu kendi adimla gondermis olsaydim direk tuketici mahkemesine gidiyordu ve genelde tuketicinin hakli burundugu bir mecraymis orasi. ancak ben her zaman arasi kullandigimdan ve oradaki calisanlar da alisik oldugundan bana, direk sirket adiyla gondermisiz (aklima bile gelmedi) o yuzden direk bu ticari bir urun olarka geciyormus, ve arabulucu ile anlasamazsak, mahkemeye giderse ticari mahkemeye gidicek, ve isim zor gorunuyormus.. vay arkadas ya :roll:

H羹seyin Bey,bu ayr覺nt覺y覺 keke daha 繹nce paylasayd覺n覺z bizimle.Yeni fark etmi olman覺z b羹y羹k talihsizlik.

Evet bu durumda t羹zel kiilik yani ticari iletme g繹nderici konumunda bulunduu i癟in t羹ketici mahkemesine gidilemez.Dolay覺s覺yla t羹ketici mahkemesinin avantajlar覺ndan yararlanilamaz(ispat y羹k羹,ispat ekli vs.)

Sonu癟 olarak dost ac覺 s繹yler diyorum ve iinizin 癟ok zor olduunu belirtmek istiyorum. Temennim olumlu sonu癟 al覺nmas覺 ancak fatura da olmad覺覺 i癟in mevcut durumda her ey aleyhinize g繹r羹n羹yor.Zira elinizde baka ispat arac覺 yok.

Umar覺m sizin ad覺n覺za s羹re癟 olumlu iler.Sal覺cakla kalin.

evet hocam, basta o ihtimali ben bilmiyordum bile ki.. Ama sunu merak ediyorum, her sey tamam, ama onlar imzasiz kimliksiz birine vermisler, yani onlarin hic mi sucu yok? adamlar dogru kisiye verse zaten olay yok.. o kismi anlamiyorum
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

ncekiSonraki

D繹n TSF al覺nt覺 Kay覺p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 21 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners