TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

TSF Uluslararası Çalıntı ve Kayıp Saat Veritabanı Kayıt

Re: ├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

Mesaj ismailguler » 17 Haz 2020, 12:24

├çok ge├žmi┼č olsun bende ba┼č─▒mdan ge├žen bir olay─▒ anlatay─▒m malum sar─▒ sitede bir dal─▒┼č saati ilan─▒ g├Ârd├╝m farkl─▒ bir ┼čehirde oldu─ču i├žin telefonda konu┼čup anla┼čt─▒ktan sonra havale sonras─▒ kargo yapabilece─čini s├Âyledi g├╝venip havale yapt─▒m dikkatimi ilk anda ├žekmedi verilen hesap numaras─▒ ilandaki isimle ├žok benziyor ama as─▒l ┼čah─▒s de─čil aradan zaman ge├žti ├╝r├╝n kargoya verilmedi 2 g├╝n sonrada telefon kapand─▒ bankaya gidip yat─▒rd─▒─č─▒m paran─▒n ├žekilip ├žekilmedi─čini ├Â─črendim para hen├╝z ├žekilmedi─či i├žin banka ┼čubesinden durumu a├ž─▒klayan bir mail at─▒p paraya bloke konulmas─▒n─▒ rica ettim daha sonra yollad─▒─č─▒m hesap sahibine ula┼čt─▒m hesap sahibi banka kart─▒n─▒n ├žal─▒nd─▒─č─▒n─▒ konuyla alakas─▒ olmad─▒─č─▒n─▒ falan s├Âyledi muhtemelen ┼čebeke bunlar sonra paray─▒ iade edece─čini s├Âyledi ve iade etti direkten d├Ând├╝m , sar─▒ siteden al─▒┼čveri┼č yap─▒yorsan─▒z ├Âncelikle ilan veren ki┼činin ├╝yelik tarihinin eski olmas─▒na dikkat edin, m├╝mk├╝nse GET ilan a├žmas─▒n─▒ isteyip biraz farkla bu ┼čekilde al─▒┼čveri┼č yapmak en iyisi olacakt─▒r.Birde dikkatimi ├žeken bu t├╝r ilanlar fiyat─▒ biraz makul yaz─▒l─▒p ve hafta sonuna yak─▒n a├ž─▒l─▒yor bir ka├ž ki┼čiden havale yada kapora geldimi araya hafta sonu girdi vs. oyalay─▒p hafta ba┼č─▒na toz oluyorlar.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ismailguler

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 15 Haz 2020, 15:43

Mesaj silahs─▒zkuvvet » 17 Haz 2020, 16:47

Ge├žmi┼č Olsun. Var m─▒ bi geli┼čme ?

SM-M205F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
silahs─▒zkuvvet

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 25 May 2020, 01:27

Mesaj Aycan » 08 Kas 2020, 01:04

Ge├žmi┼č olsun ├╝stad─▒m
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Aycan

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 26 Kas 2017, 04:01

Re: TSF Yaz 2020 Bronz Bilekler / Daily Summer Wrist Check

Mesaj cihangirteke » 08 Kas 2020, 16:20

Bu adam─▒ tufaya d├╝┼č├╝r├╝p polisle beraber yakalamak en iyisi ,
Yine iyi model bi saati olan yine s├╝rat kargoyala ayn─▒ y├Ântemle sat─▒p .adami orada vekleyecek uygun birisinin ilan vermesi her┼čeyi ├ž├Âzer.hizli yoldan tahsil de edilir .1 araba da zopa

SM-A217F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cihangirteke

Kay─▒t: 26 May 2012, 20:50

├ľnceki

D├Ân TSF ├çal─▒nt─▒ Kay─▒p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners