├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

TSF Uluslararası Çalıntı ve Kayıp Saat Veritabanı Kayıt

Re: ├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

Mesaj Skywalker87 » 10 Eki 2018, 11:05

Asl─▒nda ben bakt─▒m sahibinden.com'a ba┼čl─▒─č─▒ g├Âr├╝nce belki satmaya ├žal─▒┼č─▒rlar diye ama g├Âremedim, ek┼či s├Âzl├╝k ve benzere sitelerede ba┼čl─▒k a├ž─▒lsa iyi olur gibi g├Âren hemen haber verir bence, yada al─▒cam denip bulu┼čulup biryerde bask─▒n yap─▒labilir :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Skywalker87

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 19 May 2014, 23:08

Mesaj gurhantura » 11 Eki 2018, 11:09

justaguy yazd─▒:├çok ge├žmi┼č olsun. Sizin hi├ž su├žunuz olmad─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Hepimizin ba┼č─▒na gelebilecek bir doland─▒r─▒c─▒l─▒k. ┼×ayet ben de ayn─▒ durumda ayn─▒ ┼čekilde davran─▒rd─▒m. ─░sim, soyisim ve telefon numaras─▒ var m─▒ bu ┼čerefsizin? :x Burada payla┼čsan─▒z?
konu┼čurken cem dedi fakat tabi ki kendi ismi de─čildir, telefon numaras─▒ da bi ka├ž g├╝n ├žald─▒ sonra kapand─▒. ┼×u an avukat ve mahkemeyle ├ž├Âzmeyi bekliycez. Uzun bi s├╝re├ž, yani insan─▒n i├žini yiye yiye ge├žiyo zaman. Bakal─▒m :/

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gurhantura

Kay─▒t: 14 Nis 2015, 13:38

Mesaj gurhantura » 11 Eki 2018, 11:20

Skywalker87 yazd─▒:Asl─▒nda ben bakt─▒m sahibinden.com'a ba┼čl─▒─č─▒ g├Âr├╝nce belki satmaya ├žal─▒┼č─▒rlar diye ama g├Âremedim, ek┼či s├Âzl├╝k ve benzere sitelerede ba┼čl─▒k a├ž─▒lsa iyi olur gibi g├Âren hemen haber verir bence, yada al─▒cam denip bulu┼čulup biryerde bask─▒n yap─▒labilir :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
ek┼čis├Âzl├╝─če girecek yazar bi arkada┼č bulmak gerekiyor, onunla u─čra┼čamad─▒m. Yani asl─▒nda istanbulda olsam, bu heriflerin tepesine binebilirdim, yeni bir ilan girerek. ├ç├╝nk├╝ herifler ┼čebeke. S├╝rekli b├Âyle iphone, bilgisayar, saat gibi ├╝r├╝nler satan ki┼čileri aray─▒p kargo doland─▒r─▒c─▒l─▒─č─▒ yap─▒yorlar. Herhangi bir ┼čeyi kargo yapman─▒z yeterli. Adamlar bir ┼čekilde ara┼čt─▒r─▒p edip o ├╝r├╝n├╝ ordan al─▒yorlar. ├çok dikkat etmek gerekiyor. Asl─▒nda ┼čimdi anl─▒yorum, saat alaca─č─▒m d├Ânemde bir ka├ž ki┼čiyle konu┼čtu─čumda ÔÇťben kesinlikle saati kargoyla g├ÂndermemÔÇŁ diyorlard─▒ ve nedenini anlam─▒yordum. En mant─▒kl─▒ ┼čey buymu┼č..

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gurhantura

Kay─▒t: 14 Nis 2015, 13:38

Mesaj evsen81 » 16 Eki 2018, 22:49

Mandos yazd─▒:Konuyu ek┼čiye ta┼č─▒may─▒ d├╝┼č├╝n├╝yor musunuz? Orada h─▒zl─▒ etki al─▒n─▒yor.

Aynen hocam 20000 TL lik bie laptop ayn─▒ ┼čekilde ├žal─▒nm─▒┼č ek┼čide var konusu Aras kargo zarar─▒ ├Âdemeyi kabul etmi┼č.
Steinhart Almanya'n─▒n Seikosudur."Sir Hans Adolf Klinsmann"
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
evsen81

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 25 Nis 2014, 19:29

Mesaj jordi61 » 06 Kas 2018, 02:44

Hocam ge├žmi┼č olsun. Benim de ba┼č─▒ma bu t├╝r bir olay geldi, fakat benim ki foto─čraf makinesiyidi. Ben Yurt ─░├ži Kargo ile bu sorunu ya┼čad─▒m, bu doland─▒r─▒c─▒lar─▒n g├Âr├╝nt├╝s├╝ bir g├╝venlik kameras─▒na yakalanm─▒┼č olup kimlik tespiti yap─▒lmas─▒na ra─čmen beni de onlarla ortak g├Ârme yoluna gittiler. ├çok ┼č├╝k├╝r ben kargo g├Ânderirken tutanak tutturmu┼čtum. Bununla beraber kargonun yakla┼č─▒m─▒ ama biz kolinin i├žine bakmad─▒k oldu. Son derece yarat─▒c─▒ yakla┼č─▒mlar. Neyse, ben avukat arac─▒l─▒─č─▒yla mahkemeye gittim. Kargo firmas─▒ temyize de gitti ama neticede ben param─▒ ald─▒m. ┼×unu da belirtmem laz─▒m s├╝re├ž uzun s├╝r├╝yor ve bu doland─▒r─▒c─▒ ┼čerefsizleri zorlay─▒c─▒ bir kanun yap─▒s─▒ da bulunmad─▒─č─▒ i├žin lay lay lom devam ediyorlar.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
jordi61

Kay─▒t: 25 Kas 2010, 23:14

├ľnceki

D├Ân TSF ├çal─▒nt─▒ Kay─▒p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 3 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners