├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

TSF Uluslararası Çalıntı ve Kayıp Saat Veritabanı Kayıt

Re: ├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

Mesaj Archimed » 12 Eyl 2018, 13:59

├çok ge├žmi┼č olsun. Kargo ┼čirketlerinin y├Âneticileri ve ├žal─▒┼čanlar─▒n─▒n; yapt─▒klar─▒ i┼čin ├Ânemini bilmeden veya dikkate almadan ├žal─▒┼čmalar─▒ s─▒k─▒c─▒ bir durum :?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Archimed

Kay─▒t: 01 Eki 2011, 14:28

Mesaj burakyigit » 12 Eyl 2018, 14:13

ge├žmi┼č olsun. :( s├╝rat kargo rezaletlerine ┼ča┼č─▒rm─▒yorum...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
burakyigit

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 01 Eyl 2017, 20:13

Mesaj sedir » 12 Eyl 2018, 15:28

Ben konunun "┼čom a─č─▒zl─▒s─▒" olup, avukat─▒n "al─▒r─▒z paray─▒" ifadesini "dava masraflar─▒n─▒ al─▒r─▒z" ┼čeklinde -yorumlamak istemesem de ├Âyle- yorumluyorum.
├ťzg├╝n├╝m. Basit ve hafif├že karma┼č─▒k iki avukatl─▒k i┼čim oldu. ─░kisinde de avukat "paraSINI ald─▒". Bunlar─▒ da saati bulma veya zarar─▒ tazmin konusundaki ├╝mitlerinizi ├žok y├╝kseltip ikinci defa ├╝z├╝lmeyesiniz diye yaz─▒yorum.
Vakit nakittir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sedir

Ya┼č: 56
Kay─▒t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj canzdmr » 12 Eyl 2018, 17:12

Cok gecmis olsun. Can─▒n─▒z─▒n s─▒k─▒lmas─▒ cok normal ama saglik olsun demek lazim.
Yerine daha iyisi gelir, hersey tecrube bu hayatta.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
canzdmr

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2018, 13:28

Mesaj kiwi21 » 12 Eyl 2018, 22:31

├çok ge├žmi┼č olsun. Ger├žekten can s─▒k─▒c─▒ bir durum. Giden saate kavu┼čamasan─▒z da umar─▒m en az─▒ndan zarar─▒n─▒z─▒ tazmin edebilirsiniz...
http://besiktasformakoleksiyonu.blogspot.com.tr
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kiwi21

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj tpskl » 12 Eyl 2018, 22:40

gurhantura yazd─▒:Merhaba,
Saat doland─▒r─▒c─▒lar─▒n─▒n bu y├Ântemiyle saatimi ├žald─▒rd─▒m.
Her┼čeyiyle yazaca─č─▒m ki bu ┼čerefsizlerin oyununa gelmeyin.

Saatimin modeli Tudor Black Bay 41 mm
Kutu ve sertifikas─▒yla beraber
├╝zerinde ├želik bilezik tak─▒l─▒.
Serial: I634388
Model: 79230N
├çal─▒nd─▒─č─▒ tarih : 10.09.2018
├çal─▒nd─▒─č─▒ yer: Taksim s├╝rat kargo ┼čubesi

https://i.hizliresim.com/PDJ6E6.jpg
https://i.hizliresim.com/g6MVLZ.png

─░lan─▒ me┼čhur sat─▒┼č sitesine y├╝kledim, hemen ├Â─čleden sonra bir telefon geldi. tudor saat i├žin arad─▒─č─▒n─▒, kutu sertifikas─▒n─▒n tam m─▒ oldu─čunu, temizli─čini sordu. Gerekli cavaplar─▒ verdim ve 3100$ dan anla┼čt─▒k fiyat─▒. ─░stanbulda bir arkada┼č─▒n─▒z var m─▒ diye sordu. Var bir arkada┼č─▒m dedim ve onunla g├Âr├╝┼č├╝p size haber vereyim dedim. Arkada┼č─▒m─▒ arad─▒m. Benim i├žin bu sat─▒┼č─▒ ger├žekle┼čtirece─čini s├Âyledi. Adam─▒ tekrar aray─▒p arkada┼č─▒m─▒n uygun oldu─čunu ve sat─▒┼č─▒ ger├žekle┼čtirece─čini s├Âyledim. Buna sevindi ve bir ka├ž g├╝n i├žerisinde tatile ├ž─▒kaca─č─▒n─▒ hemen halledersek ├žok sevinece─čini, bu i┼člerde s├╝rat kargonun ├žok h─▒zl─▒ ve iyi oldu─čunu, kesinlikle s├╝rat kargoyla g├Ândermem gerekti─čini s├Âyledi. (Nas─▒l bir beyin tutulmas─▒yla d├╝nyan─▒n en dandik kargosuyla bunu yapt─▒─ča inanam─▒yorum) Ben de tamam dedim. Konu┼čma s─▒ras─▒nda bir ┼čekilde arkada┼č─▒m─▒n nerede oturdu─čunu s├Âylemi┼čtim. ├ç├╝nk├╝ kendisinin istanbulun ├žok uzak bir k├Â┼česinde oturdu─čunu, ne tarafta bulu┼čulaca─č─▒n─▒ anlamak i├žin nerede oturuyor gibilerinden bir ka├ž ┼čey sormu┼čtu. Ard─▒ndan da arkada┼č─▒n─▒zla g├Âr├╝┼čebilmem i├žin telefon numaras─▒n─▒ g├Ânderir misiniz dedi ve ben onu da g├Ânderdim.

T├╝m bunlar birle┼čince geriye arkada┼č─▒m─▒n oturdu─ču semtin s├╝rat kargo da─č─▒t─▒m ┼čubesini bulmak kal─▒yor. herhangi bir telefon numaras─▒ ├Â─črenme yaz─▒l─▒m─▒na da arkada┼č─▒m─▒n telefon numaras─▒n─▒ yaz─▒p isim soyisim bilgisini ├Â─črendi ve sabah erkenden kargo ┼čubesine gidip arkada┼č─▒m─▒n isim ve soyismini verip "bana k├╝├ž├╝k bi kutu gelecekti" c├╝mlesiyle kargoyu teslim ald─▒. S─▒─č─▒r kargo g├Ârevlisi ne kimlik ne teslim tutana─č─▒ da istemeyince(s├╝rat kargoyla istemesinin sebebi de bu), tereya─č─▒ndan k─▒l ├žeker gibi tertemiz alm─▒┼č saati. kamera kay─▒tlar─▒na bakt─▒rd─▒m istanbulda. ┼×apka takm─▒┼č sakall─▒ bir ┼čerefsiz kendisi..

Sonu├ž olarak, avukata gittim, i┼člemleri ba┼člataca─č─▒z. Saati unut diyor. Savc─▒l─▒k adam─▒ bulur fakat saat b├╝y├╝k ihtimalle u├žmu┼č olur. fakat kargo ┼čirketinden paray─▒ b├╝y├╝k ihtimalle al─▒r─▒z dedi.

Dikkatli olunuz. Y─▒llard─▒r bu konularda ak─▒ll─▒ ge├žinen ben, milletin b├Âyle kolay nas─▒l doland─▒r─▒ld─▒─č─▒n─▒ anlayamayan ben, nas─▒l bu katakulli ye d├╝┼čt├╝m inanam─▒yorum. Ger├žekten beni yiyip bitiren aptal yerine konmak. Kendime k─▒zmaktan adama k─▒zam─▒yorum. ─░lk b├╝y├╝k saatimi bu ┼čekilde ├žald─▒r─▒yor olmak beni inan─▒lmaz ├╝zd├╝. fakat 3000$ ile y─▒rtt─▒k diyorum, bu tecr├╝beyi 15000$ l─▒k bir rolexle de ya┼čayabilirdim.

Sizler üzülmeyin. Çok dikkat edin,

─░nternetten sat─▒┼člar inan─▒lmaz tehlikeli.

Sevgiler..
Ge├žmi┼č olsun.

SM-G965F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tpskl

Kay─▒t: 06 Haz 2015, 20:13

Mesaj doganyurt » 12 Eyl 2018, 22:52

Bende size ├žok ge├žmi┼č olsun diyor, bunu yapanlar─▒da lanetliyorum.

MI 5 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
doganyurt

Kay─▒t: 03 A─ču 2017, 00:03

├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

Mesaj Umutt » 12 Eyl 2018, 23:27

├ľncelikle a├ž─▒k y├╝rekli ve iyi niyetli payla┼č─▒m─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝r ederim size, bu konu ile ilgili b├Âyle bir fark─▒ndal─▒k yaratman─▒z ├žok isabetli oldu.

Sonra da bu vicdans─▒zl─▒─č─▒ yapan yarat─▒─č─▒n, Allah belas─▒n─▒ versin diyorum. Kendisine o paray─▒ harcaman─▒n nasip olmamas─▒n─▒, y├╝rekten diliyorum.

Son olarak bu pisli─čin kimli─čini de if┼ča ederseniz, bir ba┼čkas─▒n─▒n can─▒n─▒ yakma imkan─▒n─▒ azaltm─▒┼č olursunuz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Tekrar tekrar ge├žmi┼č olsun, en k─▒sa s├╝rede hakk─▒n─▒ olan─▒ alman─▒z dile─čiyle..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Cres » 13 Eyl 2018, 00:08

├çok ge├žmi┼č olsun. ─░n┼čallah en k─▒sa s├╝rede olumlu bir sonuca ula┼č─▒rs─▒n─▒z. [emoji1317]

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cres

Ya┼č: 26
Kay─▒t: 14 Eyl 2013, 01:18

Mesaj mylasa48 » 14 Eyl 2018, 18:17

Ge├žmi┼č olsun, baya bir tecr├╝beli doland─▒r─▒c─▒ i┼či bence, in┼čallah zarar─▒n─▒z kar┼č─▒lan─▒r..
ÔÇťBe realistic, demand the impossible!ÔÇŁ
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mylasa48

Ya┼č: 49
Kay─▒t: 11 Haz 2011, 15:54

├ľnceki

D├Ân TSF ├çal─▒nt─▒ Kay─▒p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners