Longines Primaluna Kadın Modeli Fiyat Değerlendirmesine

Kadın Saatleri Üzerine Paylaşımlar

Moderatör: LadyZ

Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Bölümde Kadın Saatleri İle İlgili Model ve Moda Trend Bazlı Bilgiler Paylaşılmaktadır.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Longines Primaluna Kadın Modeli Fiyat Değerlendirmesine

Mesaj jacop92 » 09 Mar 2014, 14:58

Merhaba arkadaşlar birkaç gün içinde hediye saat almam gerek arkadaşım için. Marka kesinlikle longines olacak fakat model konusunda kararsızım, şu an ağır basan model primaluna nın linkteki modeli http://www.hepsiburada.com/liste/longines-0284-l81144876-kadin-kol-saati/productDetails.aspx?productId=sake284&categoryId=25008405#Gorseller

Çok araştırdım internette indirimli fiyatları 3000 den aşağı yok ben birisi aracılığıyla 1750 tl ye buldum sizce bu fiyat için almalı mıyım? Saat konusunda cok az bilgim var longines prestijli bi markaymış ararken bunu anladım :) bu fiyat çerçevesinde almak mantıklı mı sizce ya da aynı model muadili piyasa fiyatı benzer farklı bi longines modeli önerir misiniz? yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler :)

Resim
Kullanıcı avatarı
jacop92

Re: Longines Primaluna Kadın Modeli Fiyat Değerlendirmesine

Mesaj herofb » 09 Mar 2014, 20:31

Neden mutlaka longines? Eğer dediğiniz gibi longines olması kesinse zaten aynı fiyat aralığında genellikle modeller aynı kalite ve ömre sahip oluyor bu durumda hangisinin tipi hoşuna gittiyse onu alabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
herofb

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Kadın Saatleri - Ladies Timepieces

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners