Ladies Patek Philippe Nautilus 7008/1A

Kadın Saatleri Üzerine Paylaşımlar

Moderatör: LadyZ

Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Bölümde Kadın Saatleri İle İlgili Model ve Moda Trend Bazlı Bilgiler Paylaşılmaktadır.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Ladies Nautilus 7008/1A

Mesaj vmetin » 25 Eyl 2012, 07:16

Eğer ekstra saat düşkünü değil ise bir kadına alınabilecek saatlerin başında Cartier geliyor.
Kullanıcı avatarı
vmetin

Mesaj Ozgur » 25 Eyl 2012, 10:00

Benim hanıma sordum (saatle pek alakası yoktur) cevap hicbiri oldu :o

ama ici tamamen gorunen varsa bana alabilirsin dedi :lol:

imla
Festina lente
Kullanıcı avatarı
Ozgur

Mesaj mlm » 25 Eyl 2012, 10:09

mrbars yazdı:
MrWhite yazdı:Hanimlariniza gösterip sorun lütfen :)

soru ışık hızıyla "neclanın kocası kürk alıyor, sen eve 2 kilo portakal alamadın mendebur herif" formatında bir monoloğa dönüşeceğinden, benden pas; sormam reyiz :D

Hanima doğru tam yönelmiştim ki, okur okumaz bir aydınlanma oldu, ben de sormaktan vazgeçtim :lol:
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj Emre » 25 Eyl 2012, 10:17

Ozgur yazdı:Benim hanıma sordum (saatle pek alakası yoktur) cevap hicbiri oldu :o

imla

Yine iyi kurtulmuşsun Ozgur. Cevap "Bir de geçen saatçide gördüm saatin içinde bir şey dönüp duruyordu izlemesi çok güzel ondan alabilirsin" olsaydı = Skeleton Tourbillon. Geçmiş olsun :)
T S F = P A Y L A Ş I M
Kullanıcı avatarı
Emre
Editor

Mesaj Ozgur » 25 Eyl 2012, 10:47

Emre yazdı:
Ozgur yazdı:Benim hanıma sordum (saatle pek alakası yoktur) cevap hicbiri oldu :o

imla

Yine iyi kurtulmuşsun Ozgur. Cevap "Bir de geçen saatçide gördüm saatin içinde bir şey dönüp duruyordu izlemesi çok güzel ondan alabilirsin" olsaydı = Skeleton Tourbillon. Geçmiş olsun :)

Biraz once baklayı cıkardı agzından, corum golden bridge i gormus saati begenmis ama altın sarısı oldugu ici ben kullanamam dedi.
Ben de sessizligimi koruyuryorum :shock:
Festina lente
Kullanıcı avatarı
Ozgur

Mesaj necati » 25 Eyl 2012, 15:01

Bence hepsi yanlış. Bir bayana ucuz ama son derece cafcaflı göze hoş görünen saat alacaksınız. Çünkü onlar işin saat kısmı ile hiç alakadar değil, renk, trend, aksesuar hepsi bu kadar :D .
Thevenin, olaylara görsel yanıt tarzına hastayım :champ:
Kullanıcı avatarı
necati

Mesaj Emre » 25 Eyl 2012, 15:31

Ozgur yazdı:Biraz once baklayı cıkardı agzından, corum golden bridge i gormus saati begenmis ama altın sarısı oldugu ici ben kullanamam dedi.
Ben de sessizligimi koruyuryorum :shock:

Kullanıcı İncelemesi - Corum Golden Bridge :super: :thumbup: :champ: :D
T S F = P A Y L A Ş I M
Kullanıcı avatarı
Emre
Editor

Mesaj Bond » 25 Eyl 2012, 15:53

necati yazdı:Bence hepsi yanlış. Bir bayana ucuz ama son derece cafcaflı göze hoş görünen saat alacaksınız. Çünkü onlar işin saat kısmı ile hiç alakadar değil, renk, trend, aksesuar hepsi bu kadar :D .

Necati bir çok kadın mekanizma vb teknik özellikler olmasa bile önemli saat markaları ve modellerinin popüler kültürdeki yeri üzerine erkeklerden çok daha bilgili ve seçici. Bu sebeple biraz kişisine bağlı bir durum diyebilirim, bu tarz kültürü ve ilgilisi olan bir kadına ucuz cafcaflı bir saat almak efsanevi bir hata olur.

MrWhite açıkçası 7008/1A için her üç kadran alternatifi de çok hoş. Seçim yapmak kolay değildir muhtemelen ama Rhodium-Gray diğerlerine göre daha asil ve Blue-Tinted kadran diğer iki versiyondan daha zarif duruyor gibi. Zaten model elmaslı ekstradan bir de siyah Tahitian mother of pearl kadran biraz fazla gösterişli olmuş diye düşünüyorum. Elbette alınacak kişinin zevkine ve kullanım alışkanlıklarına göre seçmek en doğrusu. :thumbup:

Çok değerli ve zarif bir hediye :champ: Şimdiden güzel günlerde kullanılmasını dilerim. :champ:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

ÖncekiSonraki

Dön TSF Kadın Saatleri - Ladies Timepieces

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners