Rolex Fabrika ve ├ťretim

Saat Sekt├Âr├╝ Video B├Âl├╝m├╝

Re: Rolex Fabrika ve ├ťretim

Mesaj PhD » 08 Ara 2012, 00:12

Rolexe ve el yap─▒m─▒ saatlere kar┼č─▒ sayg─▒m bir kat daha artt─▒. Videonun sesini k─▒st─▒m arka fonda konu┼čan daha g├╝zel sesli bir kad─▒n olamazm─▒yd─▒. Gen├žlik k├╝lt├╝r├╝m├╝zden dolay─▒ almancaya tahamm├╝l├╝m y├╝ksek ama frans─▒zca bayd─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
PhD

Ya┼č: 41
Kay─▒t: 10 May 2010, 23:10

Mesaj cyberorg » 27 Eyl 2017, 13:15

Yan─▒lm─▒yorsam video 10 ya┼č─▒nda var, belki daha da eski. ┼×imdiki teknolojileri ├žok daha geli┼čmi┼čtir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cyberorg

Kay─▒t: 20 Eyl 2015, 19:24

Mesaj Carslan » 12 Ara 2019, 16:44

Bir markan─▒n bu seviyeye gelmesinde ├žal─▒┼čma ahlak─▒n─▒n ├╝st seviyede olmas─▒ ┼čart. Videoda g├Âr├╝nen de bu. Tabi ki b├Âyle videolarda falsolar─▒n g├Âr├╝nmesi m├╝mk├╝n de─čil fakat b├Âyle b├╝y├╝k bir marka, t├╝m ├žal─▒┼čanlar─▒ndan maksimum performans─▒ almad─▒─č─▒ takdirde ayn─▒ seviyede tutunamaz. ├çal─▒┼čan kalitesi de para ile ├Âl├ž├╝l├╝r. Ne kadar para, o kadar kaliteli i┼č. San─▒r─▒m herkes hakk─▒n─▒ al─▒yor ve i┼činin hakk─▒n─▒ veriyor.
Birka├ž marka d─▒┼č─▒nda ne i┼čverenimiz, ne ├žal─▒┼čan─▒m─▒z bu kalitede de─čil. K├╝├ž├╝k firmalarda mutlu i┼čveren/├žal─▒┼čan vard─▒r fakat bunun ├╝lke geneline yay─▒lmas─▒ i├žin ├žok uzun bir yol katetmemiz gerekiyor.
NOT: Rolex ile ilgili i┼č├ži-i┼čveren problemi tabi ki olmu┼čtur fakat bu problem hukuki boyutta adil bir ┼čekilde ├ž├Âz├╝lm├╝┼čt├╝r. Medeni ├╝lkelerde bu b├Âyle olur. Bu sebeple kendilerine medeni ├╝lkeler diyoruz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Carslan

Kay─▒t: 08 May 2018, 10:09

├ľnceki

D├Ân TSF Video Galeri - Video Gallery

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners