Orient SEV0R001BH Hakkında Tavsiyeleriniz

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Orient SEV0R001BH Hakkında Tavsiyeleriniz

Mesaj kızılbulut » 25 Haz 2012, 09:21

aslan saate mail atıp cevap alanlar var.Aldığım saati KARPA adlı bir kuruluş ithal ediyor.Garantisini o veriyor.Aslan saatte verdiği cevapta yasal olarak karpa ya birşey yapılamayacağını resmi disbirübitörün kendisi olduğunu belirityor.Karpa ithal ettiği için seri numarasıda değişiyor.Çok araştırdım arkadaşlar sahtecilik yok.İthal eden firma farkı var.Zaten iki yıl garantisiyle geldi.aynı saat saatcell dede çok uygun fiyata.
Kullanıcı avatarı
kızılbulut

Mesaj SherlockHolmes » 03 Tem 2012, 23:33

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanırsınız :)

Saatin sapma miktarı ne durumda?

Çapı ne kadar?

Bileğinizde nasıl duruyor fotoğraf çekme imkanınız veya kısa bir değerlendirme yapabilir misiniz?
Kullanıcı avatarı
SherlockHolmes

Mesaj kızılbulut » 06 Tem 2012, 11:28

SherlockHolmes ,Saat çok güzel 44 mm çapı var yani oldukça göseterişli ve iri.Yalnız bana göre kordon biraz zayıf kalmış gibi.İnce ve gösterişli olan kasayı tam kavramamış.İki gündür sapmayı hesaplamaya çalışıyorum bugün itibarıyla herhangi bir sapma yok.Gece sadece akrep ,yelkovan ve saniye sayarın üzerindeki fosfor çok güzel parlıyor.Rakamlarda fosfor yok.Çok sessiz çalışıyor.Kulağınızı iyice dayayıp sessiz bir ortamda dinlerseniz o muhteşem otomatik sesini dinleyebilirsiniz.Tabi bu zevki ancak otomatik tutkunları anlayabilir.3,5 yaşında oğlum var saati kulağına götürüp dakikalarca dinliyor ve içinde ne var merak ediyor.Saniye sayarın akışı muhteşem.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kızılbulut

Mesaj Drago » 06 Tem 2012, 11:35

İyi günlerde kullanın...Orient iyi saatler yapıyor :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Drago

Mesaj adamentium » 06 Tem 2012, 19:33

bu sitede satılan ürünlerin orjinal olduğuna kesin garanti verilebiliyor mu acaba ? kızılbulut hocam acaba saatinizi herhangi bir mağazaya gösterme şansınız oldu mu ? eğer orjinalse bende satın almayı düşünüyorumda tereddütte kaldım ?
Kullanıcı avatarı
adamentium

Mesaj flagg » 06 Tem 2012, 20:52

Sayın adamentium, ben saatcelle, KARPA ya ve ASLAN SAAT e konuyu sordum, verdikleri cevap alttaki gibiydi.
üstteki site ise oradan %10-15 kadar daha ucuz,sahte olacağını sanmıyorum.

Date: Mon, 2 Jul 2012 08:27:06 +0300
From: info@karpa.com.tr
To: *******l@hotmail.com
Subject: Re: Orient marka saatlerle ilgili

Merhabalar.
Satın almış olduğunuz ürün ile birlikte size verilmiş bulunan garanti belgesi sanayi bakanlığı tarafından onaylanmış bir garanti belgesi olup tüm garanti koşullarını kapsamaktadır.Saatinizle ilgili olarak bir sorun ile karşılaşmanız durumunda telknik servis ve yedek parça konusunda gerekli desteği eksiksiz ve sorunsuz olarak alacaksınız.Hiç bir endişeye gerek kalmdan saatinizi güvenle ve iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

KARPA İth.İh.veTic.Ltd.Şti
Tahtakale Cad.Tahtakale Tic.Mrk.
No:34/405 Eminönü/İstanbul
T: (0212)519 43 88 F: (0212)519 43 89
W: www.karpa.comtr E: info@karpa.com.tr
--------------------------------------------------------------

On 30.06.2012 20:31,******** wrote:
Merhabalar,
Saat cell firmasından satılan Orient marka ürünlerin teknik destek ve garanti hizmetleri firmanız üzerinden mi sağlanmaktadır ?
ilgili firmadan bu yönde bilgi aldım, sizden teyid etmeniz için mail atıyorum,
Bir de Aslan saat,Orient marka saatlar için kendilerinden başka distribütor olamayacağı,aksi durumda teknik destekte ve garantide problem çıkacağı yönünde bilgi verdi,
aydınlatırsanız sevinirim,
teşekkürler,
saygılarımla

Subject: Re: [Saat cell] Mesajınız var
From: hizmet@saatcell.com
Date: Fri, 15 Jun 2012 23:50:18 +0300
To: ********@hotmail.com
******** bey,
Sitemizde satmış olduğumuz Orient marka saatler yaklaşık 35 yıllık firma olan, Casio markasının Ersa dan sonra ikinci büyük ve yetkili Türkiye ithalatçısı olan Karpa firmasının garantisi altındadır.
Teşekkürlerimizle

www.saatcell.com
Kullanıcı avatarı
flagg

Mesaj MrJingles » 30 Mar 2018, 18:32

Bugün itibariyle siparişini verdim. Zorlukla buldum ve adamların elinde son bir tane kalmıştı. :)
Gerçek bir saat enerjisini pilden ve ışıktan değil sahibinden alır.
Kullanıcı avatarı
MrJingles

Mesaj MrJingles » 05 Nis 2018, 23:27

Dün itibariyle saatime kavuştum. Eski bir model ama çok güzel tasarımı var. Hatta resimlerde göründüğünden çok daha güzel görünüyor.Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gerçek bir saat enerjisini pilden ve ışıktan değil sahibinden alır.
Kullanıcı avatarı
MrJingles

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 144 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners