Perrelet Markas覺 Hakk覺nda Bilgi ve Yorum

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Perrelet Markas覺 Hakk覺nda Bilgi ve Yorum

Mesaj mertk » 26 Nis 2012, 23:10

ARkadalar bu markay覺 bilen var m覺 diye sormuyorum biliyorsunuzdur ama nas覺ld覺r?T羹rkiye de sat覺l覺r m覺 acaba?Turbine diver 覺 g繹rd羹m forumda ama normal diver modeline bir bakmak isterim.Birde calibre P-261 diyor,inhouse bir calibre mi eta bazl覺 m覺 acaba?Bu soru biraz gereksiz oldu birazdan netten bulurum zaten ama yazm覺 oldum fiyatlar覺 fena deil gibi.
IVAN BEBEK B襤R GN TRK襤YE'YE YOLUN DECEK!!!
Kullan覺c覺 avatar覺
mertk

Ya: 33
Kay覺t: 02 ub 2010, 00:42

Re: Perrelet Markas覺 Hakk覺nda Bilgi ve Yorum

Mesaj Bond » 27 Nis 2012, 01:15

Mekanizma in-house diyebiliriz 癟羹nk羹 Perrelet ve Soprod ile ayn覺 grup i癟erisinde. Soprod bazl覺 mekanizmalar 繹zel olarak Perrelet i癟in haz覺rlan覺r. Mekanizmalar i癟in genel yorumlar ve teknik olarak yakla覺mlar olduk癟a baar覺l覺 olduu y繹n羹nde. Turbine serisi g羹zel ve farkl覺 saatler, kiisel olarak kullanmad覺m ama bir arkada覺mda var. Kasa ve genel detaylar覺 gayet kaliteli duruyor ve olduk癟a memnun uzun zamand覺r.

T羹rkiye'de sat覺l覺yor. Dediin gibi forumda bir s羹r羹 bilgi mevcut ;) Aramaya marka ad覺n覺 yazarak ula覺labilir. Diver serisi ise gene kendine has 繹zelliklere sahip bence ho bir alternatif. Bir 癟ok konu var ama iine yarayaca覺n覺 d羹羹nd羹羹m 襤ki link ekledim.

Perrelet Marka Saatler Hakk覺nda Bilgi :arrow: viewtopic.php?f=12&t=3685&p=39807#p39807

Yeni Model: Perrelet Seacraft Collection Bilgi ve Yorum :arrow: viewtopic.php?f=75&t=5332&p=63351#p63351
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Re: Perrelet Markas覺 Hakk覺nda Bilgi ve Yorum

Mesaj mertk » 27 Nis 2012, 10:53

Tesekkurler bond yazdiktan sonra baktim bende bu konulara biraz gereksiz bir yazi oldu ondan.Galiba ark saatte satiliyormus.Turbine biraz karisik geliyor amam gidip bir saatleri yakindan incelemek isterim.Ama mekanizma olayini tam olarak anlamadim ama herhalde soprod perrelet icin bu mekanizmayi uretip o saat icin veriyorlar diye dusunuyorum ama tamda inhouse degil galiba cunku genelde yabanci sitelerde soprod dan base alip modfoye ediyor falan diyorlar.Yani omega 8500 calibresi gibi degil herhalde onu tam anlayamadim ama netten bukunur herhalde.Bilgilendirme icin teekkurler Bond.Biraz acele ile actim konuyu ondan forumda bu mrka hakkinda bilgi mevcut zaten gereksiz ise silebilirsiniz,kusura bakmay覺n.
IVAN BEBEK B襤R GN TRK襤YE'YE YOLUN DECEK!!!
Kullan覺c覺 avatar覺
mertk

Ya: 33
Kay覺t: 02 ub 2010, 00:42

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 137 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners