Tommy Hilfiger TH1790729 Bilgi Tavsiye ve Öneri

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tommy Hilfiger TH1790729 Bilgi Tavsiye ve Öneri

Mesaj ybkb » 23 Nis 2012, 23:00

Merhabalar...
Bu saati almayı düşünüyorum:
https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Tommy-Hilfiger/40/UrunDetay/Tommy-Hilfiger-TH1790729

Resim

Bu saat 400 tl istediler(peşin). Saat konusunda açıkçası çok bilgim yok. Bu saat tasarım açısından çok hoşuma gitti ancak tommy konusunda kararsızım. Sadece saat üretimine yoğunlaşan bir markadan almak daha mantıklı geliyor bana. Tommy saat konusunda güvenebileceğim bir marka mı? Bu saat fiyata çok iyi mi? Ayrıca aşağıdaki şartlara uyan başka saatler önerirseniz sevinirim.

400 Tl.'e kadar, yuvarlak, deri kayış, spor, kronometre
Kullanıcı avatarı
ybkb

Re: Tommy hilfiger saat

Mesaj mucadeleci » 23 Nis 2012, 23:13

Şahsım adına konuşuyorum, ben hiç bir zaman saat markası olmayan bir saat almayı düşünmedim ve almadım'da forumda önceleri tomy gibi moda markası olan saatleri kullanmış ve işin içine girince bu yaptıklarına pişman olmuş arkadaşlarda var. Bununla birlikte bu kişisel bir tercihtir, para ve zevk sizin,istediğiniz seçimi yapmakta özgürsünüz ama forumda bu fiyatlara daha farklı saatler edinmiş arkadaşların paylaşımları var sabırla araştırmanızı ve içinize sinen bir alışveriş yapmanızı öneririm.Bu arada foruma hoşgeldiniz :thumbup: tanışma bölümüne bekliyoruz sizi ;)
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Re: Tommy Hilfiger TH1790729 Bilgi Tavsiye ve Öneri

Mesaj bulenty » 25 Nis 2012, 00:35

Seiko modellerine bakabilirsiniz.Ayrıca ebay de bu saatler $50-90 arası satılıyor.
Hobisi olan insan,zararsızdır ve hatta iyi,güzel insandır
Kullanıcı avatarı
bulenty

Mesaj Baran » 25 Nis 2012, 08:00

Mücadelecinin bahsettiği akıllanmış kullanıcılardan birtaneside benım.Zamanında tommy gibi moda markalarının saatlerini kullandım fakat kullanım sürecinde herhangibir sorun cıkartmamalarına karşın işin içine girip forumu okudukca o saatlerin gözümde hiçbir değeri kalmadığını farkedip hepsini sattım.Bence bu saati almamalısınız,benım fikrim bu.
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj alperen » 25 Nis 2012, 20:34

saat markası olmayan bir saat kim bilir hangi marka yaptı seikoya bakabılırsın bu fıyatlara
Türk gibi...
Kullanıcı avatarı
alperen

Mesaj mertsamet » 25 Nis 2012, 20:51

Resim
herkes gibi bende saat markası saatlerinin alınması taraftarıyım. Bence fotoğraftaki saate bir göz atın.
Kullanıcı avatarı
mertsamet

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 148 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners