Michael Kors ve Triwa Kadın Modelleri Yorum ve Tavsiye

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Mesaj glamrock » 13 Şub 2012, 02:00

Michael kors amerikalı ama nerede uretiliyor acaba bilgisi olan varmı
almayı planlıyorum Michael Kors oversize gold runway modelini
sadece goruntusu icin rose gold yada gold rengi fotograf eklemeyi bilemedigimden fotograf koyamadım.....

http://www.saatvesaat.com.tr/saat-taki/Micheal-Kors/13/UrunDetay/Micheal-Kors-MK8077

Resim

fiyatına degermi bilemedim 600ü geciyor ama indirimli buldum 365 alıcam galiba kalite bakımından ne dersiniz??? uzakmı durayım sizler moda saatlere cokda yakın degilsiniz biliyorum ama tasarım degisik sık klas carpıcı al beni diyor

Bir bayan olarak saatler hakkında hic bir bilgim yokdu forumdan ogrendiklerimden sonra swiss made ibareli markalara yonelmek gerekiyormus peki swacth lar ??? iyimidir
tabiki bir suru bilgiye halen cok yabancıyım.... otamatik saat bir gun alıcam deniycem belki sizleri anlarım..

ayrıca sormak istedigim bir husus Michael Kors dan daha iyimidir Swatch yada Skagen

birde Triwa saat edinecegim http://triwaturkey.com/urun_detay.php?urun_id=75&urun_kategori_id=1&kolleksiyon_id=14

Resim

Citizen Miyota 2115 ne demek bilmiyorum iyi birseymi?

teşekkurler
Kullanıcı avatarı
glamrock

Re: Michael Kors ve Triwa Kadın Modelleri Yorum ve Tavsiye

Mesaj exern » 13 Şub 2012, 17:32

MK Fossil tarafindan tasarlanip uzakdoguda ucuza maledilen ve dusuk kalitesine ragmen fahis fiyata satilan uyduruk bir markadir. Miyota mekanizmalar da bu tur firmalar tarafindan "saati komple Cin'de urettik bari makinesi Japon olsun" mantigiyla kullanilan ucuz pilli makinaciklardir :lol: Sonuc olarak Fossil ne ki alt markasi ne olsun?
Isvicre olsun ama cok ta pahali olmasin diyorsaniz Victorinox Swiss Army'i oneririm, yok butcem kaldirmaz derseniz de Orient'in cok hos bayan saatleri var :champ:
Kullanıcı avatarı
exern

Mesaj glamrock » 13 Şub 2012, 20:59

:shock:
bu kadar feci mi ne sıkıcı butun eglenceli modeller uyduruk makine cıkıyor :(

fotografdakiMK gibi bildiginiz mantıklı bir bayan saati varmı ? MKnın iyatlarında olabilir

uyduruk muyduruk her an gidip alabilirim :oops: :shock:

napalım ama yokki 38cm den buyuk isityorum kolumda farklı bir sey istiyorum .....
Kullanıcı avatarı
glamrock

Mesaj herofb » 13 Şub 2012, 21:23

Swatch'un bence bu tarz guzel alternatifleri var
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj exern » 13 Şub 2012, 21:31

glamrock yazdı:38cm den buyuk isityorum .....

:shock: Duvar saatlerini takip etmiyorum kusura bakma :lol:
Kullanıcı avatarı
exern

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 119 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners