Diesel Saat Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Diesel Saat Yorum

Mesaj erdemm » 22 Ara 2009, 20:29

http://urun.gittigidiyor.com/Diesel-Kol-Saati-DZ4129-HODRI-MEYDANNN_W0QQidZZ19510393

Bu saat aşırı hoşuma gitti.Ama denemeden almam.Ürünü deneyebileceğim bir yer bulursam, denedikten sonra almayı düşünüyorum.Forumda Emporio Armani konusunda da söylendiği gibi normalde giyimle uğraşan markaların saatlerine pek sıcak bakmıyorum.Diesel hakkındaki görüşleriz neledir?
Zaman hırsızı çok çalar, koluna zincir vurulamaz....
Kullanıcı avatarı
erdemm

Re: Diesel Saat?

Mesaj nickynick » 22 Ara 2009, 20:35

Erdem, saat beğenine saygı duyuyorum ama bunu samimi bir tavsiye olarak kabul et; moda markalarının güzel tasarımları olabiliyor fakat Diesel bu saat işini bir türlü yapamıyor :) Şahsi kanaatim, başka markalara göz atman. Moda markaları arasında bir seçim yapmak zorunda kalsam, Diesel kesinlikle son sırada olurdu,yok hatta sıraya bile giremezdi... Kesinlikle söylediklerimi yanlış anlama, sonuçta şahsi fikrim, ama gözardı da etme ;)
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj erdemm » 22 Ara 2009, 20:41

Hocam tabii ki şahsi görüşünüze saygı duyuyorum.Ben malum yaşım gereği hala öğrenciyim.Gerçi bu sene son...Bir daha formalı bir öğrencilik hayatım olmayacak. :( Bu saatte mavi rengin kullanılması beni cezbetti.Bizim okulun forması lacivert tonlarında.Bu saatin formayla çok şık duracağını düşünüyorum.Sizin tasarım olarak tercihiniz hangi markadan yöne olurdu?
Kullanıcı avatarı
erdemm

Mesaj polemik » 22 Ara 2009, 21:01

Yerinde olsaydım o bütçe ile Seiko zorlardım.

Seiko olmazsa Casio alabilirsin.

:)
Kullanıcı avatarı
polemik

Mesaj Bond » 22 Ara 2009, 21:31

Beyler birde o yaşlarda gibi düşünelim, bende beğendim ya renkleri ve şeklini :king: Çok pahalımı kaç lira bu? Ucuzsa alınabilir bence. Fossilde de var sanırım böyle saatler bazı tasarımları benim hoşuma gitmişti, onlar daha basit hatta sanırım, mekanizma ve işçilik olarak ama genede albenisi vardı.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj tagci34 » 22 Ara 2009, 21:32

Şahsen dizaynı beğendiysen 1 saniye bile düşünme derim . Daha farklı bir marka alacağım dersin giyim tarzına uymaz mesela . Moda markalarının saatlerine gelince malzeme (kordon , kasa vs..) bakımından iyiler ama basit bir mekanizma kullandıkları doğru . Pilli bir saatte bu fiyatlardaki mekanizmaların fazla farkı olmaz zaten . Bunlar benim görüşlerim ..
Zamana paha biçemeyiz ...
Kullanıcı avatarı
tagci34

Mesaj erdemm » 22 Ara 2009, 21:40

@Polemik
Hocam Seiko'ya ayırcak bütçem yok malesef.

@Bond
Valla hocam gittigidiyorda 300 TL civarından felan satıyorlar ama GG haricide Hızlıal.com'da 400 küsür milyona satılıyor.Denemeden almak istemiyorum...İnşallah deneyecek bir yer bulabilirim.Fossil'de ismi hiç hoşuma gitmiyor.Birisi kolumdaki saate bakınca (ki bakan kişi büyük ihtimalle saatten anlamayan birisi olacaktır.) Fossil yazmasını istemiyorum. (Biraz da yaştan dolayı marka merakı var. :D)

@tag_ci_34
Beğendim ama denemediğim için biraz uzun düşüncem galiba. :)
Kullanıcı avatarı
erdemm

Mesaj Bond » 22 Ara 2009, 21:51

Erdem marka merakı durmunu anlıyorum, hepimiz yaşadık ama 300-400 TL'de az değilmiş ben 100-150 TL falan sandım :) Bak bakalım Ebayda ne kadarmış, hatta dur ben bakayım amazonda falan $ 125 mış. Kısa süre sonra $ 80-100 arasına Ebaye düşebilir bu model, şu an o kodda ürün vermedi. 400 TL lere gerçek saat markalı saatlerden alabilirsin, tabii düşük ve belki orta klasman markalar olurlar. Sanırım birçok opsiyon bulabilirsin ama onlarda tabii okuldaki diesel imajını vermeyebilir :king:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 212 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners