Eric Edelhausen, Nautica ve ─░nvicta Tavsiye

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Eric Edelhausen, Nautica ve ─░nvicta Tavsiye

Mesaj demirelli » 22 Ara 2009, 00:26

Sevgili arkada┼člar,
Bir saat almak istiyorum ve ┼ču an ara┼čt─▒rma i├žerisindeyim.Be─čendim saatlerin linkini a┼ča─č─▒ya koyaca─č─▒m.Ama esas ├Â─črenmek istedi─čim bu saat markalar─▒ iyi midir?Sizlerin mesajlar─▒n─▒ takip ediyorum Quartz saatlere pek ra─čbet etmiyorsunuz ama otomatik ve mekanik saatlerde biraz pahal─▒. Uzun laf─▒n k─▒sas─▒ karars─▒z kald─▒m.Yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim.

http://www.amazon.com/Invicta-Corduba-C ... 24&sr=1-16

http://www.amazon.com/Eric-Edelhausen-C ... 546&sr=1-5

http://www.amazon.com/Nautica-Spettacol ... 474&sr=1-3
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
demirelli

Kay─▒t: 22 Ara 2009, 00:11

Re: Eric Edelhausen,Nautica ve ─░nvicta

Mesaj NickyNick » 22 Ara 2009, 00:53

Forumumuza ho┼čgeldiniz, ben ikinci linkteki saati ger├žekten be─čendim. Ama o paralara ├žok g├╝zel otomatik saatlerde alabilirsiniz,ama yine de tercih sizin. Bu arada, kendinizi ├╝yelerimiz-tan─▒┼čma b├Âl├╝m├╝nde tan─▒t─▒rsan─▒z ├žok seviniriz. /00S-043
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
NickyNick

Kay─▒t: 16 Kas 2009, 21:44

Mesaj demirelli » 22 Ara 2009, 20:29

─░lginiz i├žin te┼čekk├╝r ederim. Tan─▒┼čma b├Âl├╝m├╝n├╝ ziyaret edece─čim.
Forumdaki yaz─▒lar─▒n─▒zdan okudu─čum kadar─▒yla Quartz saatleri pek ├Ânermedi─činizi g├Âzlemledim. Bunun nedeninin san─▒r─▒m Quartz'─▒n ├çin yap─▒m─▒ olmas─▒ndan kaynaklan─▒yor.
Peki bana ├Ânerebilece─činiz yukar─▒da fiyatlarda otomatik saat var m─▒ acaba?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
demirelli

Mesaj Bond » 22 Ara 2009, 20:38

Asl─▒nda japon yap─▒m─▒ quartz daha yayg─▒n kullan─▒l─▒yor diye biliyorum. Miyota mekanizmal─▒, sa─člam deniliyordu. Invicta i├žin indirimsiz fiyat direk ┼či┼čirilme diyebilirim, asl─▒nda Invictada da g├╝zel modeller var fiyatlar─▒na oranlarsak. ┼×u an benim akl─▒ma gelmedi ama Seiko 5 ├Âneriyor arkada┼člar mekanik ba┼člamak i├žin ama ben pek be─čenmiyorum o modeli. Nicky Nick daha iyi ├Ânerilerde buluncakt─▒r san─▒r─▒m forumda uygun fiyatl─▒ bir├žok mekanik belirtilmi┼čti. Orientde olabilir san─▒r─▒m. Belki biraz daha ├ž─▒karsan─▒z junkers, steinhart vb baz─▒ markalar ama dedi─čim gibi di─čer arkada┼člar daha net bilgi verecektir. Bende bakar yazar─▒m sonra o fiyatlarda g├╝zel bir model g├Âr├╝rsem.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 40
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 20:36

Mesaj demirelli » 24 Ara 2009, 20:38

arkada┼člar bu markalar hakk─▒nda yorum yapabilece─činiz ba┼čka bir ┼čey yok mu?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
demirelli

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - TWF Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 12 misafir

Ancon X-35 Saat Sat─▒┼č B├Âl├╝m├╝ ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

TSF Partner Brands & Medias
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Milus
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Valbray
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners