Hamilton Khaki Officer Yorum ve Tavsiye

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Hamilton Khaki Officer Yorum ve Tavsiye

Mesaj fahri » 19 Ara 2009, 18:36

Almayı düşündüğüm saat bu; Chrono24'te 520 Euro, güvenilir mi bilmiyorum. :roll: Chrono4 haricinde 1200 $ civarında etiketi var.

Resim

Çap: 44 mm
Yükseklik: 15 mm
Calibre/Werk: 7750
Basis calibre: ETA/Valjoux
Automatiyin reservesi: 48 h
Taş sayısı: 25
Titreşim: 28800 A/h
Ön ve arka kapak : safir cam

Tam anlamıya hoşuma giden bir saat fakat nerden ve nasıl alacağımı bilmiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Ankara'da nerde bulabilirim acaba ? Ya da İstanbul'a gelebilirim almak için. Önce kolumda görüp denemek istiyorum yoksa chrono24'ten sipariş edebilirim.
En son fahri tarafından 22 Ara 2009, 23:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
vulnerant omnes ultima necat
Kullanıcı avatarı
fahri

Re: 2. El Yada Sıfır Hamilton Khaki Officer

Mesaj karokan » 18 Oca 2010, 17:10

Merhaba, biraz geç olacak belki ama, ben de bu aralar Hamiltonlar ile ilgilendiğim için yeni fark ettim, saat http://www.hipernex.com/pro.aspx?CID=4131&IID=127683# adresinde 1.300 TL civarına satılıyor, ben de düşünmüyor değilim ama fiyat konusu düşündürüyor, ne derseniz illa Hamilton istiyorum ama fiyatı da uygun olsun :)
Kullanıcı avatarı
karokan

Mesaj Clk » 18 Oca 2010, 17:31

Karokan. Neden alternatif markalar düsünmüyorsun? Hamilton özellikle gecen sene yaptigi ciddi indirimler ile neredeyse herkesin kolunda olan bir saat oldu.

Mesela, asagida ki saatler... Zeno Isvicre yapimi ve kalite olarak fiyatlarini sonuna kadar hak eden ürünler.

Resim

Resim
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj karokan » 18 Oca 2010, 18:22

Bu saatler çok güzel, biraz araştırdım ama chorono24 den başka düzgün bir alışveriş ortamı bulamadım, bu konuda bilgi vereceğiniz site veya yerler varsa memnun olurum, fiyat aralığı 1.000 TL yi zorlarım ama sanmıyorum ki yukarıdaki gibi bir saati bu fiyata bulabileyim :(
Kullanıcı avatarı
karokan

Mesaj Clk » 18 Oca 2010, 18:35

Zeno Watch Basel, 7750'li saatlerde cok iyi fiyatlar sunan bir firma. Ancak, chronolu olmasa da olur denirse, Zeno cok uygun saat modelleri olan bir firma. Biraz arastirma yaparsan, diger modelleri de görmüs olursun.

Sonucta bunlar sadece birer fikir. Bak mesela asagida ki 300 WR'lik Diver Modeli 2824 makine ile 350 Euro.

Resim

Not: Hangi saati istiyorsan onu al ama sakin acele etme.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj promise1907 » 22 Oca 2010, 07:13

clk yazdı:Zeno Watch Basel, 7750'li saatlerde cok iyi fiyatlar sunan bir firma. Ancak, chronolu olmasa da olur denirse, Zeno cok uygun saat modelleri olan bir firma. Biraz arastirma yaparsan, diger modelleri de görmüs olursun.

Sonucta bunlar sadece birer fikir. Bak mesela asagida ki 300 WR'lik Diver Modeli 2824 makine ile 350 Euro.

Resim

Not: Hangi saati istiyorsan onu al ama sakin acele etme.

bu marka istanbulda nerde bulunabilir, internette baktım pek bişey bulamadım.
Kullanıcı avatarı
promise1907

Mesaj Clk » 22 Oca 2010, 09:31

Türkiye dist. olup olmadigi konusunda maalesef bir fikrim yok.

Yine alternatif bir marka Mercello C. Bu marka'da Rolex Submariner bazli modeller üretiyor. Bir göz atmaya deger.
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj promise1907 » 22 Oca 2010, 17:49

Kendi internet sitesinde baktım modelleri çok güzel di.. ekşi de bir üye de tissot civarlarında fiyatları var demiş ondan ilgimi çekti. Bakalım belki sirkeci de rastlarız.
Kullanıcı avatarı
promise1907

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 66 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners