Raymond Weil Hakk覺nda Yorumlar覺n覺z

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Raymond Weil Hakk覺nda Yorumlar覺n覺z

Mesaj SeRxx » 06 Au 2011, 10:46

Arkadalar kaliteli bir saat almak istiyorum. Raymond Weil ' in modellerinin fiyat覺 yurt d覺覺nda baya uygun, TR'de bu modeller 3000 ile 5000 aras覺nda. Aa覺da verdiim modellerden hangisini tercih edersem 繹m羹rl羹k bir ey olur? Ya da bu marka 繹m羹rl羹k evladiyelik bir marka m覺? Tag Heuer gibi markalar覺n kalitesini yakalayabilir miyim? A癟覺k癟as覺 biraz da fiyatlar覺ndan dolay覺 almak istiyorum. Yard覺mc覺 olursan覺z sevinirim..

Raymond Weil 8520-STR-20041(200m water res.) (650$)
Resim

Raymond Weil 8600-STR-20041(200m wtr.res.)(550$)
Resim

Raymond Weil Nabucco 3900-SCF-05207(1100$)
Resim
En son SeRxx taraf覺ndan 06 Au 2011, 13:12 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

Re: Raymond Weil Hakk覺nda Yorumlar覺n覺z

Mesaj drk » 06 Au 2011, 12:15

Yukar覺daki saatler i癟in 3000-5000tl gibi rakamlar talep etmek nas覺l bir mant覺kt覺r anlayamad覺m. Dolay覺s覺yla bulduunuz yurtd覺覺 fiyatlar覺 ucuz deil olmas覺 gereken normal fiyatlar. m羹rl羹k saat diye birey yok asl覺nda. Saatinize iyi bakarsan覺z ve beeniniz zaman i癟inde deimezse saatinizi y覺llarca kullanabilirsiniz. Yukar覺daki modeller ise benim a癟覺mdan bu tan覺ma maalesef uymuyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj SeRxx » 06 Au 2011, 12:46

Cevap i癟in teekk羹rler.. Doru s繹yl羹yorsunuz asl覺nda bu fiyatlar 癟ok normal ama 羹lkemizdeki bu u癟uk fiyatlar y羹z羹nden bu normal fiyatlar bize 癟ok ucuzmu gibi geliyor..
Raymond Weil Nabucco'nun bu modeli nas覺l sizce? Sizin tan覺m覺n覺za uyuyor mu acaba ?

http://www.alisverissaati.com/urun.asp?id=58079&urun=
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Mesaj drk » 06 Au 2011, 12:59

Herkesin kafas覺nda belli kriterler ve farkl覺 beeniler olduundan benim d羹羹ncem bu durumda 繹nemli olmamal覺 :)
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Mesaj SeRxx » 06 Au 2011, 13:09

襤nsanlar覺n kafas覺ndaki beeniler ve kriterler doutan gelmiyor. Kafam覺zdaki kriterlerin ve beenilerin olumas覺 i癟in arat覺rma yapmak ve uzman kiilerin yorumlar覺n覺 okumak art diye d羹羹n羹yorum.. Teekk羹rler ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Mesaj drk » 06 Au 2011, 13:25

繹yle d羹羹nelim. 20 y覺l 繹nce RW neredeydi, u an nerede ve 20 y覺l sr ve RW onra nerede olacak? Nas覺l tan覺nd覺, tarihi boyunca ne gibi yeniliklere imza att覺, kimlerle ibirlii yapt覺, kendi mekanizmas覺n覺 羹retiyor mu? Bu sorular 癟oal覺r gider...
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Mesaj SeRxx » 08 Au 2011, 23:43

Evet doru bu sorular覺n cevaplar覺 癟ok 繹nemli, arat覺rma yap覺p buradaki yorumlar dorultusunda bir karar verecektim. Heralde RW'den vazge癟iyorum yava yava. Tag Heuer veya Omega gibi markalar覺 almak hem maddi olarak biraz a覺r kal覺yor hem de ya覺m itibariyle 羹st seviyeye ge癟mek i癟in erken olduunu d羹羹n羹yorum o y羹zden Tissot PRS516 Automatic'lere kayacam gibi. ok teekk羹r ederim Drk beni arat覺rmaya sevk ettiin i癟in..
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Mesaj sadice83 » 09 Au 2011, 00:21

繹m羹rl羹k saat nedir ya 繹yle bi kavram olamaz bak g繹r sana 20000 dolarl覺k bi rolex alal覺m 1 sene sonra diyceksinki s覺k覺ld覺m hemen yenisine ge癟i癟eksin sonra deiik modeller deiik saatler gelicek gelmelide zaten ama u varki rolex olsun panerai olsun 癟覺kar覺p kenara koyduun zaman 20 y覺l ge癟tikten sonra yeniden takt覺覺nda hala moda ve hala markad覺r ben rolexi seviyormuyum hay覺r ama ger癟eklerde ac覺d覺r sen orta segmentli saatlerden bi bala seiko tissot hamilton steinhart gibi 癟ok klas saatler vard覺r hatta raymonda o paralar覺 vericeine bi steinhart yan覺nada bi tissot koydunmu tad覺ndan yenmez b繹ylece farkl覺 farkl覺 saatlerin olur.
Kullan覺c覺 avatar覺
sadice83

Ya: 41
Kay覺t: 14 Kas 2010, 03:26

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 135 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners