─░zmir'de Saat Bak─▒lacak Yerler

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: ─░zmir'de Saat Bak─▒lacak Yerler

Mesaj sosyalcan » 08 Haz 2011, 17:22

Sedir arkada┼č─▒m e─čer gelece─čin tarihre ─░zmirde olursam teklifim de ciddiyim. Ben seni al─▒┼čveri┼č merkezleri yerine ikinci el satan yerlere vintage saatleri g├Âstermeye g├Ât├╝r├╝r├╝m.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sosyalcan

Kay─▒t: 17 ┼×ub 2010, 17:12

Mesaj merttt35 » 08 Haz 2011, 18:00

sedir yazd─▒:Hepinize te┼čekk├╝r ederim.
Adreslere bak─▒yorum da Rolex, Tag Heuer, Frank M├╝ller, Vacheron Constantin, Omega, Ulysse Nardin, Corum, Chopard...
D├╝┼č├╝nd├╝m de nas─▒l bir intiba olu┼čturmu┼čum arkada┼člar─▒n ├╝zerinde diye kendime bir sordum.
Asl─▒nda zor be─čenirim ama i┼č harcamaya gelince, sizlerin de farketti─či gibi biraz fazla tutumluyum (bunu ba┼čka ┼čekilde terc├╝me edenler olabilir itiraz etmem) :lol:
Sosyalcan'─▒n teklifi de g├╝zel. Neden olmas─▒n?
Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla al─▒┼čveri┼č merkezleri ve Konak bu i┼č i├žin ay─▒rabilece─čim zaman─▒ fazlas─▒yla dolduracak.
Te┼čekk├╝rler hepinize.

Mesaj─▒ g├Ânder dedim ki bak bakal─▒m ┼ču ileti ─▒┼č─▒─č─▒nda yeni bir┼čeyler yazar m─▒s─▒n dedi bilgisayar. G├╝ld├╝m. merttt35 de benzer ┼čeyler yazm─▒┼č. Forum ad─▒na bak─▒nca merttt35'in de ─░zmir'de oldu─čunu d├╝┼č├╝nd├╝m nedense?

Sedir ├╝stad aynen ├Âyle ─░zmirliyim..Madem geliyorsun bende di─čer tavsiyelere ek olarak Bal├žovada bulunan Agora AVM yi tavsiye edeyim.─░├žinde 2adet ├╝st s─▒n─▒f(chopard-Cartier..vs)saatler satan saat├ži 3adette populer saat markalar─▒(welder,diesel,DG..vs)satan d├╝kkan var.

Bu arada dedi─čim gibi Swatch alacaksanda biri corner olmak ├╝zere 2 noktada sat─▒┼č yap─▒l─▒yor. :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
merttt35

Kay─▒t: 01 Mar 2011, 13:21

Mesaj sedir » 08 Haz 2011, 20:54

─░lgilerinize tekrar te┼čekk├╝rler.
Sosyalcan ─░zmir'de serbest dola┼čaca─č─▒m g├╝n 20 Haziran ├Â─čleden sonra, ancak ikinci el konusunda biraz ├žekingenimdir her zaman. Otomobilde bile.
├ľncelikle hava yolu ile geliyorum. Kayseri-Ankara-─░zmir ┼čeklinde bir yol izleyece─čiz. Bu g├╝zergah yeni icat oldu. Kayseri-─░zmir do─črudan u├žak haftada iki g├╝n var ve o da bana uymuyor.
THY r├Âtar yapmazsa bir g├╝n ├Â─čleden sonra serbest olaca─č─▒m. Dolay─▒s─▒yla ├žok fazla plan yapmaya gerek olmasa gerek. Zaten mutlaka bir┼čey almay─▒ planlam─▒yorum. Ancak be─čendi─čim bir ├╝r├╝n olur da iyi bir fiyat alabilirsem Kayseri'ye yeni bir saatle d├Ânerim belki.
Vakit nakittir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sedir

Ya┼č: 55
Kay─▒t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj sosyalcan » 08 Haz 2011, 22:02

Okey o zamam 20 Haziran gibi il d─▒┼č─▒nda seminerde olma ihtimalim var. Kesin belli de─čil, ├Âzelden mesajla┼č─▒r─▒z...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sosyalcan

Kay─▒t: 17 ┼×ub 2010, 17:12

Mesaj PhD » 23 Eki 2012, 11:18

mobileden yaz─▒yorum hatalar icin kb. izmire tatile geldim b├╝y├╝k ┼čehir olunca saat kolleksiyonumu genisletebilirim diye d├╝┼č├╝nd├╝m. bildi─činiz ki┼či yada mekan varm─▒. te┼čekk├╝rler.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
PhD

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 10 May 2010, 23:10

Mesaj mlm » 23 Eki 2012, 11:42

waffenss yazd─▒:mobileden yaz─▒yorum hatalar icin kb. izmire tatile geldim b├╝y├╝k ┼čehir olunca saat kolleksiyonumu genisletebilirim diye d├╝┼č├╝nd├╝m. bildi─činiz ki┼či yada mekan varm─▒. te┼čekk├╝rler.

Diver tavsiyesi istemi┼čtiniz, karar verebildiniz mi?
─░zmirli arkada┼člar yard─▒mc─▒ olacaklard─▒r konuyla ilgili..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mlm

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 03 A─ču 2010, 02:59

Mesaj PhD » 23 Eki 2012, 13:06

izmirde olanlar tekliflerini iletebilirler...birde 2. el ma─čazalar varm─▒
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
PhD

Mesaj sdr9935 » 23 Eki 2012, 13:33

Alsancakta DORA saat var 2.el ├žok k─▒ymetli saatler bulabilirsiniz,Vakko ya yak─▒n yeri,
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sdr9935

Kay─▒t: 08 A─ču 2012, 12:22

Mesaj PhD » 23 Eki 2012, 23:38

Bug├╝n cankayaya gittim tavsiye ├╝zerine...fakat umdu─čundan k├Ât├╝ ├ž─▒kt─▒..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
PhD

Mesaj OuttaTime » 21 Eyl 2016, 20:40

Selamlar. Eski bir konuyu hortlatm─▒┼č olaca─č─▒m ama merak─▒m sadece mekanik (otomatik ve kurmal─▒) saatlere. Ge├ženlerde Konak'da g├Âz├╝me ├žarpan ne kadar saat├ži varsa girdim ├ž─▒kt─▒m, fakat adamlara otomatik dedi─čimde bana sadece bir iki tane saat g├Âsterebiliyorlar. Gerisi hep Quartz. ├çok s├Âz├╝ edilen Karag├Âz saatte bile fazla se├ženek yoktu.
─░zmir'de otomatik saat a─č─▒rl─▒kl─▒ bir ma─čaza/d├╝kkan var m─▒d─▒r bildi─činiz? Hatta ikinci el al─▒m sat─▒m─▒ yapan yerler de olur, nitekim ucuza g├╝zel saatler de bulabilirim diye tahmin ediyorum.
┼×imdiden te┼čekk├╝rler.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
OuttaTime

Kay─▒t: 19 Eyl 2016, 22:15

Mesaj cemmt » 21 Eyl 2016, 22:17

─░zmir'de Alsancak G├╝l sokakta g├╝nkut saat var ├╝st veya orta segment saatlerin bir├žok ├že┼čidini bulabilirsiniz ,Vintage saati├žin dora saati ├Âneririm gene Alsancak'taki k├╝lah├ž─▒o─člu saat Rolex ve Tudor sat─▒yor ,g├╝l sokakta rotap var ama bunlar─▒n i├žinde swatch omega seiko ─░wc gibi bir├žok markay─▒ satan ve en iyi hizmeti g├╝nkut saat verir..ayr─▒ca hakanefe nerdesin atlad─▒─č─▒m─▒z bi┼čeyler varsa tamamlars─▒n..oralar senden sorulurmu┼č duydu─čumuza g├Âre
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cemmt

Ya┼č: 41
Kay─▒t: 18 ┼×ub 2016, 12:14

Mesaj cagatay10 » 21 Eyl 2016, 23:16

G├╝l Sokak'ta Rotap'─▒n tam kar┼č─▒s─▒nda benim senelerdir al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒m, 2. el koleksiyonu olduk├ža geni┼č olan Eri─či Saat var. Websitesinin linkini de veriyorum a┼ča─č─▒da. Yaln─▒z site bazen ├žok g├╝ncel olmayabiliyor, orada g├Ârd├╝klerinizin en az 3-5 kat─▒ saat mutlaka vard─▒r d├╝kkanda. Sahibi Levent Bey'de gayet tatl─▒, ho┼č sohbet biri. Bence o tarafa yolunuz d├╝┼čerse muhakkak u─čray─▒n.

http://www.erigisaat.com/
Zaman insanlar─▒ de─čil, armutlar─▒ olgunla┼čt─▒r─▒r...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cagatay10
Limited Edition Club

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 01 Haz 2011, 20:21

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 15 misafir

Click To Discover Time Square Kanyon

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners