Casio Protrek PRG 130Y vs PRG 500G Seçim

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Mesaj kbytrgt » 01 May 2011, 23:49

Beyler karar veremiyorum Casio Protrek PRG-130Y mi yoksa Casio Protrek PRG-500G 3DR mi? Degerli yorumlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
kbytrgt

Mesaj Thevenin » 01 May 2011, 23:59

Analog gosterge ve kollar sizin icin onemli degilse 130Y. Avatar renkli 500 3DR'yi sevmiyorum :D
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Re: Casio Protrek PRG 130Y vs PRG 500G Seçim

Mesaj mlm » 02 May 2011, 19:05

Titanyum kordon da olsun derseniz PRG 130 T de bir alternatif olabilir..
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj herofb » 02 May 2011, 20:14

bence ilk girdiğiniz dükkanda hangisi varsa o olsun artık :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj kbytrgt » 02 May 2011, 21:56

Sagolun beyler

Thevenin yazdı:Analog gosterge ve kollar sizin icin onemli degilse 130Y. Avatar renkli 500 3DR'yi sevmiyorum :D

ama avatarı baya tutmuştum ben :P

mlm yazdı:Titanyum kordon da olsun derseniz PRG 130 T de bir alternatif olabilir..

aslında oda güzel bir seçenek ama titanyum kordon çabuk çiziliyor diye okudum bir forumda

herojd11 yazdı:bence ilk girdiğiniz dükkanda hangisi varsa o olsun artık :)

dükkanlarad çok cazip değil fiyatlara şansımı netten denemek istiyorum :)
Kullanıcı avatarı
kbytrgt

Mesaj drk » 02 May 2011, 22:19

kbytrgt yazdı:
mlm yazdı:Titanyum kordon da olsun derseniz PRG 130 T de bir alternatif olabilir..

aslında oda güzel bir seçenek ama titanyum kordon çabuk çiziliyor diye okudum bir forumda

Bu saati alıp çizmemek olmaz ama, doğasına aykırı :D
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj gurcano » 03 May 2011, 17:44

Ben bu yakınlarda PRG-500'ün Amerika versiyonu PAW-5000 aldım. Silikon kayışlı. Avatarımdaki saatten. Arada bir de atomic timekeeping özelliği farkı var. Eğer batı bölgelerde yaşıyorsanız çalışan bir fonksiyon.
Ben Pathfinder veya Protrek tarzı saatleri severim ama PRG-500'den önceki versiyonlar hep full digital olduğu için almakta kararsızdım. Ama bu analog versiyonu görünce hemen aldım. Analog seri bana daha hoş geliyor. PRG-130'lar biraz daha tak ve araziye çık gibi :)
Bir aydır falan kullanıyorum ve çok memnunum diyebilirim. Benim önerim analog'dan yana olacaktır.
Ayrıca PAW-5000 ile ilgili detaylı incelemeyi de buradan bulabilirsiniz...
viewtopic.php?f=13&t=4077&p=65564&hilit=paw#p65564

Son olarak drk'ye katılıyorum. Bu saatin yıpranmış görüneni makbuldür. Çamurlu arazi aracı gibi...
Kullanıcı avatarı
gurcano

Mesaj kbytrgt » 04 May 2011, 21:23

drk yazdı:
kbytrgt yazdı:

Bu saati alıp çizmemek olmaz ama, doğasına aykırı :D

kıyamam ben nasıl çizilir :D işin aslı silikon kordon ve dokuma kordon daha hoş duruyor bence ama illaki yıpranmış bir prg maceracı oldugunu gösterir buda hoş durur :)

gurcano yazdı:Ben bu yakınlarda PRG-500'ün Amerika versiyonu PAW-5000 aldım. Silikon kayışlı. Avatarımdaki saatten. Arada bir de atomic timekeeping özelliği farkı var. Eğer batı bölgelerde yaşıyorsanız çalışan bir fonksiyon.
Ben Pathfinder veya Protrek tarzı saatleri severim ama PRG-500'den önceki versiyonlar hep full digital olduğu için almakta kararsızdım. Ama bu analog versiyonu görünce hemen aldım. Analog seri bana daha hoş geliyor. PRG-130'lar biraz daha tak ve araziye çık gibi :)
Bir aydır falan kullanıyorum ve çok memnunum diyebilirim. Benim önerim analog'dan yana olacaktır.
Ayrıca PAW-5000 ile ilgili detaylı incelemeyi de buradan bulabilirsiniz...
viewtopic.php?f=13&t=4077&p=65564&hilit=paw#p65564

Son olarak drk'ye katılıyorum. Bu saatin yıpranmış görüneni makbuldür. Çamurlu arazi aracı gibi...

aslında ben de paw 5000 düşünüyordum baya araştırdım hatları hoş çizilmiş daha uyumlu bir senkrozasyonu var ama kısmet türkiyede yok ama olsaydı yurt dışı seyahatlerimde çok işime yarardı atomic timekeeping özelliği
Kullanıcı avatarı
kbytrgt

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 47 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners