Kayış / Bilezik Danışma ve Bilgi Konusu

Saat Kayışları Hakkında Konuların Bulunduğu Bölüm

Re: Kayış / Bilezik Danışma ve Bilgi Konusu

Mesaj Shinigami » 07 Mar 2018, 23:21

meistersinger am1007 gri kadran modelini klasikten spor bir tarza kavuşturmak için kayış önerisi rica edeceğim. ben gözümde bir türlü canlandıramadım, belki mesh shark bir çelik kordon, deri olarak hangi tarz renk gider sizce?

Resim
Kullanıcı avatarı
Shinigami

Mesaj Umutt » 08 Mar 2018, 08:28

shinigami selamlar, ben hem kadran rengi gri deri kayışla, hem gundogdu nun acık kahve-camel tonundaki deri kayışı ile ve hem de ince mesh ile kullanıyordum ve bence hepsi ile de ayrı ayrı güzel oluyordu.
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj Shinigami » 08 Mar 2018, 12:18

teşekkürler paylaşım için, tam kafamdaki opsiyonları özetlemişsiniz aslında :D

Umutt yazdı:shinigami selamlar, ben hem kadran rengi gri deri kayışla, hem gundogdu nun acık kahve-camel tonundaki deri kayışı ile ve hem de ince mesh ile kullanıyordum ve bence hepsi ile de ayrı ayrı güzel oluyordu.
Kullanıcı avatarı
Shinigami

Mesaj Umutt » 08 Mar 2018, 23:44

Shinigami yazdı:teşekkürler paylaşım için, tam kafamdaki opsiyonları özetlemişsiniz aslında :D

Umutt yazdı:shinigami selamlar, ben hem kadran rengi gri deri kayışla, hem gundogdu nun acık kahve-camel tonundaki deri kayışı ile ve hem de ince mesh ile kullanıyordum ve bence hepsi ile de ayrı ayrı güzel oluyordu.

bir kaç da foto paylaşayım üstad fikir vermesi açısından, benim favorim Ömerulu nun ilanından aldığım fotoda görünen camel rengi kayış.

ResimResim
Resim
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj Shinigami » 09 Mar 2018, 18:06

Umutt yazdı:
Shinigami yazdı:teşekkürler paylaşım için, tam kafamdaki opsiyonları özetlemişsiniz aslında :D

bir kaç da foto paylaşayım üstad fikir vermesi açısından, benim favorim Ömerulu nun ilanından aldığım fotoda görünen camel rengi kayış.

camel kesinlikli çok başarılı, meistersinger in kendi kalın mesh ide hoşuma gidiyor. şu anda şöyle iki opsiyonum var, sanki ikisi de oldu gibi ama koyu yeşil gibi olan daha iyi.

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Shinigami

Mesaj Umutt » 09 Mar 2018, 18:16

Shinigami yazdı:
Umutt yazdı:

camel kesinlikli çok başarılı, meistersinger in kendi kalın mesh ide hoşuma gidiyor. şu anda şöyle iki opsiyonum var, sanki ikisi de oldu gibi ama koyu yeşil gibi olan daha iyi.

Resim

Resim

koyu yeşil olana bayıldım, adama durduk yerde meister aldırır, biraz merhamet edip uluorta her yerde göstermemek lazım :)

Ama bence en azından ikinci kayış olarak camel i düşünün üstad, hatta mesh i de düşünün hem yaz aylarında çok rahat kullanırsınız ve hem de kasa ile müthiş bir uyum sağlıyor, kalite algısını çok artırıyor.
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj Shinigami » 09 Mar 2018, 18:18

mesh kesin aklımda, bir ara sorarım tevfik aydın a meistersinger ın mesh i var mı ellerinde diye, şimdilik bununla devam ama. teşekkürler fikirler ve görüşler için tekrardan.

Umutt yazdı:
Ama bence en azından ikinci kayış olarak camel i düşünün üstad, hatta mesh i de düşünün hem yaz aylarında çok rahat kullanırsınız ve hem de kasa ile müthiş bir uyum sağlıyor, kalite algısını çok artırıyor.
Kullanıcı avatarı
Shinigami

Mesaj Ufkynl » 10 Mar 2018, 12:39

azizkaya yazdı:
Ufkynl yazdı:
azizkaya yazdı:
nzmokur yazdı:
azizkaya yazdı:Merhaba,
Forumda pilli saatlere pek sıcak bakılmadığını biliyorum. Cahil olduğum dönemlerde aldığım bir saatle oynarken elimdeki silikon kordonu denemek istedim. Nasıl buldunuz?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bulamadık!

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyvah eyvah! Programın azizliğine uğramışım.Resim

Hocam siyah kasaya lacivert olmamış bana kalırsa. Kordon da siyah olsa olurdu. O saate nato siyah kırmızı karışımı bi kordon cuk oturur
Şöyle bir çözüm buldum.ResimResim

Mükemmel olmus. Doğru tercih.
Kullanıcı avatarı
Ufkynl

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Kayışları - Watch Straps

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 30 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners