TSF yelerine zel 襤ndirimli L羹ks Saat Modellerini 襤ncelemek 襤癟in T覺klay覺n覺z

sar覺 kadranl覺 saat / Daniel Klein Alternatif neri

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

sar覺 kadranl覺 saat / Daniel Klein Alternatif neri

Mesaj barkodd » 27 May 2024, 11:31

efendim uzun zaman aradan sonra yine buralarday覺m :)
asl覺nda g羹ya hem kalitesiz/ucuz, hem quartz saat almayacakt覺m, ama yine estetik olarak g繹z羹me ho/biraz farkl覺 gelen saatlere bulamaya balad覺m :)
uzun zamand覺r hemen hemen her renk saatlere ara ara bakt覺覺m gibi sar覺 kadranl覺 saat aray覺覺m da vard覺, ama zihnimdeki gibi bir renk pek bulunmuyordu, Citizen'in Tsuyosa serisini g繹r羹nce biraz heyecanland覺m ama 繹zellikle sar覺 ve turkuaz gibi renklerde (ya da k覺rm覺z覺 da olur) benim istediim tonun bulunmas覺 癟ok zor, ben daha 癟ok civciv sar覺s覺 gibi canl覺 renkler ar覺yorum, ama sar覺lar genelde bayat yumurta sar覺s覺 gibi oluyor :)

nette dola覺rken u saate denk geldim, 羹r羹n gam覺nda web sitesinde daha koyu renkte g繹r羹nen sar覺 saatler olunca ve bu saat baka bir renk koduyla g繹rsellerde de a癟覺k g繹r羹necek ekilde g繹r羹n羹nce istediime yak覺n bir renk tonu, hi癟 olmazsa bir m羹ddet de olsa takar覺m d羹羹ncesiyle sipari verdim, ama gelen renk Tsuyosa'n覺n sar覺s覺ndan daha g羹zel bir renk olsa da g繹rselde g繹r羹nen/benim hayal ettiim gibi bir renk deil, daha 癟ok hardal sar覺s覺na benziyor :

https://www.danielkleinofficial.com/dk1135207-premium-erkek-kol-saati

Resim
Resim
Resim

asl覺nda saatin 羹zerindeki kouyucu jelatin hala duruyor, o kald覺r覺l覺nca renkte bir miktar da olsa belki daha canl覺 g繹r羹nme durumu olabilir, ama yine de ilan g繹rsellerinde olduu gibi civciv sar覺s覺nna benzer olma ihtimali yok.
Daniel Klein pek dan覺覺lacak bir marka olmayabilir, alacaksan al ge癟, 癟ok da d羹羹nme denilebilir ama, iyi ya da k繹t羹, bir b羹t癟e azalt覺lm覺 oluyor, ben pek g繹remedim, ama sizin dikkatinizi 癟eken, sar覺s覺 daha canl覺, g繹rsel olarak da bu Daniel Klein'a benzer, sade, g繹sterisiz bir saat var m覺, 繹nerebileceiniz?

bu arada not: saatin geri verilebilmesi i癟in son 2 g羹n, istediim gibi bir saat 繹nerisi gelirse hemen geri g繹nderebilirim, yoksa kesinlikle arad覺覺m/beklediim renk olmasa da piyasadaki pek 癟ok sar覺ya k覺yasla "eh ite" denilebilecek bir renk olduu i癟in geri g繹nderip g繹ndermeme konusunda/ gereksiz bir bir masrafta bulunmu olma durumuna ramen sat覺n alma konusunda 癟ok karars覺z覺m :)
Kullan覺c覺 avatar覺
barkodd

Kay覺t: 20 Oca 2011, 11:59

Re: sar覺 kadranl覺 saat / Daniel Klein Alternatif neri

Mesaj kesikparmak » 27 May 2024, 17:34

STEELDIVE SD1933 belki istediin tondad覺r.
https://www.youtube.com/watch?v=t0xjM3lCCiM
Kullan覺c覺 avatar覺
kesikparmak

Kay覺t: 30 Kas 2020, 00:28

Re: sar覺 kadranl覺 saat / Daniel Klein Alternatif neri

Mesaj barkodd » 27 May 2024, 17:47

renk olarak Tsuyosalara 癟ok benziyorlar sanki, bu sar覺-turkuaz-turuncu-pembe gibi renklerde nedense soluk/donuk bir hava var genelde, pek canl覺 deiller (muhtemelen boyalar覺n elde edilebilmesi veya uygulanabilmesiyle alakal覺 bir ey sanki, yani sar覺 ya da turkuaz denilince 癟ok b羹y羹k ihtimalle bu tonu bulaca覺n覺z覺 bilmek sadece zevkle a癟覺klan覺yor olmasa gerek)

u saat de var, dediim tonda deil ama belki baka bakan olursa onlara da alternatif olur diye atay覺m dedim :

https://www.noduswatches.com/sector-sport/p/sector-sport-marigold
Kullan覺c覺 avatar覺
barkodd

Kay覺t: 20 Oca 2011, 11:59

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 42 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners