Hangi saati almal覺y覺m?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi saati almal覺y覺m?

Mesaj Dtoguzhan » 21 Oca 2024, 22:10

ncelikle tercihlerin hepsi 癟ok iyi saatler olmu. Ben prx ve hamilton jazzmaster kullanan biri olarak hamiltonu 繹ncelikli tercih yapard覺m. Tabi prxin ice blue olan覺n覺 g繹z羹 kapal覺 al覺r覺m. Ama bilekte g繹r羹p karar vermek en sal覺kl覺s覺 olacakt覺r.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Dtoguzhan

Kay覺t: 03 Au 2023, 13:29

Mesaj semsan » 21 Oca 2024, 22:21

esenturk yazd覺:Bahsettiiniz saatlerin hepsi 癟ok g羹zel. Burada biraz da bilek 繹l癟羹s羹 tarz vs devreye giriyor. Bi tane diver varm覺 zaten. Eer bilek 繹l癟羹n羹z 癟ok da k羹癟羹k deilse tissot gentleman fiyat覺n覺n 羹zerinde kalite hissiyat覺 olan 癟ok 覺k bir saat. Keza prx de efsanelemi bir saat. ayet bileiniz 癟ok ince ise 35mm alternatifi de var.

te yandan Hamilton覺n san覺r覺m 3-4 modelini kulland覺m. Ama tekrar al覺r m覺y覺m san覺r覺m hay覺r. Bunun en b羹y羹k sebeplerinden birisi camlar覺nda ar kaplama olmad覺覺 i癟in 繹zellikle 覺覺kl覺 ortamlarda ve g羹nd羹z 癟ok yans覺ma yapmas覺.

zetle bu se癟eneklerin hepsi g羹zel piman etmeyecek saatler. Ama imkan varsa mutlaka bir maazada bilekte denemek gerek.

Bilek 繹l癟羹m 16-16.5cm aras覺. Sizce PRX i癟in 35mm mi daha uygun olur? Se癟enekleri biraz daha azalt覺p maazaya gidip denemeyi planl覺yorum

Herkese yorumlar覺 i癟in teekk羹r ederim
Kullan覺c覺 avatar覺
semsan

Kay覺t: 12 Mar 2020, 15:29

Mesaj esenturk » 21 Oca 2024, 23:36

Benim bileim de benzer 繹l癟羹lerde. Hem gentleman hem 40mm prx hem de 35mm prx kulland覺m.

Gentleman bi t覺k b羹y羹k kal覺yor. 40mm prx ise ilk bakla sabit olduundan asl覺nda kolda 40tan b羹y羹k gibi duruyor. 35 ise kimine g繹re k羹癟羹k de kalsa benim i癟in hem 癟ok konforlu hem de keyifli geliyor. Bir fotoraf b覺rak覺yorum.

Ama en 繹nemlisi dediim gibi bi maazada kolda denemek.

Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
esenturk

Kay覺t: 21 Nis 2016, 19:44

Mesaj kesikparmak » 21 Oca 2024, 23:57

esenturk yazd覺:Benim bileim de benzer 繹l癟羹lerde. Hem gentleman hem 40mm prx hem de 35mm prx kulland覺m.

Gentleman bi t覺k b羹y羹k kal覺yor. 40mm prx ise ilk bakla sabit olduundan asl覺nda kolda 40tan b羹y羹k gibi duruyor. 35 ise kimine g繹re k羹癟羹k de kalsa benim i癟in hem 癟ok konforlu hem de keyifli geliyor. Bir fotoraf b覺rak覺yorum.

Resim

35mm olan覺 benim de 癟ok houma gidiyor. Hem prx'in vintage bir model olmas覺ndan dolay覺 ve eski d繹nem saat modas覺n覺n daha k羹癟羹k 癟apl覺 saatler 羹retmek 羹zerine olmas覺 sebebiyle 70 ler 80 ler d繹nemini daha iyi yans覺tt覺覺n覺 d羹羹n羹yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
kesikparmak

Kay覺t: 30 Kas 2020, 00:28

Mesaj esenturk » 21 Oca 2024, 23:58

kesikparmak yazd覺:
esenturk yazd覺:Benim bileim de benzer 繹l癟羹lerde. Hem gentleman hem 40mm prx hem de 35mm prx kulland覺m.

Resim

35mm olan覺 benim de 癟ok houma gidiyor. Hem prx'in vintage bir model olmas覺ndan dolay覺 ve eski d繹nem saat modas覺n覺n daha k羹癟羹k 癟apl覺 saatler 羹retmek 羹zerine olmas覺 sebebiyle 70 ler 80 ler d繹nemini daha iyi yans覺tt覺覺n覺 d羹羹n羹yorum.
Kesinlikle kat覺l覺yorum [emoji106]

Kullan覺c覺 avatar覺
esenturk

Kay覺t: 21 Nis 2016, 19:44

Mesaj MaLi » 22 Oca 2024, 00:09

Resim

PRXde 35 ve 40 mm o kadar g羹zel 癟al覺覺lm覺 ki her bilee oturuyor doru 繹l癟羹 se癟ilince. Benim bileim 18-18,5 gibi geliyor 40mm tam 繹l癟羹. Zira sizin 35de size tam olmu.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
MaLi

Ya: 39
Kay覺t: 03 Kas 2010, 22:17

Mesaj LynXMaSTeR » 22 Oca 2024, 01:17

Kullan覺c覺 avatar覺
LynXMaSTeR

Kay覺t: 04 Haz 2020, 09:16

Mesaj hknmtn » 22 Oca 2024, 04:30

Hamilton Khaki Murph 38 bence tercih edilebilir. ok y繹nl羹 bir saat.
Hamilton'larda AR kaplama olmamas覺 diye bir ey yok. Her model farkl覺d覺r.
Ayr覺ca u saatlere de bakabilirsiniz.
https://www.tissotwatches.com/tr-tr/t1424641606200.html
https://www.hamiltonwatch.com/en-us/h76 ... -auto.html
https://www.hamiltonwatch.com/en-us/h70 ... -auto.html
Kullan覺c覺 avatar覺
hknmtn

Kay覺t: 24 Au 2018, 23:47

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 195 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners