Hangi saati almal覺y覺m?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Hangi saati almal覺y覺m?

Mesaj semsan » 21 Oca 2024, 14:29

Merhaba. 23 ya覺nday覺m 癟ounlukla yar覺 resmi giyiniyorum, u an kulland覺覺m tek saatim yeil orient kamasu. Akl覺mda olan ve 癟ok beendiim birka癟 model var. Modeller birbiriyle alakas覺z ve kar覺lat覺rmaya uygun olmayabilir ama ne d羹羹n羹yorsunuz ve hangisini tavsiye edersiniz merak ettim. Farkl覺 saat 繹nerileriniz olursa onlar覺 da 繹renmek isterim. imdiden herkese teekk羹rler.
Tissot Gentleman
Tissot PRX
Hamilton Khaki Field
Hamilton Murph
Orient Maestro
Seiko SRPE
Kullan覺c覺 avatar覺
semsan

Kay覺t: 12 Mar 2020, 15:29

Re: Hangi saati almal覺y覺m?

Mesaj kesikparmak » 21 Oca 2024, 20:57

Yani bu saatler aras覺ndan ben sadece marka filtresi yaparak eer b羹t癟en yetiyorsa direk Hamilton'lardan birini al derim. Model iini de sana b覺rak覺r覺m. Khaki Field ve Murph her ikisi de g羹ndelik hayatta Casual giyime uygun modeller. Hangisi senin daha 癟ok houna gidiyorsa onu tercih edebilirsin.
Kullan覺c覺 avatar覺
kesikparmak

Kay覺t: 30 Kas 2020, 00:28

Mesaj esenturk » 21 Oca 2024, 21:01

Bahsettiiniz saatlerin hepsi 癟ok g羹zel. Burada biraz da bilek 繹l癟羹s羹 tarz vs devreye giriyor. Bi tane diver varm覺 zaten. Eer bilek 繹l癟羹n羹z 癟ok da k羹癟羹k deilse tissot gentleman fiyat覺n覺n 羹zerinde kalite hissiyat覺 olan 癟ok 覺k bir saat. Keza prx de efsanelemi bir saat. ayet bileiniz 癟ok ince ise 35mm alternatifi de var.

te yandan Hamilton覺n san覺r覺m 3-4 modelini kulland覺m. Ama tekrar al覺r m覺y覺m san覺r覺m hay覺r. Bunun en b羹y羹k sebeplerinden birisi camlar覺nda ar kaplama olmad覺覺 i癟in 繹zellikle 覺覺kl覺 ortamlarda ve g羹nd羹z 癟ok yans覺ma yapmas覺.

zetle bu se癟eneklerin hepsi g羹zel piman etmeyecek saatler. Ama imkan varsa mutlaka bir maazada bilekte denemek gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
esenturk

Kay覺t: 21 Nis 2016, 19:44

Mesaj semsan » 21 Oca 2024, 21:13

esenturk yazd覺:Bahsettiiniz saatlerin hepsi 癟ok g羹zel. Burada biraz da bilek 繹l癟羹s羹 tarz vs devreye giriyor. Bi tane diver varm覺 zaten. Eer bilek 繹l癟羹n羹z 癟ok da k羹癟羹k deilse tissot gentleman fiyat覺n覺n 羹zerinde kalite hissiyat覺 olan 癟ok 覺k bir saat. Keza prx de efsanelemi bir saat. ayet bileiniz 癟ok ince ise 35mm alternatifi de var.

te yandan Hamilton覺n san覺r覺m 3-4 modelini kulland覺m. Ama tekrar al覺r m覺y覺m san覺r覺m hay覺r. Bunun en b羹y羹k sebeplerinden birisi camlar覺nda ar kaplama olmad覺覺 i癟in 繹zellikle 覺覺kl覺 ortamlarda ve g羹nd羹z 癟ok yans覺ma yapmas覺.

zetle bu se癟eneklerin hepsi g羹zel piman etmeyecek saatler. Ama imkan varsa mutlaka bir maazada bilekte denemek gerek.

Bileim 16-16.5cm aras覺. Sizce PRX i癟in 35 mi daha iyi olur? M羹mk羹nse birka癟 modeli eleyip kalanlar覺 maazaya gidip denemek istiyorum
Kullan覺c覺 avatar覺
semsan

Kay覺t: 12 Mar 2020, 15:29

Mesaj JLocke » 21 Oca 2024, 21:31

Yani biraz daha klasik giyime yaklat覺覺n覺z g羹nlerde murph iyi bir se癟enek olabilir.

elik bilezikli gentleman al覺p yan覺na kay覺 da alabilirsiniz.

Prx de m羹kemmel ama mesela benim bileime 40mm olan tepsi gibi oluyor. Bilekte denemeden se癟im yapmaman覺z覺 繹neririm onun d覺覺nda hepsi g羹zel saatler.

Hali haz覺rda Orient varken Swiss markalardan birine y繹nelmek biraz daha mant覺kl覺 gibi geliyor.

Kullan覺c覺 avatar覺
JLocke

Kay覺t: 20 Nis 2022, 20:48

Mesaj Skywalker34tr » 21 Oca 2024, 21:40

prx
Every legend has a beginning of
Kullan覺c覺 avatar覺
Skywalker34tr

Ya: 41
Kay覺t: 11 Mar 2021, 08:08

Mesaj Eterna » 21 Oca 2024, 21:45

Japon saatinizi alm覺s覺n覺z. Bu da tabii ki 襤svi癟re markas覺 olsun.
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj MaLi » 21 Oca 2024, 22:00

Prx derim ben.
Kullan覺c覺 avatar覺
MaLi

Ya: 39
Kay覺t: 03 Kas 2010, 22:17

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 118 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners