Hangi/Hangilerini Almal覺y覺m?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Hangi/Hangilerini Almal覺y覺m?

Mesaj LNs7 » 07 Oca 2024, 14:06

ncelikle Merhaba,
Kendimce s覺k kulland覺覺m 3 ana renkte: Siyah(Sadece kadran deil Full Black), Lacivert ve Silver(Farkl覺 kadran detaylar覺/renkleri olabilir)
Mevcut saatlerimi de satarak geni bir b羹t癟e ile birka癟 saat alaca覺m, alaca覺m saatlerin say覺s覺 ve 繹zellii de sizlerin deerli yorumlar覺na g繹re deiiklik g繹sterecek.
imdiden 癟ok teekk羹rler.

1- Omega Seamaster Diver 300M ref: 210.30.42.20.06.001 (Rubber Strap with Foldover Clasp)
ya da ilk se癟eneim olan bu saati siyah olarak tercih edip lacivert saat ihtiyac覺m覺 mevcut Tissot Seastar'覺m ile gidereceim
Resim

2-BAUME ET MERCIER Riviera Chronograph Automatic Black Dial ref: M0A10625
Full Siyah se癟enei zaten az olduundan fiyat ve g繹rsel olarak 癟ok houma gitti, mekanizma da Valjoux 7750 olunca g羹venilir diye d羹羹n羹yorum.
Resim

3-Longines Conquest 2023 Chronograph ref: L3.835.4.32.6
Hi癟 hesapta yokken gold dial olan覺 癟ok y繹nl羹 kullan覺labileceinden beni cezbetti, ilk etapta b羹t癟eden pay 癟覺kar m覺 bilemiyorum ama yine de dan覺mak istedim.
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
LNs7

Kay覺t: 12 Haz 2022, 15:34

Re: Hangi/Hangilerini Almal覺y覺m?

Mesaj mecako52 » 07 Oca 2024, 16:50

Fiyatlar覺 birbirine yak覺n m覺 bilemiyorum ama bence omega seamaster 300m diver 癟ok g羹zel bir l羹ks diver saat modeli. Kiisel g繹r羹羹m rakibi Submariner'dan da hem zaman tutma hem i癟ilik hem de g繹ze 癟arp覺c覺l覺k olarak daha 繹nde olduu. Tek geri kald覺覺 nokta bilezik.

Bu 3l羹 aras覺ndan da tercihim omega olurdu.

SM-S906U1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mecako52

Ya: 30
Kay覺t: 31 Au 2022, 10:13

Mesaj LNs7 » 07 Oca 2024, 22:02

ok saolun deerli fikriniz i癟in beni de yaln覺zca fiyat konusu teredd羹te d羹羹r羹yor. Omega 4150$ (ABDden alaca覺m) dier 2 saat ise toplam 5700$ (yine ABD) onun d覺覺nda beni karars覺z b覺rakan bir konu yok a癟覺k癟as覺 :)
Kullan覺c覺 avatar覺
LNs7

Mesaj JLocke » 07 Oca 2024, 22:32

Selamlar,

Omega seamaster diver 300 癟ok g羹zel bir saat ancak 3. Olarak belirttiiniz longines ten 繹t羹r羹 acaba hem spor hem de klasik 癟izgileri birlikte mi ar覺yorsunuz acaba diye i癟imden ge癟irdim. Belki de omega heritage diver覺 da d羹羹nebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
JLocke

Kay覺t: 20 Nis 2022, 20:48

Mesaj LNs7 » 07 Oca 2024, 23:42

Selamlar, 繹ncelikle yorumunuz i癟in 癟ok teekk羹rler. Tam da 癟ok y繹nl羹 aray覺覺m覺 tespit etmisiniz. 3. Saati listeye alma sebebim biraz da Breitling Navitimer Somon dial and覺r覺p 1/3 fiyata sat覺l覺yor olmas覺..
Kullan覺c覺 avatar覺
LNs7

Mesaj haylo » 08 Oca 2024, 21:41

Ben de omegay覺 al覺rd覺m bu 羹癟l羹den

Kullan覺c覺 avatar覺
haylo

Ya: 34
Kay覺t: 29 Au 2014, 10:47

Mesaj morningstar » 08 Oca 2024, 21:51

Bu listeden omega ve longines ikiside harika duruyor.

Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

Mesaj LNs7 » 08 Oca 2024, 23:37

morningstar yazd覺:Bu listeden omega ve longines ikiside harika duruyor.

haylo yazd覺:Ben de omegay覺 al覺rd覺m bu 羹癟l羹den

ncelikle yorumlar覺n覺z i癟in teekk羹rler, yurt d覺覺 fiyat覺yla neredeyse ayn覺 fiyat覺 ald覺m samimi olduum bi bayiden haliyle tercihimi Longines'den yana kullanm覺 oldum. Farkl覺 bir renkte belki de farkl覺 bir modelde bir Omega'y覺 ilerde al覺r覺m umar覺m :)
Bu arada Longines'i de gold deil daha kullan覺l覺 olaca覺n覺 d羹羹nerek beyaz kadran (biraz panda) olarak tercih ettim.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
LNs7

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 223 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners