Tissot Sideral

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tissot Sideral

Mesaj slhgzl » 09 Ağu 2023, 10:44

Tolgi06 saat benimde hoşuma gitti ama fiyati biraz pahalı.29000 TL idi geçenlerde zam gelince 32000TL oldu.Kilit mekanizmasında ise kolda iken acaba açılır mı falan diyorum.
Heesh fiyat şu anda 32000 TL şu anda diyorum çünkü kur yükseldikçe fiyatlarda her an artıyor.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj sentez42 » 09 Ağu 2023, 10:57

Kasa kadran tasarımı güzel olsa da tokası için tercih etmeyeceğim bir saat. Hele bu fiyatlarda.
Kullanıcı avatarı
sentez42

Mesaj Tolgi06 » 09 Ağu 2023, 11:06

slhgzl yazdı:Tolgi06 saat benimde hoşuma gitti ama fiyati biraz pahalı.29000 TL idi geçenlerde zam gelince 32000TL oldu.Kilit mekanizmasında ise kolda iken acaba açılır mı falan diyorum.
Heesh fiyat şu anda 32000 TL şu anda diyorum çünkü kur yükseldikçe fiyatlarda her an artıyor.
Bu arada çok rahat %20 indirim alınır ama yine de yüksek tabi fiyatı. Kilit kolda açılmıyor bu arada, gayet kaliteli. Biraz alışık olmadığımız ama işini iyi yapan bir kilit sistemi.
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj slhgzl » 09 Ağu 2023, 15:18

Aslında bu saatle seiko sumo SPB321J arasında karar veremiyorum.Seiko sumo biraz kaslı bir saat bileğim 18cm büyük durur mu bilmiyorum.Bu arada seikonun fiyatları abartılı şekilde arttı son zamanlarda.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj Tolgi06 » 09 Ağu 2023, 15:22

slhgzl yazdı:Aslında bu saatle seiko sumo SPB321J arasında karar veremiyorum.Seiko sumo biraz kaslı bir saat bileğim 18cm büyük durur mu bilmiyorum.Bu arada seikonun fiyatları abartılı şekilde arttı son zamanlarda.

Şahsen Seiko'nun Türkiye fiyatlarını aşırı derecede saçma buluyorum ve almıyorum. Yurtdışı ile çok ciddi fark var. Eğer görsel ilave bir beğeni yoksa Seiko'ya karşı, ben direk Tissot alır geçerdim.
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj slhgzl » 09 Ağu 2023, 18:09

Tolgi06 yazdı:
slhgzl yazdı:Aslında bu saatle seiko sumo SPB321J arasında karar veremiyorum.Seiko sumo biraz kaslı bir saat bileğim 18cm büyük durur mu bilmiyorum.Bu arada seikonun fiyatları abartılı şekilde arttı son zamanlarda.

Şahsen Seiko'nun Türkiye fiyatlarını aşırı derecede saçma buluyorum ve almıyorum. Yurtdışı ile çok ciddi fark var. Eğer görsel ilave bir beğeni yoksa Seiko'ya karşı, ben direk Tissot alır geçerdim.

Konyalı saatte 2.ürüne %30 indirim var.Edox saatlerin kalitesi nasıldır bilmiyorum ama neptünian modeli 1000m su geçirmezliği ile dikkat çekiyor.Edox eski ve köklü bir isvıçre markası kötü olacağını düşünmüyorum.Ben mesela sepete 400TL lik bir casio ekledim ikinci urun olarak edox neptüniani ekledim %30 indirimi veriyor.Edox un fiyatı 37000TL civarı % 30 la 26000 TL ye geliyor sizce alınır mı?
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj Heesh » 09 Ağu 2023, 20:20

Edox alınır sağlam markadır seiko somu ile tissot arasında tissot u seçerim makinası daha iyi zaman tutması da

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj sentez42 » 09 Ağu 2023, 20:33

Heesh yazdı:Edox alınır sağlam markadır seiko somu ile tissot arasında tissot u seçerim makinası daha iyi zaman tutması da

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6rler güzel zaman tutuyor. Pek fark olacağını sanmıyorum.
Kullanıcı avatarı
sentez42

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 121 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners