Tsuyosa renk seçimi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tsuyosa renk seçimi

Mesaj janklod » 05 Tem 2023, 00:59

Herkese merhaba
Tsuyosa için sarı kadran ve buz mavisi arasında kaldım. Gerçekten bir türlü karar veremiyorum. Bir gün sarısı çok güzel geliyor gözüme diğer gün buz mavisi. Sizlerin yorumlarını merak ediyorum. Hangisi ve neden?
Kullanıcı avatarı
janklod

Re: Tsuyosa renk seçimi

Mesaj eraslani » 05 Tem 2023, 06:52

Renk seçimi mevcut saatlere göre değişir,sık kullanilacaksa mavi daha mantıklı..Muadil saatler zaten varsa kesin sarı derim [emoji6]

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj Kakashi » 05 Tem 2023, 09:21

Sarı çünkü o rengi başka saatlerde bulmanız zor. Gözünüze güzel gelen, sizi mutlu eden rengi aldığınızda hiçbiri yanlış seçim olmaz.
Kullanıcı avatarı
Kakashi

Mesaj Tolgi06 » 05 Tem 2023, 09:46

Merhaba, bu koleksiyonda hal hazırda ne olduğuna göre biraz değişir eraslani hocamın da dediği gibi. Bence her kadranı ayrı güzel. Kardeşimde siyah var muazzam, benim bu hafta gelecek sarı ayrı bir güzel, dediğiniz mavi tonları da keza. Özetle: Koleksiyonda mavi alternatifleri varsa bence sarı alınabilir. Yoksa direk mavi de mutlu eder :champ:
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj janklod » 05 Tem 2023, 15:50

eraslani yazdı:Renk seçimi mevcut saatlere göre değişir,sık kullanilacaksa mavi daha mantıklı..Muadil saatler zaten varsa kesin sarı derim [emoji6]

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. otomatik saatim olucak. Seiko srpd53k ile başladım. Daha yeniyim anlayacağınız. Konyalıda maviyi denedim sarısı bitmişti. Oradaki çalışan sarıyı bulmanız çok zor sıra bile var dedi.
Kullanıcı avatarı
janklod

Mesaj janklod » 05 Tem 2023, 15:52

Kakashi yazdı:Sarı çünkü o rengi başka saatlerde bulmanız zor. Gözünüze güzel gelen, sizi mutlu eden rengi aldığınızda hiçbiri yanlış seçim olmaz.

İmkanım olsa iki rengi de alır geçerdim. Karar vermekte çok zor
Kullanıcı avatarı
janklod

Mesaj janklod » 05 Tem 2023, 15:53

Tolgi06 yazdı:Merhaba, bu koleksiyonda hal hazırda ne olduğuna göre biraz değişir eraslani hocamın da dediği gibi. Bence her kadranı ayrı güzel. Kardeşimde siyah var muazzam, benim bu hafta gelecek sarı ayrı bir güzel, dediğiniz mavi tonları da keza. Özetle: Koleksiyonda mavi alternatifleri varsa bence sarı alınabilir. Yoksa direk mavi de mutlu eder :champ:

Henüz 2. otomatik saatim olucak. Seiko ile başladım o yüzden koleksiyonluk bir durum yok malesef.:)
Sarı olann daha fazla tutuldu sanırım.
Kullanıcı avatarı
janklod

Mesaj Tolgi06 » 06 Tem 2023, 06:44

janklod yazdı:
Tolgi06 yazdı:Merhaba, bu koleksiyonda hal hazırda ne olduğuna göre biraz değişir eraslani hocamın da dediği gibi. Bence her kadranı ayrı güzel. Kardeşimde siyah var muazzam, benim bu hafta gelecek sarı ayrı bir güzel, dediğiniz mavi tonları da keza. Özetle: Koleksiyonda mavi alternatifleri varsa bence sarı alınabilir. Yoksa direk mavi de mutlu eder :champ:

Henüz 2. otomatik saatim olucak. Seiko ile başladım o yüzden koleksiyonluk bir durum yok malesef.:)
Sarı olann daha fazla tutuldu sanırım.
Sarı pek muadili olmadığından tutuldu evet. Bulunmaz durumda da değil bu arada birçok bayide görüyorum artık. Ayrıca sahibindende yurtdışından ucuza alınıp buraya göre makul fiyatlara satışa konan baya sarı var fiyatları da iyi. Keza mavi de çok aynı şekilde. Sizin koleksiyonda 2.saat olacak ise mavi de mantıklı olacaktır.
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 242 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners