2010 Senesinde Ald覺覺m Diver Saatler

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

2010 Senesinde Ald覺覺m Diver Saatler

Mesaj Eterna » 04 Kas 2010, 11:54

Bu sene deli gibi saat ald覺m arkadalar. Ald覺m ve sonra satt覺m yoksa devam edemezdim. Ald覺覺m saatlerin hepsini burada paylaamad覺m.

Ama 繹yle bir d羹羹n羹nce nas覺l saatleri beendiimi g繹rmem zor olmad覺 :)

Aa覺ya son 5 ay i癟inde ald覺覺m baz覺 saatlerin resimlerini ekliyorum. u anda sadece Orient bende. Ve onu satmay覺 d羹羹nm羹yorum. ok severek tak覺yorum.

Neyse diyeceim u; lkesini, mekanizmas覺n覺, makinas覺n覺 vs. bir yana b覺rak覺rsan覺z g繹rsel olarak en g羹zeli hangisi sizce? Yani kasas覺, kordonu, akrep yelkovan覺, tepesi, rengi vs. en yak覺覺kl覺s覺 hangisi?

Ben Wenger i 癟ok beenmitim.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Re: 2010 senesinde ald覺覺m Diver Saatler

Mesaj razz » 04 Kas 2010, 12:11

stad benim kiisel tercihim Aquaracer olurdu.. Ayn覺 modelin lacivert kadranl覺/bezelli olan覺n覺 kulland覺m bir s羹re.. ok 覺k bir dizayn覺 var bence.. :thumbup:
Kadran覺 son derece sade.. Sadece dot marker var.. Dier modellerde yeralan arabic numeral veya 24h indeks yok..
Sadece Date.. DayDate deil.. DayDate'i hi癟 sevmem.. :evil:
Bilezik yine sade bir Oyster.. Kasayla uyumlu, rahat, kaliteli ve diver'覺n 繹z羹ndeki "tool watch" fikriyle de hem sadelik hem de ilevsellik a癟覺s覺ndan 繹rt羹羹yor.. ;)
Akrep/yelkovan a癟覺s覺ndan tart覺mas覺z Aquaracer derim.. 8-)
Kasa a癟覺s覺ndan 繹zellikle lug'lar覺n geni a癟覺l覺 ekli saati olduundan daha kompakt ve sade g繹steriyor.. Yine bir +.. ( VSA bu konuda 癟ok geride mesela )

Benim fikirlerim bu ekilde dostum.. :champ:

PS: Yeni saat almak i癟in elindekileri satt覺覺n覺 Pavese duymas覺n, 癟ok k覺z覺yor :D
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullan覺c覺 avatar覺
razz

Ya: 47
Kay覺t: 18 Ara 2009, 16:05

Mesaj mlm » 04 Kas 2010, 12:33

G繹rsel anlamda daha 繹nce sat覺 ilan覺nda arka kapakta g繹rd羹羹m grav羹r羹 de dikkate alarak ben de TAG Heuer diyorum Eterna..
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj Wwtr » 04 Kas 2010, 12:48

mlm yazd覺:G繹rsel anlamda daha 繹nce sat覺 ilan覺nda arka kapakta g繹rd羹羹m grav羹r羹 de dikkate alarak ben de TAG Heuer diyorum Eterna..

Kesinlikle ayn覺 fikirdeyim.Bende Denizler alt覺nda 20000 fersah imaj覺 癟izmiti :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Wwtr

Kay覺t: 20 Mar 2010, 14:02

Mesaj Frax » 04 Kas 2010, 12:54

VSA n覺n bilezii, Wenger in bezeli, Longines in kollar覺, TAG 覺n kadran覺 ve kasas覺n覺n muhteem kombinasyonuna oy veriyorum :D

Bence genel olarak benzer modeller karar vermek zor ama hepsi g羹zel bu kadar 癟ok g羹zel saate sahip olmu olmak da ayr覺 g羹zeldir tabi :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Frax

Kay覺t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj mavisakal86 » 04 Kas 2010, 13:52

Bence en guzel duran ilk resimdeki viktorinox...
Kullan覺c覺 avatar覺
mavisakal86

Ya: 37
Kay覺t: 22 Tem 2010, 20:42

Mesaj Clk » 04 Kas 2010, 14:44

Eterna, su fotograflara bakinca Rolex agacindan d羹sm羹s Sub t羹revleri g繹r羹yorum ;) Seni bir submariner paklar... Sonrasinda mi? Baska saate ihtiyacin yok zaten :)
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj Eterna » 04 Kas 2010, 15:39

Deerli dostlar覺m 癟ounluk Tag Heuer diyorsunuz. Bu forumdan bir arkada覺m sat覺n ald覺 onu. Mutlu olmutur herhalde :)

Efendim gidip Rolex al覺rsam dediiniz gibi olay biter. Ama o zaman ben ne yapaca覺m? B繹yle al覺nacak bin tane diver saat var :)

Ama ama ama s覺rada ki saatimi se癟mitim bir iki g羹nd羹r. Sub dediniz kalbiniz 癟ok temiz ite 癟ok beendiim Sub. inallah bu aya alaca覺m. Aslan saat ile konutum ellerinde yok. D覺ar覺dan alaca覺m. San覺yorum siz bunu bir saatinize benzeteceksiniz :)))

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 201 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners