Karars覺z kald覺m Tissot PRX hangi model 繹nerirsiniz

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Karars覺z kald覺m Tissot PRX hangi model 繹nerirsiniz

Mesaj gkhann4 » 19 Ara 2022, 22:56

Merhabalar sevgili saat sever arkadalar, foruma yeni 羹ye oldum. uzun zamand覺r yeni bir saat sat覺n almak istiyorum ancak bulunduum ehrin k羹癟羹k olmas覺 ve i nedeniyle pek d覺ar覺ya 癟覺km覺yor olmam nedeniyle sat覺n almak istediim saatleri g繹rerek deneyerek sat覺n alabilmiyorum. bu y羹zden internet sitelerinde 癟ok癟a rast geldiim ve beenim iki model aras覺nda karars覺z kald覺m. birinicisi tissot prx T137.410.11.031.00 (kadran覺 beyaz/gri olan model), ikincisi ise tissot prx T137.410.33.021.00 (komple alt覺n sar覺s覺 olan model). yorumlar覺n覺z覺 bekliyorum, sizce hangisini se癟meliyim arkadalar? imdiden hepinize teekk羹r ederim.
Kullan覺c覺 avatar覺
gkhann4

Kay覺t: 19 Ara 2022, 00:55

Re: Karars覺z kald覺m Tissot PRX hangi model 繹nerirsiniz

Mesaj hknmtn » 20 Ara 2022, 01:48

Merhaba T137.410.11.031.00 daha kullan覺l覺 olur.
Kullan覺c覺 avatar覺
hknmtn

Kay覺t: 24 Au 2018, 23:47

Mesaj recepergun » 20 Ara 2022, 02:46

ncelikle hogeldin,

Kasa - bilezik balant覺s覺ndan dolay覺 Prx'i mutlaka bileinizde deneyip al覺n derim.

襤nce bilekli olmamama ve 42mm 45mm diver saatlerde sorun yaamamama ramen prx bileime oturmad覺 benim.

Prx haricinde 繹neri isterseniz benzer kasa yap覺s覺nda Citizen Tsuyosay覺 繹neririm, daha zarif ve bilee daha iyi oturuyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
recepergun

Kay覺t: 10 Oca 2020, 23:36

Mesaj gkhann4 » 20 Ara 2022, 09:07

hknmtn yazd覺:Merhaba T137.410.11.031.00 daha kullan覺l覺 olur.

Her zaman akl覺mda bu model vard覺. neriniz i癟in tekk羹r ederim :)
Kullan覺c覺 avatar覺
gkhann4

Mesaj gkhann4 » 20 Ara 2022, 09:13

recepergun yazd覺:ncelikle hogeldin,

Kasa - bilezik balant覺s覺ndan dolay覺 Prx'i mutlaka bileinizde deneyip al覺n derim.

襤nce bilekli olmamama ve 42mm 45mm diver saatlerde sorun yaamamama ramen prx bileime oturmad覺 benim.

Prx haricinde 繹neri isterseniz benzer kasa yap覺s覺nda Citizen Tsuyosay覺 繹neririm, daha zarif ve bilee daha iyi oturuyor.

Hobulduk.

Okuduum yorumlarda da bileziinden dolay覺 ince bileklilerde b羹y羹k durduu yaz覺yordu. Maallesefe saati sat覺n almadan 繹nce denemek gibi bir ans覺m yok. Tsuyosay覺 da beendim ama prx in bilezii daha g羹zel bu nedenle prx sat覺n almak istiyorum. nerileriniz i癟in cok teekk羹r ederim :)
Kullan覺c覺 avatar覺
gkhann4

Mesaj Mtn » 20 Ara 2022, 09:49

襤nce bilekliyseniz beyaz kadranl覺 saatler daha b羹y羹k duracakt覺r kolunuzda. Tavsiyem koyu kadran tercih etmelisiniz. Ben mavi otomatik prx kullan覺yorum, ben de konforu salamak i癟in urat覺m biraz saatle. Birka癟 defa bakla tak 癟覺kar yapt覺m ama tam ayarlay覺nca konforlu bir saat oluyor. 襤nce ve hafif olduu i癟in k覺yafet alt覺nda kal覺yor iyice unutturuyor kendini. Ayr覺ca mavi renk az 覺覺kl覺 ortamlarda genelde siyaha yak覺n koyu lacivert duruyor, g羹nete mavi renk. Tsuyosa'y覺 bilmiyorum ama prx tavsiye ederim :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Mtn

Kay覺t: 07 May 2022, 16:05

Mesaj gkhann4 » 20 Ara 2022, 13:13

Mtn yazd覺:襤nce bilekliyseniz beyaz kadranl覺 saatler daha b羹y羹k duracakt覺r kolunuzda. Tavsiyem koyu kadran tercih etmelisiniz. Ben mavi otomatik prx kullan覺yorum, ben de konforu salamak i癟in urat覺m biraz saatle. Birka癟 defa bakla tak 癟覺kar yapt覺m ama tam ayarlay覺nca konforlu bir saat oluyor. 襤nce ve hafif olduu i癟in k覺yafet alt覺nda kal覺yor iyice unutturuyor kendini. Ayr覺ca mavi renk az 覺覺kl覺 ortamlarda genelde siyaha yak覺n koyu lacivert duruyor, g羹nete mavi renk. Tsuyosa'y覺 bilmiyorum ama prx tavsiye ederim :thumbup:

Beyaz kadranl覺 saatler hakk覺ndaki bu bilgi i癟in ve 繹neriniz i癟in size 癟ok teekk羹r ederim. Koyun kadranl覺 modellerde 癟ok g羹zel duruyor, keke bu saatleri nedenmek gibi bir ans覺m olsayd覺. Sizce alt覺n renkli nas覺l olur g羹nl羹k kullan覺m i癟in ?
Kullan覺c覺 avatar覺
gkhann4

Mesaj Mtn » 20 Ara 2022, 13:28

Youtubeda bir癟ok video var prxle ilgili onlar覺 izleyip yorumlar覺 okuyabilirsiniz. Ben pvd kaplamal覺 saat tercih etmediim i癟in sar覺 renkli versiyonu hi癟 d羹羹nmedim ancak zevk meselesi neden olmas覺n. Pilli versiyonlar覺nda tiffany blue dedikleri rengi de 癟ok beendim, saatleri canl覺 g繹r羹nce fikirler netleiyor, belki hi癟 d羹羹nmeyeceiniz bir renk hounuza gidebilir. Ben otomatik istiyordum 35mmlik pilli modeli de deneyip kolumda 癟ok k羹癟羹k bulmutum, o versiyonlar覺 direkt eledim mesela. M羹mk羹nse ehir deitirip saate ula覺p kolunuzda karar verin derim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Mtn

Kay覺t: 07 May 2022, 16:05

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 87 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners