tissot seastar 2000 powermatik 80

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

tissot seastar 2000 powermatik 80

Mesaj bigbooss » 14 Ara 2022, 09:34

Herkese merhabalar. daha önceki konumda yardımcı olduğunuz için öncelikle teşekkür ederim.

geçenlerde seastar 1000 power 80 almıştım, bu günde gözüme tissot seastar 2000 powermatik 80 takıldı, bu saat nasıldır acaba ? bir tane uygun fiyatlı buldum biliyorum ikinci saat olarak aynı tarz olmuş oluyor belki almak mantıklı değil ama yinede sizin fikrinizi sorayım istedim. sitede bu saatle ilgili soru soran olmamış galiba.

kasa çapı biraz büyük ama benim bileğim 20 cm bu nedenle nasıl durur bilemiyorum. hiç böyle büyük saat takmadım. uygun fiyatlı olunca alsam mı diye düşündüm. fikir verirseniz sevinirim. başka bir model olduğu için diğer başlıktan yazmak istemedim.

https://www.tissotwatches.com/tr-tr/t1206071104101.html
Kullanıcı avatarı
bigbooss

Re: tissot seastar 2000 powermatik 80

Mesaj Heesh » 14 Ara 2022, 12:46

Bence bu saate gitmeyin diğerinin muadili gibi bilek 20 cm ise saat büyük gelmez size fakat diğer versiyondan sadece birkaç kozmetik ve dalış özelliği farkı var makina aynı
Başka bir markanın saatini kolunuza taka bilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Heesh

Re: tissot seastar 2000 powermatik 80

Mesaj bigbooss » 14 Ara 2022, 13:01

Heesh yazdı:Bence bu saate gitmeyin diğerinin muadili gibi bilek 20 cm ise saat büyük gelmez size fakat diğer versiyondan sadece birkaç kozmetik ve dalış özelliği farkı var makina aynı
Başka bir markanın saatini kolunuza taka bilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tamam , ikinci el olarak 10-20 bin arasında başka bir öneriniz var mıdır ?

birde geçen açtığım konuda ilk saat alırken çelik kordonlu almaya gayret gösterin demişti bir arkadaşımız. her ne kadar haklı olsada , ben kumaş kordonlu tissot u çok temiz olduğu için almak istedim. 1 aylık saatti çünkü. çelik kordonda almak istiyorum ama fiyat olarak da 1500 tl civarı buldum bir tane, saati sevdim severek takıyorum ama çelik kordona da gerek var mı diye kendime de soruyorum,

çelik kordonlu olan temiz bir şey bulamamıştım o zaman o yüzden kumaş kordonluya gittim. hem spor hem klasik havası var,

çelik kordon konusuna takılmamanı nedenlerinden biride halihazırda kullandığım saatte bulunan deri-kumaş kordonun çok kaliteli de olsa ,çalışırken vs. masaya sürtünmeden kaynaklı deforme olma korkusu olduğunu da belirtmek isterim. :D
Kullanıcı avatarı
bigbooss

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 123 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners