10.000 TL Bütçeli Saat Tavsiyesi Marka Seçimi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 10.000 TL Bütçeli Saat Tavsiyesi Marka Seçimi

Mesaj selfwinder » 07 Mar 2021, 02:21

Bence öncelikle kullanım tarzınızı ve buna bağlı olarak da saat ve mekanizma tipini, kasa materyal, renk ve boyutunu belirlemeniz seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır.
Örneğin, klasik, deri kordon, beyaz kadran, quartz, 40 mm ve altı gibi veya diver, çelik bilezik, mavi kadran, otomatik, 42 mm ve altı vs.

Ben de yazdıklarınız arasından Longines, Oris ve Tag Heuer markaları arasında araştırma yapmanızı önerirdim.
less is more
Kullanıcı avatarı
selfwinder

Mesaj ylmaz94 » 07 Mar 2021, 15:27

Oris-tag-longines-ball bunların hepside forumdada sevilen ve gayet kaliteli ürünleri olan markalar işçilik ve mekanizma olarak aşağı yukarı hepsi ayni kulvarda sayılır geriye sadece gözünüze hitap eden herhangi bir modelini secmek kalıyor.Yurtdışı almak isterseniz 0 olarak ball markasının cosc mekanizmalı bir saati alınabilir, kendimde kullanıyorum hikayesi olan köklü ve gayet özgün tasarımları olan bir firma diyebilirim.
Kullanıcı avatarı
ylmaz94

Mesaj rekliox » 07 Mar 2021, 16:54

Diver lar hem spor hem de şık bir giyime uyum sagladigi için ben olsam diver bir model secerdim örnek olarak
Sıfır isterseniz longines L3.742.4.56.6
İkinci el 10 000 TL ye sarı sitede omega seamaster görmüştüm bu saat bir seviye üst segment temizini bulursanız kaçırmayın derim
Kullanıcı avatarı
rekliox

Mesaj Devilcrazy35 » 12 Mar 2021, 20:07

Tag heuer tavsiye ederim..

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Devilcrazy35

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 84 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners