Guess Collection 41501G2 Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Guess Collection 41501G2 Yorum

Mesaj cernage » 23 Ağu 2010, 21:26

Arkadaslar oncelıkle hepınıze hayırlı aksamlar pozıtıf yasam dolu gunler guess marka bır saat almanın esıgındeyım su gunlerde. Dıyebılırımkı bugun sıparısını verdım suudı arabıstandan getırttırıcegım saatı. saat ve saat magazasında gordum koluma takdım ve cok begendım ama tabıkı teknık detayıyla alakadar hıcbır bılgım yok bu konuda benı aydınlatabılırmısınız ?

GUESS GC 41501G2 model nolu saat
https://www.deveyuku.com/saat-c/guess-gc-c/erkek-c/guess-gc-41501g2.html buda nette satısını gerceklesdıren bır magaza saat ve saatte saatın degerı 1099 tl ben sudı den 500 ila 600 tl arasında almayı dusunuyorum sızce alınırmı ?
Kullanıcı avatarı
cernage

Re: Guess Collection 41501G2 Yorum

Mesaj Bond » 23 Ağu 2010, 22:30

Resim

TSF'ye hoşgeldin cernage. Saati hemen alacağın için sanırım biraz sabırsızsın ama beklersen farklı kişilerdende yorumlar gelebilirdi.

Saatin Guess markasının üst model gamı olan Guess Collection'ın swiss made bir modeli. Sorduğun modelde yurtdışı hesaplı fiyatına oranla işçilik ve malzeme kalitesi kendi segmentinde başarılı denebilir. Belirttiğin fiyata alacaksan ve dediğin gibi koluna takarak çok beğendiysen tercih edebilirsin.

Swiss Made Quartz Chrono kullanan yani pil ile çalışan bir chrono model, muhtemelen Ronda Swiss Quartz Chrono 5040e olmalı. Buradaki fiyat aralığında alacak olsaydın sana quartz veya mekanik başka modellerin önerildiği diğer konuları okumanı tavsiye edebilirdim ve bunu alma diyebilirdim belki. Ama çok beğendiğin özellikle belirttiğin ve fiyatıda yaklaşık 1/2 seviyesinde olduğu için demiyorum. :)

Saat romen index kadranı ile ve genel yapı olarak şık duruyor. Teknik olarak birde tabii chronograph göstegerleri ve butonları mevcut. Şimdiden güle güle kullan.

Ekleme: İkinci mesajını daha sonra sileriz yada istersen sende silebilirsin.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj cernage » 23 Ağu 2010, 22:39

Bond arkadasım ılgınden dolayı tesekkur ederım ınan gayet net bırsekılde bılgılendırdın benı ben saatı kolumde cok begendım nasıpse ayın 6 sında elımde olucak ıstersenız detaylarını formda paylasabılırım eskıtıp ve otomatık saatlere saygılıyımdır ama takma taraftarı deılım zıra rahmetlı babamın emektar seiko 5 otomatık saatı 45 yılı tamamlamasına ramen kapagı hıc acılmamıs vazıyette calısıyor kolumdada fossıl fs-4137 saat var bunuda begenıyorum ust sevıyemıdır deıl mıdır bılmedıgım halde begendıgım bırseyı takmak benı mutlu edıyor duygularımı dılegetırebıldıysem nemutlu bana arkadaslar hepınıze ıyı formlar ve Bond arkadasım bıkere daha elıne sağlık
Kullanıcı avatarı
cernage

Mesaj Bond » 23 Ağu 2010, 22:49

Rica ederim, Burada her türden saat kullanan arkadaşlarımız var. Saatin türü ve fiyatından bağımsız olarak diğer konularda da birçok arkadaşımız yardımcı oluyor diğer üyelere. Saatini aldıktan sonra düşüncelerini ve fotoğraflarını inceleme kısmında yayınlarsa diğer bu marka/modeli merak eden veya edecek üyelerimizde bilgilenir. Hemde senin izlenimlerini dinlemiş oluruz. Fossil modelinide foto ve kısa kullanıcı notları ile paylaşırsan onunda faydası olacaktır aynı şekilde. Çok lüks ve üst düzey saatlerin çoğunlukta olması sebebi ile bazı üyelerimiz inceleme veya foto paylaşımında çekingen olabiliyor, bunu bu sepeble belirttim. Birde daha senden ricam daha anlaşılır olması açısından yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine hafifte olsa dikkat etmen. İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj cernage » 24 Ağu 2010, 00:03

sevgili bond arkadaşım şuan resimlerin uploadını bekliyorum yorum kabiliyetim ve saat bilgim çokfazla olmadıgından umarım ilgilenicek arkadaşlara yardımım dokunur
Kullanıcı avatarı
cernage

Mesaj Clk » 24 Ağu 2010, 00:41

Saat dizayn olarak süper, Guess Collection kalite olarak quartz saatler aleminde en üst sinifta oynayan markalardan bir tanesi ve swiss made. Fiyat ta uygun güle güle kullan demekten baska diyecek bir söz bulamiyorum...
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 211 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners