Damat saati beklerken nasıl 15.000 Euro batağa düştüm

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Damat saati beklerken nasıl 15.000 Euro batağa düştüm

Mesaj canzdmr » 29 Ara 2020, 18:45

cash yazdı:
canzdmr yazdı:Hem seamaster smp300 hem de aquaracer kullanmis biri olarak yorum yapmam gerekirse, 2 saatte bence gorsel olarak cok basarili.
Koldaki durusu ve hissiyati gayet guzel. Benim kullandigim smp300 41mm lik eski versiyondu. Aquaracer de 40.5mm lik versiyon.

Agirlik olarak 42mm lik yeni versiyonun bilekte biraz zorluk cikaracagini dusunuyorum. Benim smp300 de negatif buldugum bir konuydu. Aquaracer daha konforluydu durust olmam gerekirse. Ama bunun sebebi 40.5mm olmasi. Yeni seriler sanirim 43mm ve gereginden buyuk ve agir.

Bir diger negatif unsur bana gore smp300 un celik bilezigi. Sirf bu sebeplerle smp300 u moonwatch ile degistirdim ancak aquaracer hala benimle.

Ancak dugun saati olmasi sebebiyle ben size mavi renk carrera onerecegim ki sizde seceneklere eklemissiniz. Koleksiyonda guzel duran bir dress olacaktir. İlerde yanina diver i da siz eklersiniz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Can smp 300 güvenli ellerde merak etme o beni mutlu etti speedmaster seni ;) burdan bende nacizane smp 300 çok iyi bir seçenek olur derim. mavi kadranda da bb58 tek geçerim. Harika saat olmuş gerçekten. Evlilik için tebrik eder mutluluklar dilerim.
Guzel gunlerde keyifle kullan dostum. Biliyorum ki benden daha iyi bakiyorsun o saate :)

Kullanıcı avatarı
canzdmr

Mesaj ebegumeci » 30 Ara 2020, 19:01

Oguzhanm yazdı:Öncelikle mutluluklar dilerim. Ardından konuyu biraz karıştırayım :D :D

Mavi renk ve diver sevdiğiniz için iki alternatif yazayım. Bu iki alternatif de sağlam bir tarihe sahip.

https://doxawatches.com/collections/sub ... 7118644333

https://doxawatches.com/collections/sub ... 7118447725

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler,
saatler gerçekten güzelmiş ama benim için tasarımları iddalı belki ileride çeşitlendirmek istermsem aklımda olacaklar ama :thumbup:
Kullanıcı avatarı
ebegumeci

Mesaj ebegumeci » 30 Ara 2020, 19:03

cash yazdı:
canzdmr yazdı:Hem seamaster smp300 hem de aquaracer kullanmis biri olarak yorum yapmam gerekirse, 2 saatte bence gorsel olarak cok basarili.
Koldaki durusu ve hissiyati gayet guzel. Benim kullandigim smp300 41mm lik eski versiyondu. Aquaracer de 40.5mm lik versiyon.

Agirlik olarak 42mm lik yeni versiyonun bilekte biraz zorluk cikaracagini dusunuyorum. Benim smp300 de negatif buldugum bir konuydu. Aquaracer daha konforluydu durust olmam gerekirse. Ama bunun sebebi 40.5mm olmasi. Yeni seriler sanirim 43mm ve gereginden buyuk ve agir.

Bir diger negatif unsur bana gore smp300 un celik bilezigi. Sirf bu sebeplerle smp300 u moonwatch ile degistirdim ancak aquaracer hala benimle.

Ancak dugun saati olmasi sebebiyle ben size mavi renk carrera onerecegim ki sizde seceneklere eklemissiniz. Koleksiyonda guzel duran bir dress olacaktir. İlerde yanina diver i da siz eklersiniz...

Can smp 300 güvenli ellerde merak etme o beni mutlu etti speedmaster seni ;) burdan bende nacizane smp 300 çok iyi bir seçenek olur derim. mavi kadranda da bb58 tek geçerim. Harika saat olmuş gerçekten. Evlilik için tebrik eder mutluluklar dilerim.

Çok teşekkürler.
Böyle saatlerin değerini bilenler arasında yolculuk etmesi ne güzel :champ:
Tudor'u gördüm hakikatten de jilet gibi olmuş :super:
Kullanıcı avatarı
ebegumeci

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 102 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners