TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Hem ├Âzel hem de g├╝ndelikte takabilece─čim saat ├Ânerisi..

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Hem ├Âzel hem de g├╝ndelikte takabilece─čim saat ├Ânerisi..

Mesaj gencyazilimci » 03 Ara 2020, 17:54

Merhabalar,
Bu forumu ke┼čfetmemle birlikte acayip saat merak─▒m olmaya ba┼člad─▒. Bu zamana kadar ki┼čisel saatim hi├ž olmad─▒ ve almaya karar verdim. Malum dolardan sebep fiyatlar─▒n tavan oldu─ču bir d├Ânem. Ben de siz de─čerli forumda┼člara sormadan bir ┼čey yapmak istemedim. ├ťniversiteye yeni ba┼člad─▒m ve burs al─▒yorum. Bursumun bu ay yatan miktar─▒ ve yaz─▒n ├žal─▒┼čarak biriktirdi─čim ufak tefek har├žl─▒klar─▒mla bir saat almak istiyorum. Bir ├Â─črenciye yak─▒┼čacak hem ├Âzel hem de g├╝ndelik zamanda takabilece─čim saat ├Ânerilerinizi almak isterim.

Edit* = Fiyat b├╝t├žemi yazmay─▒ unutmu┼čum, galiba komik gelecek ama en fazla 600 lira verebilirim. Ona g├Âre ├Ânerirseniz sevinirim. ├ľnerilen saatlerin hepsi olduk├ža g├╝zel, sa─č olun :)

─░yi forumlar..
En son gencyazilimci taraf─▒ndan 04 Ara 2020, 19:12 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gencyazilimci

Kay─▒t: 01 Ara 2020, 14:17

Re: Hem ├Âzel hem de g├╝ndelikte takabilece─čim saat ├Ânerisi..

Mesaj Thepisode » 03 Ara 2020, 19:41

Merhaba, saat merak─▒ bamba┼čka bir durum benimde giderek daha ├žok i├žine girdi─čim bir alem. Umar─▒m ├žok g├╝zel saatleriniz olur. Benim na├žizane tavsiyem bir Seiko olacak.

Seiko 5 Snkl23

Resim
"Cesaret, bir anl─▒k sab─▒rd─▒r." Hz. Ali (a.s.)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Thepisode

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 20 Ara 2017, 23:36

Mesaj gencyazilimci » 03 Ara 2020, 22:33

Thepisode yazd─▒:Merhaba, saat merak─▒ bamba┼čka bir durum benimde giderek daha ├žok i├žine girdi─čim bir alem. Umar─▒m ├žok g├╝zel saatleriniz olur. Benim na├žizane tavsiyem bir Seiko olacak.

Seiko 5 Snkl23

Resim

De─čerli cevab─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler, d├╝┼č├╝nece─čim :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gencyazilimci

Mesaj westernboy » 03 Ara 2020, 22:37

isvi├žre giri┼č segmenti olarak Tissot powermatic 80 silicium ├Âneririm hem g├╝ml├╝k hemde ├Âzel g├╝nlerde giyebilece─činiz bir saat :thumbup:
Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Bir daha dene, bir daha yenil, daha iyi yenil.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
westernboy

Kay─▒t: 04 Tem 2020, 23:40

Mesaj rekliox » 03 Ara 2020, 22:51

Seiko 5 ve orient modellerine bakabilirsin
Orient mako pepsi ├Âneririm hem fiyat─▒ ├╝zmez g├Âr├╝nt├╝s├╝ guzel hemde kalitelidir
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
rekliox

Kay─▒t: 31 May 2015, 11:05

Mesaj BatuhanKLC » 04 Ara 2020, 10:12

Diver d├╝┼č├╝n├╝rseniz Orient Mako 3 g├╝zel fiyat performans ├╝r├╝n├╝ bir bakabilirsin , Orient bambino v4 de klasik saat de iyi bir alternatif olabilir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
BatuhanKLC

Kay─▒t: 04 ┼×ub 2019, 01:31

Mesaj gencyazilimci » 04 Ara 2020, 19:13

westernboy yazd─▒:isvi├žre giri┼č segmenti olarak Tissot powermatic 80 silicium ├Âneririm hem g├╝ml├╝k hemde ├Âzel g├╝nlerde giyebilece─činiz bir saat :thumbup:

Hocam bana g├Âre ├╝st bi segment :D B├╝t├že yazmay─▒ unutmu┼čum siz de hakl─▒s─▒n─▒z tabii
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gencyazilimci

Mesaj gencyazilimci » 04 Ara 2020, 19:45

BatuhanKLC yazd─▒:Diver d├╝┼č├╝n├╝rseniz Orient Mako 3 g├╝zel fiyat performans ├╝r├╝n├╝ bir bakabilirsin , Orient bambino v4 de klasik saat de iyi bir alternatif olabilir.

Daha d├╝┼č├╝k b├╝t├žede saat ar─▒yorum konuyu g├╝ncelledim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gencyazilimci

Mesaj BatuhanKLC » 04 Ara 2020, 21:29

gencyazilimci yazd─▒:
BatuhanKLC yazd─▒:Diver d├╝┼č├╝n├╝rseniz Orient Mako 3 g├╝zel fiyat performans ├╝r├╝n├╝ bir bakabilirsin , Orient bambino v4 de klasik saat de iyi bir alternatif olabilir.

Bambino v3 ler jomashop'ta 100 dolar civar─▒ yurt d─▒┼č─▒na giden arkada┼č─▒n vb olursa iyi bir tercih olabilir. T├╝rkiyeden alacaksan forumda 2. el seiko 5 ilanlar─▒na bakabilirsin , uzunca s├╝re keyifle kullan─▒rs─▒n. ─░lla 0 almak istiyorum ilk sahibi ben olay─▒m diyorsan Lorus ya da pulsar markalar─▒na bakabilirsin. Seikonun alt markalar─▒ bu markalar.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
BatuhanKLC

Kay─▒t: 04 ┼×ub 2019, 01:31

Mesaj thefiftytwo » 04 Ara 2020, 22:13

BatuhanKLC yazd─▒:
gencyazilimci yazd─▒:

Bambino v3 ler jomashop'ta 100 dolar civar─▒ yurt d─▒┼č─▒na giden arkada┼č─▒n vb olursa iyi bir tercih olabilir. T├╝rkiyeden alacaksan forumda 2. el seiko 5 ilanlar─▒na bakabilirsin , uzunca s├╝re keyifle kullan─▒rs─▒n. ─░lla 0 almak istiyorum ilk sahibi ben olay─▒m diyorsan Lorus ya da pulsar markalar─▒na bakabilirsin. Seikonun alt markalar─▒ bu markalar.

hocam 100dolarl─▒k bir saati jomashoptan alsak tahmini ne kadara mal olur ?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
thefiftytwo

Ya┼č: 23
Kay─▒t: 08 Eyl 2020, 12:02

Sonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 16 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners