TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Casio vs Casio

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Casio vs Casio

Mesaj hb8 » 21 Eyl 2020, 20:25

Merhaba ekipte bir tane de dijital saat olsun diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. Dijital deyince de Casio dan ba┼čkas─▒n─▒ d├╝┼č├╝nemedim.
┼×u iki saati ┼č─▒k buldum

1 . Casio GShock 5600 bb
Resim

2. Casio B640
Resim

─░lki GShock olmas─▒ nedeniyle daha dayan─▒kl─▒ ama ikincisi de g├╝nl├╝k kullan─▒ma daha uygun gibi.

Karars─▒z kald─▒m size m├╝racaat edeyim dedim :)

Farkl─▒ ├Ânerilere de a├ž─▒─č─▒m tabi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hb8

Kay─▒t: 08 Eki 2013, 21:11

Re: Casio vs Casio

Mesaj worldtime » 21 Eyl 2020, 21:03

Tercihim ilk g├Ârseldeki olurdu [emoji846]

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
worldtime

Kay─▒t: 06 Mar 2019, 10:36

Mesaj El├žibey » 21 Eyl 2020, 21:15

─░lk g├Ârseldeki saat daha g├╝zel duruyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
El├žibey

Kay─▒t: 05 Eyl 2016, 14:40

Mesaj digitusmaximus » 22 Eyl 2020, 00:42

─░lk versiyon yani GShock 5600 duru┼čuyla ├žok ├žok daha g├╝├žl├╝ ve zengin duruyor. 2nci modeli herkesin eri┼čebilece─či bir saat. ─░mkan─▒n varsa GSHOCKU al.

Bu arada dijital saatlerin efendileri Casiodan ├ž─▒kar hep. Di─čer saat markalar─▒ gibi 1-2 modeli ile de─čil Her kulvar ve b├╝t├že i├žin ├╝retir ├╝stelik. Casio ├žok do─čru bir karar. Seni yar─▒ yolda b─▒rakmaz. :thumbup: ;)
Bilgisayar M├╝hendisi - Yaz─▒l─▒m Uzman─▒
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
digitusmaximus

Kay─▒t: 14 Eyl 2020, 08:34

Mesaj hb8 » 22 Eyl 2020, 10:07

G shock bir ad─▒m ├Ânde [emoji106]

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hb8

Mesaj danGerfuLL » 22 Eyl 2020, 10:09

Uzun ├Âm├╝rl├╝ olmas─▒n─▒ istiyorsan─▒z 2.si.

Redmi Note 7 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
danGerfuLL

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj orhuns » 22 Eyl 2020, 10:37

Benim tercihim de ilk g├Ârseldeki olurdu. En az─▒ndan dayan─▒kl─▒l─▒─č─▒na g├╝venerek kullanabilirsiniz [emoji106]

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
orhuns

Kay─▒t: 18 Haz 2018, 17:57

Mesaj Eterna » 22 Eyl 2020, 10:51

Pek birbirinin dengi olmam─▒┼č saatler. Bazen bende ayn─▒ durumda kal─▒yorum. ─░ki farkl─▒ model se├žiyorum. Ama birbiri ile hi├ž ili┼čkisi olmayan modeller oluyor.

─░lk resimdeki G Shock serisinin bu forumda incelemesini yapm─▒┼čt─▒m. 5. kattan at─▒p, ├╝zerinden araba ile ge├žip, ocakta kaynat─▒p, buzlukta dondurmu┼čtum. Saat normal ├žal─▒┼čmaya devam etmi┼čti. :) G Shock bir efsane. Pili de beni ┼čok edip en az 5-6 sene gitmi┼čti

Di─čeri ise dedi─činiz gibi klasik ve g├╝ndelik. E─čer al─▒┼č─▒k de─čilseniz o katlamal─▒ i├ži bo┼č kordon t├╝ylerinizi s─▒k─▒┼čt─▒r─▒p sizi rahatsz edecektir
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj hb8 » 22 Eyl 2020, 14:09

Eterna yazd─▒:Pek birbirinin dengi olmam─▒┼č saatler. Bazen bende ayn─▒ durumda kal─▒yorum. ─░ki farkl─▒ model se├žiyorum. Ama birbiri ile hi├ž ili┼čkisi olmayan modeller oluyor.

─░lk resimdeki G Shock serisinin bu forumda incelemesini yapm─▒┼čt─▒m. 5. kattan at─▒p, ├╝zerinden araba ile ge├žip, ocakta kaynat─▒p, buzlukta dondurmu┼čtum. Saat normal ├žal─▒┼čmaya devam etmi┼čti. :) G Shock bir efsane. Pili de beni ┼čok edip en az 5-6 sene gitmi┼čti

Di─čeri ise dedi─činiz gibi klasik ve g├╝ndelik. E─čer al─▒┼č─▒k de─čilseniz o katlamal─▒ i├ži bo┼č kordon t├╝ylerinizi s─▒k─▒┼čt─▒r─▒p sizi rahatsz edecektir
Aynen; farkl─▒ kulvarlar─▒n saatleri dedi─činiz gibi ama tasar─▒m olarak ho┼čuma gittikleri i├žin ikisi aras─▒nda kald─▒m. G shockÔÇÖun biraz daha iri yap─▒l─▒ bir saat olmas─▒ biraz benim ├žekinmeme neden oldu asl─▒nda ama yine de dedi─činiz gibi daha g├╝venli se├ženek G shock.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hb8

Mesaj cengonur » 22 Eyl 2020, 14:21

Ben ilk foto─čraftakini tavsiye ederdim hocam. ┼×imdiye kadar 8 civar─▒ g-shock kulland─▒m hepsi de gayet ba┼čar─▒l─▒yd─▒. Tasar─▒m─▒n─▒ be─čendiyseniz g-shock alman─▒z daha mant─▒kl─▒ bana g├Âre [emoji2]

Mant─▒k sizi AÔÇÖdan BÔÇÖye g├Ât├╝r├╝r Hayal g├╝c├╝ ise heryere [emoji1909]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cengonur

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 22 Nis 2019, 02:21

Sonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 17 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners