TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

─░kinci Saat ─░├žin Tavsiye

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

─░kinci Saat ─░├žin Tavsiye

Mesaj MrLeonov » 15 Eyl 2020, 13:47

Merhaba. halihaz─▒rda ├žok sevdi─čim bir Orient Mako diver saatim var fakat onun haricinde bir saat daha almay─▒ planl─▒yorum.
B├╝t├žem 1500 tl civar─▒. marka olarak kalitesi bilinen tissot, citizen veya seiko gibi markalara y├Ânelmeyi planl─▒yorum. tarz olarak ise bir dress watch veya kronograf se├žmek istiyorum fakat 1500 tl limit ile nas─▒l bir se├žim yapmal─▒y─▒m bilemiyorum.
Citizen'in ┼ču kronograf─▒n─▒ ho┼č buldum ├Ârne─činhttps://www.amazon.com/Citizen-Eco-Drive-Quartz-Stainless-Leather/dp/B06XYYF4BG fakat T├╝rkiye'ye bu saati nas─▒l b├╝t├žemin alt─▒na getirtebilirim veya T├╝rkiye'de bu modeli 1500 tl nin alt─▒nda bulabilir miyim o da soru i┼čareti tabii.
bu konuda yard─▒mc─▒ olursan─▒z (tavsiye, ├Âneri) ├žok sevinirim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MrLeonov

Kay─▒t: 15 Eyl 2020, 13:15

Re: ─░kinci Saat ─░├žin Tavsiye

Mesaj hozburun » 15 Eyl 2020, 15:39

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hozburun

Ya┼č: 47
Kay─▒t: 08 Haz 2011, 17:02

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 16 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners