Kadın için Hediye G-shock

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Kadın için Hediye G-shock

Mesaj buzz » 14 Eyl 2020, 22:04

Eşim kol saati kullanmıyor. Ancak maskulen, diver saatlerden hoşlandığını biliyorum. Öncelikle skx013 almak istedim. Ancak skx fiyatları nerdeyse iki katı olmuş durumda. Ve o fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum. Eşiminde saat kullanmaya alışıp alışmayacağından emin değilim. Bu yüzden bir g-shock ile başlama kararı aldım. Üç model arasında kaldım. Ancak g-shock'lar hakkında pek bir bilgim yok. Kullanan ya da bu modelleri bilen veya sadece fikir beyan ederseniz çok sevinirim. :champ:

Varan 1.
GMA-B800-8A
Resim

2.
GMA-S140-1A
Resim

3.
GMA-S120MF
Resim
Kullanıcı avatarı
buzz

Re: Kadın için Hediye G-shock

Mesaj syndrome23 » 14 Eyl 2020, 22:21

Hocam Gshock'un kadın versiyonu olan Baby-G'leri düşünmez misiniz?

Saatler kadın saati olmasına karşın her şeye rağmen maskülen saatler bence. Geçenlerde kardeşime DW 5600 kasanın kadın versiyonu olan şu modeli aldık:
https://shopcasio.ersasaat.com.tr/casio ... -kol-saati

Hemşire olduğundan saatin üstüne kan da dahil olmak üzere bir çok şey sıçrıyor, yeri geliyor darbe alıyor. Yıkanabilecek, silikon kordonlu bir şey baktık, başta Swatch düşündük sonra WR muhabbetine bu modele yöneldik.

Dediğim gibi saat bence zaten maskülen saat. O kullanmazsa bana kalır niyetiye aldım biraz da :)

Attığınız üç modele gelirsek ilk ikisi hem full siyah olmaları hem de negatif olmaları sebebiyle okuması zor saatler. Bu yüzden olsam doğrudan 3. modeli tercih ederdim.

Çok klişeleşti artık ama GA 2100 de düşünün bence. Ufak olmasından ötürü iyi bir tercih olabilir. Bizim yukarıdaki modeli tercih etmemiz de esasında bendeki GA2100'ü beğenmesinden geliyor.
Kullanıcı avatarı
syndrome23

Mesaj azizkaya » 14 Eyl 2020, 23:11

Üstadım en doğrusunu tabii ki siz bilirsiniz ancak kısa süre önce aynı şeyi düşünüp 2 kez girişimde bulundum. Claude Bernard'ın tsf saati ile hediye gelen kadın saatini bir süre kullandı. Sonra yüzerken de kullanacağım bir saat dedi ve skx013 aldım ama onu da sadece 1 gün taktı. Sonrasinda mi band 4 aldık şimdi çok memnun. Maalesef eğer kendisinin böyle bir isteği yok ise bence zahmet etmeyin. Ona daha farklı bir hediye bakıp kalan parayı kendi saat bütçenize transfer edin. Illa saat olacaksa da mi bandları bir düşünün bence.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj CptOz » 15 Eyl 2020, 11:10

Casio GA-2100, Casio AW-591, Casio G-100 modellere bir bakın. Bayanlar için biraz daha küçük ve rahat modellerdir. Ayrıca Baby-G düşünebilirsiniz.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj vysaknc » 15 Eyl 2020, 12:19

Birde şu modele bakın isterseniz. Casio Retro A158WA-1DF..
Hırs sebebi hasarettir..
Kullanıcı avatarı
vysaknc

Mesaj cagatay1903 » 15 Eyl 2020, 13:12

Apple Watch alın mutlu olun :champ:
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Mesaj buzz » 15 Eyl 2020, 15:10

Ga2100 şık duruyor. Esim kullanmazsa bende kullanabilirim. :twisted: Ga2100 bu modellerden kucuk mu?
Kullanıcı avatarı
buzz

Mesaj eraslani » 15 Eyl 2020, 16:31

cagatay1903 yazdı:Apple Watch alın mutlu olun :champ:
Kesinlikle katılıyorum,Android kullanıyorsa samsung watch active olabilir.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 104 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners